Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | Land | Distance |
3056 | Magne Stingelund
1b, Strib Skole
| M0-7 | 1b, Strib Skole | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
1b, Strib Skole | 3 KM |
|
3075 | Magnus Bruun Tast
Fænøsund friskole
| M0-7 | Fænøsund friskole | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fænøsund friskole | 3 KM |
|
1147 | Magnus Bundgaard | M11-14 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2134 | Magnus Bunkenborg
Lillebæltsskolen 3A
| M8-10 | Lillebæltsskolen 3A | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lillebæltsskolen 3A | 3 KM |
|
2066 | Magnus Busch Hansen
Ebberupskole 4X
| M8-10 | Ebberupskole 4X | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ebberupskole 4X | 3 KM |
|
2121 | Magnus Christensen
Anna Trolle Skole 4. kl
| M8-10 | Anna Trolle Skole 4. kl | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Anna Trolle Skole 4. kl | 3 KM |
|
1107 | Magnus Damgård
Julemærkehjemmet Fjordmark
| M11-14 | Julemærkehjemmet Fjordmark | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Julemærkehjemmet Fjordmark | 3 KM |
|
1059 | Magnus Fannar Madsen
Østre Skole 7.B / OK Melfar
| M11-14 | Østre Skole 7.B / OK Melfar | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Østre Skole 7.B / OK Melfar | 3 KM |
|
2094 | Magnus Guldbrandt Vang
4.b hyllehøjskolen
| M8-10 | 4.b hyllehøjskolen | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
4.b hyllehøjskolen | 3 KM |
|
1078 | Magnus Hermansen | M11-14 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2215 | Magnus Lindahl | M8-10 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
3052 | Magnus Lund Juul
Skallebølle Skole 0. klasse
| M0-7 | Skallebølle Skole 0. klasse | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skallebølle Skole 0. klasse | 3 KM |
|
2127 | Magnus Nygaard Larsen
Ejby Skole, 1. klasse
| M8-10 | Ejby Skole, 1. klasse | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ejby Skole, 1. klasse | 3 KM |
|
3068 | Magnus Schmidt Heuer
Ullerupbækskolen 2.E
| M0-7 | Ullerupbækskolen 2.E | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ullerupbækskolen 2.E | 3 KM |
|
2106 | Maika Skov Kristensen
2.A Lillebæltskolen
| K8-10 | 2.A Lillebæltskolen | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
2.A Lillebæltskolen | 3 KM |
|
2020 | Maiken Kålund
Skallebølle Skole 3. klasse
| K8-10 | Skallebølle Skole 3. klasse | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skallebølle Skole 3. klasse | 3 KM |
|
2005 | Maise Platz Skrubbeltrang
2.c, Strib Skole
| K8-10 | 2.c, Strib Skole | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
2.c, Strib Skole | 3 KM |
|
1034 | Maja Højsgaard Sørensen
Lillebælt i løb
| K11-14 | Lillebælt i løb | NOR | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lillebælt i løb | 3 KM |
|
3005 | Maja Thomsen | K0-7 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2158 | Malle Marie Riis Andersen
Fredericia Cycle Club
| K8-10 | Fredericia Cycle Club | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fredericia Cycle Club | 3 KM |
|
1060 | Malte Sejr Johansen
Gauerslund Løbeklub
| M11-14 | Gauerslund Løbeklub | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Gauerslund Løbeklub | 3 KM |
|
3078 | Malthe Buch Damsgaard
Skjoldborgvejens skole, glidende overgang
| M0-7 | Skjoldborgvejens skole, glidend. | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skjoldborgvejens skole, glidend. | 3 KM |
|
3046 | Malthe Riedel ærbo | M0-7 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
3167 | Malthe Scheurer Jacobsen | M0-7 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2064 | Marcus K. T. Mikkelsen
Byparken Brørup
| M8-10 | Byparken Brørup | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Byparken Brørup | 3 KM |
|
3150 | Marcus Kjældgaard
Fredericia Triathlon team
| M0-7 | Fredericia Triathlon team | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fredericia Triathlon team | 3 KM |
|
3114 | Maria G Havndrup
4.A Lillebæltskolen
| K0-7 | 4.A Lillebæltskolen | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
4.A Lillebæltskolen | 3 KM |
|
1037 | Maria Møllebjerg
5. B - Nr. Åby kommuneskole
| K11-14 | 5. B - Nr. Åby kommuneskole | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
5. B - Nr. Åby kommuneskole | 3 KM |
|
2194 | Maria Perez
TP-låse v Tommy Perez
| K8-10 | TP-låse v Tommy Perez | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
TP-låse v Tommy Perez | 3 KM |
|
2014 | Marie Frederiksen | K8-10 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1125 | Marie Lund Hansen | K11-14 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1004 | Marie Stryhn
Lillebælt i Løb
| K11-14 | Lillebælt i Løb | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lillebælt i Løb | 3 KM |
|
2135 | Marie Weidenhammer Kejser
Lyshøjskolen
| K8-10 | Lyshøjskolen | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lyshøjskolen | 3 KM |
|
2081 | Marius Abildgaard Andersen
Vestre skole 5.A, Middelfart
| M8-10 | Vestre skole 5.A, Middelfart | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vestre skole 5.A, Middelfart | 3 KM |
|
3169 | Marius Emil Bach Søborg
Team Søborg
| M0-7 | Team Søborg | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Søborg | 3 KM |
|
3102 | Marius Martin Aaby Bjerg | M0-7 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2164 | Mark Olesen Tødt
Vestre Skole 4.a
| M8-10 | Vestre Skole 4.a | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vestre Skole 4.a | 3 KM |
|
3178 | Marta XX | K0-7 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2099 | Martin Berg pedersen | M8-10 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
3080 | Martin Hilt Hansen | M0-7 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1055 | Martin Hylleberg Østergaard | M11-14 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2128 | Martin Kjær Jørgensen
Kristinebkjergskolen Afd. Høgevej 2c
| M8-10 | Kristinebkjergskolen Afd. Høgev. | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kristinebkjergskolen Afd. Høgev. | 3 KM |
|
2205 | Mathias Hansen | M8-10 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2074 | Mathias Hemdorff Olsen
Skallebølle Skole 3. klasse
| M8-10 | Skallebølle Skole 3. klasse | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skallebølle Skole 3. klasse | 3 KM |
|
3094 | Mathias Jeppe
2.B. Lillebæltsskolen
| M0-7 | 2.B. Lillebæltsskolen | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
2.B. Lillebæltsskolen | 3 KM |
|
3131 | Mathias Johansen
0a Gelsted skole
| M0-7 | 0a Gelsted skole | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
0a Gelsted skole | 3 KM |
|
3164 | Mathias Neumann | M0-7 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2179 | Mathias Nygaard Larsen
Ejby Skole, 3. klasse
| M8-10 | Ejby Skole, 3. klasse | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ejby Skole, 3. klasse | 3 KM |
|
1066 | Mathias Saaby Jensen
Shell
| M11-14 | Shell | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Shell | 3 KM |
|
3028 | Mathilde Bovbjerg | K0-7 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|