Startnr. | Deltager | Klasse | Skole | Startgruppe | Klassetrin |
159 | Adam Laursen
Søborg Skole
| 9.B | Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
124 | Adam Rolf
Busses skole
| 7a | Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
227 | Ahmed Hussein
Trongårdsskolen
| 8c | Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
126 | Aksel Guldal Wulff Pedersen
Søborg Skole
| 9.A | Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 9.-10. klasse |
|
129 | Aksel Niilo Steenberg
Søborg Skole
| 9.A | Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 9.-10. klasse |
|
10 | Albert Hansen
busses skole
| 8.b | busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
58 | Albert Køhn
Busses skole
| 9A | Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 9.-10. klasse |
|
229 | Albert Mohr
Trongårdsskolen
| 8c | Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
41 | Albert Schweitz
busses skole
| 8.A | busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
193 | Alberte Kristensen
Søborg Skole
| 7.b | Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
209 | Alberte Wirke
Søborg Skole
| 7.a | Søborg Skole | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
12 | Alexander Corneliussen
Busses skole
| 8 A | Busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
39 | Alfred Møller-Thorsøe
busses skole
| 8a | busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
130 | Alma Mygind Lange
Søborg Skole
| 9.A | Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 9.-10. klasse |
|
131 | Alma Østrup Berg
Søborg Skole
| 9.A | Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 9.-10. klasse |
|
121 | Alva Ege
Busses Skole
| 7. A | Busses Skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
81 | Alvilda Henriksen
busses skole
| 9.b | busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
60 | Alvilda Østrup Møller
busses skole
| 9 A | busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 9.-10. klasse |
|
50 | Alvilde Gintberg
busses skole
| 9 A | busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
188 | Alvin Sundberg
Søborg Skole
| 7.b | Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
85 | Ane Ditlev
Busses Skole
| 7 B | Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
225 | Angeli da Silva
Trongårdsskolen
| 8c | Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
87 | Anna Christiansen
Busses Skole
| 7 B | Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
179 | Anna Kristensen
Søborg Skole
| 7.b | Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
86 | Anna Møllgaard
Busses Skole
| 7 B | Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
6 | Anna Winther Ringgaard
Busses skole
| 8.B | Busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
158 | Annika Ørum
Søborg Skole
| 9.B | Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
30 | Arthur Johansen
Busses skole
| 8.A | Busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
123 | Arthur Pedersen
busses skole
| 7a | busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
132 | Asger Kirkegaard Møller
Søborg Skole
| 9.A | Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 9.-10. klasse |
|
66 | Ask Lewis Batzer
Busses skole
| 9.B | Busses skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
133 | Ask Undén
Søborg Skole
| 9.A | Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
186 | Asta Gaarde
Søborg Skole
| 7.b | Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
88 | August Kamstrup-Nielsen
Busses Skole
| 7 B | Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
89 | Axel Müller
Busses Skole
| 7 B | Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
4 | Bastian Brunsgaard
Busses skole
| 8b | Busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
23 | Bastian Brunsgaard
Busses skole
| 8.b | Busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
233 | Benjamin Hammerum
Trongårdsskolen
| 8c | Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
157 | Bertil Schebye
Søborg Skole
| 9.B | Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
181 | Bertram Prause
Søborg Skole
| 7.b | Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
261 | Camille Isager
Busses skole
| 9.b | Busses skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
36 | Carl Buchwald
Busses skole
| 8b | Busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
80 | Carla Carstensen
Busses skole
| 9.b | Busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
262 | Carla Juul
Busses Skole
| 7 B | Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
1 | Carmen Fogh dall-Hansen
Busses skole
| 8.B | Busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
91 | Carolina Petersen
Busses Skole
| 7 B | Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
156 | Cecilia Knudsen
Søborg Skole
| 9.B | Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
21 | Cecilie Dalgas
Busses skole
| 8.B | Busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
15 | Cecilie Kampff
busses skole
| 8b | busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
230 | Christian Klinkov
Trongårdsskolen
| 8c | Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|