Startnr. | Deltager | Klasse | Skole | Startgruppe | Klassetrin |
226 | Julian Simonsen
Trongårdsskolen
| 8c | Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
149 | Julian Sørensen
Søborg Skole
| 9.B | Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
135 | Julie Steensgaard
Søborg Skole
| 9.A | Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
94 | Julius Beyer Jensen
Busses Skole
| 7 B | Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
220 | Julius Thulstrup
Søborg Skole
| 7.a | Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
134 | Kaja Gotved
Søborg Skole
| 9.A | Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
54 | Kamille Dupont-Svendsen
Busses Skole
| 9A | Busses Skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
120 | Kamma Bechsgaard
Busses skole
| 7.a | Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
95 | Kamma Dollas
Busses Skole
| 7 B | Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
53 | Karl Hammer
Busses skole
| 9.A | Busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
77 | Karl Roos
Busses skole
| 9.B | Busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
197 | Karl Skanning
Søborg Skole
| 7.b | Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
194 | Karoline Nielsen
Søborg Skole
| 7.b | Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
201 | Katrine Burkal
Søborg Skole
| 7.a | Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
211 | Konrad Nielsen
Søborg Skole
| 7.a | Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
31 | Kristoffer Sylvest
Busses skole
| 7 A | Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
171 | Kurt Nilsson
Søborg Skole
| 7.b | Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
155 | Lærke Kongsted
Søborg Skole
| 9.A | Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
128 | Lasse Andersen
Søborg Skole
| 7.b | Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
5 | Lauge Jost Buch
Busses Skole
| 8.B | Busses Skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
263 | Laura Axelsson
Busses Skole
| 7 B | Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
40 | Laura Lentz Damm
Busses skole
| 8 B | Busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
148 | Laura Olander
Søborg Skole
| 9.B | Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
46 | Lilli Hornhaver
Busses skole
| 9.A | Busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
84 | Lily Jeppesen
Busses Skole
| 7 B | Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
213 | Louis Amann
Søborg Skole
| 7.a | Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
192 | Louis Toftlund
Søborg Skole
| 7.b | Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
11 | Ludvig Aagaard Aaes-Jørgensen
Busses Skole
| 8B | Busses Skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
68 | Ludvig Beck Huniche
Busses skole
| 9 B | Busses skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
98 | Lukas Holm
Busses Skole
| 7 B | Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
110 | Lukas Skaaby
busses skole
| 7a | busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
147 | Luna Lundberg
Søborg Skole
| 9.B | Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
25 | Luna Mathiasen
busses skole
| 8 A | busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
29 | Luna Mathiesen
busses skole
| 8 A | busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
174 | Luna Santora
Søborg Skole
| 7.a | Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
9 | Mads Hansen
Busses skole
| 8.b | Busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
146 | Mads Heiberg
Søborg Skole
| 9.B | Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
26 | Magda Færch Buur Poulsen
Busses Skole
| 8 A | Busses Skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
19 | Magnus Lindstrøm
Busses skole
| 8 A | Busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
125 | Mai Karoliussen
busses skole
| 7a | busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
210 | Majse Bennike
Søborg Skole
| 7.a | Søborg Skole | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
170 | Malene Iversen
Søborg Skole
| 9.A | Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
145 | Malve Köhler
Søborg Skole
| 9.B | Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
144 | Marcus Storgaard
Søborg Skole
| 9.B | Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
177 | Martha Stenbæk
Søborg Skole
| 7.b | Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
200 | Martha Thuesen
Søborg Skole
| 7.b | Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
35 | Martha Wendelboe
Busses skole
| 8.B | Busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
28 | Mathilde Andersen
Busses skole
| 8 a | Busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
169 | Matilde Zederkof
Søborg Skole
| 9.A | Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
234 | Matt Geran
Trongårdsskolen
| 8c | Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|