Events
Virtuelle events
Events & tilmelding
Resultater
Træning
Træning
Hjælp & Info
Ofte stillede spørgsmål
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Handelsbetingelser
Persondata-politik
For arrangører
Log ind
Log ind
Indkøbskurv
Sprog
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Deltagere
Event
Deltagere
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
3 KM
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle
11-14 år
8-10 år
0-7 år
Søg
Alle lande
Danmark
Norge
Udvid søgning
Startnr.
Deltager
Kategori
Klub/Firma/Sponsor
Land
Distance
2166
Klara Olsen
K8-10
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
1135
Kristoffer Haug
lillebæltskolen 5a
M11-14
lillebæltskolen 5a
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
lillebæltskolen 5a
3 KM
2191
Lærke Busse
Erritsø fællesskole, afd Højmosen
K8-10
Erritsø fællesskole, afd Højmos.
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Erritsø fællesskole, afd Højmos.
3 KM
3029
Lærke Kring
Fredericia Triatlon Team
K0-7
Fredericia Triatlon Team
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Fredericia Triatlon Team
3 KM
2016
Lærke Maria Schack
Østre Skole 1A
K8-10
Østre Skole 1A
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Østre Skole 1A
3 KM
2110
Lau Stampe
M8-10
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
3054
Lauge Kjærsgaard Nielsen
Båring børnehus
M0-7
Båring børnehus
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Båring børnehus
3 KM
3034
Lauge Platz Skrubbeltrang
Muldvarperne, Kastanieborgen
M0-7
Muldvarperne, Kastanieborgen
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Muldvarperne, Kastanieborgen
3 KM
3087
Laura Ærbo Sandgreen
K0-7
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
1116
Laura Berg Nørgaard
K11-14
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
2169
Laura Damkjær
K8-10
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
2144
Laura Kilsgaard
K11-14
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
1024
Laura Raundahl Kristiansen
Strib Skole 5.B
K11-14
Strib Skole 5.B
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Strib Skole 5.B
3 KM
1065
Laurids Emil Hansen
M11-14
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
3174
Laurits Almlund Rose
M0-7
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
2123
Laurits Brockstedt
Bøgeskov skole 1A
M8-10
Bøgeskov skole 1A
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Bøgeskov skole 1A
3 KM
2183
Laurits Christophersen
M8-10
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
1041
Laurits Lindegaard Christiansen
M11-14
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
3050
Laurits Ludvigsen
Skallebølle Skole 0. klasse
M0-7
Skallebølle Skole 0. klasse
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Skallebølle Skole 0. klasse
3 KM
3041
Leander Kornum-Svensson
M0-7
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
3104
Leonora Cristina Aagaard Holm
K0-7
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
3008
Lilie Platz Skrubbeltrang
Muldvarperne, Kastanieborgen
K0-7
Muldvarperne, Kastanieborgen
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Muldvarperne, Kastanieborgen
3 KM
3076
Lilly Kærgaard
0a båring skole
K0-7
0a båring skole
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
0a båring skole
3 KM
1104
Line Marie Skousen
Nr. Aaby Realskole 8Ø /Ok_Melfar
K11-14
Nr. Aaby Realskole 8Ø /Ok_Melfa.
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Nr. Aaby Realskole 8Ø /Ok_Melfa.
3 KM
3004
Linnea Søkilde Damborg
3. B Aarupskolen
K0-7
3. B Aarupskolen
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
3. B Aarupskolen
3 KM
2140
Linus Bern-Rasmussen
M8-10
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
2136
Linus Hedemann
Nørre Åby Skole
M8-10
Nørre Åby Skole
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Nørre Åby Skole
3 KM
2133
Liva Stubgaard-Schmidt
K8-10
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
3175
Louie Jelling
M0-7
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
3055
Louie Ravn Bording
Erritsø Fællesskole Krogsager 4A
M0-7
Erritsø Fællesskole Krogsager 4.
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Erritsø Fællesskole Krogsager 4.
3 KM
1146
Louise Bager
K11-14
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
1101
Louise Jessen Jensen
Fredericia i 5. kl
K11-14
Fredericia i 5. kl
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Fredericia i 5. kl
3 KM
3117
Louise Saabye
Smidstrup-skærup skole
K0-7
Smidstrup-skærup skole
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Smidstrup-skærup skole
3 KM
1149
Lucas Fig
M11-14
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
1115
Lucas Fuglsang Andersen
M11-14
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
1070
Lucas Zakaria
Nr. Aaby Realskole 7. Nord
M11-14
Nr. Aaby Realskole 7. Nord
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Nr. Aaby Realskole 7. Nord
3 KM
1095
Lucca Daugbjerg Rasiah
K11-14
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
2023
Lucca Østerby Toft
Aarupskolen 2a
K8-10
Aarupskolen 2a
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Aarupskolen 2a
3 KM
2154
Lucia Anthoniussen
Kolding KFUM Atletik og Motion
K8-10
Kolding KFUM Atletik og Motion
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Kolding KFUM Atletik og Motion
3 KM
2202
Ludvig Jakobsen
K8-10
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
1046
Lukas Bøllingtoft
Ejby skole 8 kl.
M11-14
Ejby skole 8 kl.
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Ejby skole 8 kl.
3 KM
2173
Lukas Quottrup Sand
Team Sand
M8-10
Team Sand
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Team Sand
3 KM
1062
Lukas Rasmussen
M11-14
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
2214
Maanquaq Kruse
K8-10
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
1072
Mads Christian Jensen
6. nord/Nørre Åby Realskole
M11-14
6. nord/Nørre Åby Realskole
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
6. nord/Nørre Åby Realskole
3 KM
2114
Mads Kentaur
M8-10
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
2096
Mads Kjær
1. C Ullerupbækskolen
M8-10
1. C Ullerupbækskolen
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
1. C Ullerupbækskolen
3 KM
1040
Mads Mikkelsen
OK Melfar
M11-14
OK Melfar
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
OK Melfar
3 KM
3189
Mads Tingskov
Taulov Motion
M0-7
Taulov Motion
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Taulov Motion
3 KM
2100
Magne Midtiby
3.B Lillebæltskolen
M8-10
3.B Lillebæltskolen
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
3.B Lillebæltskolen
3 KM
Antal: 550
«
1
2
...
4
5
6
7
8
...
11
»