Startnr. | Deltager | Klasse | Skole | Startgruppe | Klassetrin |
61 | Clara Blasco-Binderup
Busses skole
| 9 A | Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 9.-10. klasse |
|
228 | Darwin Moazzeni
Trongårdsskolen
| 8c | Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
265 | Ditlev Børner
Søborg Skole
| 7.a | Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
182 | Eleonora Baklanova
Søborg Skole
| 7.b | Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
56 | Elias Laursen
Busses skole
| 9A | Busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
222 | Ella Beck
Trongårdsskolen
| 8c | Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
175 | Ella Warberg
Søborg Skole
| 7.a | Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
139 | Ellen Rabenhorst
Søborg Skole
| 9.B | Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
204 | Elvira Baagøe
Søborg Skole
| 7.a | Søborg Skole | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
154 | Emilie Bentzen
Søborg Skole
| 9.B | Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
122 | Emilie Fredsted
Busses skole
| 7. A | Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
75 | Emilie Graae
Busses skole
| 9.b | Busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
217 | Emilie Petersen
Søborg Skole
| 7.a | Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
119 | Emilie Tvermosegaard
busses skole
| 7. A | busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
8 | Emily Kirsten Overgaard
busses skole
| 8b | busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
64 | Emma Godkin
Busses skole
| 9.b | Busses skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
173 | Erik Quitzau
Søborg Skole
| 7.a | Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
59 | Esmeralda Østrup Møller
Busses skole
| 9A | Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 9.-10. klasse |
|
195 | Esther Kryger-Rump
Søborg Skole
| 7.b | Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
218 | Esther Vagtborg
Søborg Skole
| 7.a | Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
198 | Filippa Bartrup
Søborg Skole
| 7.b | Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
34 | Filippa Fynbo
Busses Skole
| 8 A | Busses Skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
38 | Flora Harvig-Maigaard
busses skole
| 8 A | busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
219 | Frans Fuglsang
Søborg Skole
| 7.a | Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 2 (kl.10:00) | 7.-8. klasse |
|
69 | Frederik Petersen
Busses skole
| 9.B | Busses skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
111 | Freja Grønskov
Busses skole
| 7A | Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
153 | Freja Rasmussen
Søborg Skole
| 9.B | Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
43 | Geo Spendser
Busses skole
| 9.A | Busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
3 | Hadassah Shaylor
Busses skole
| 8.A | Busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
117 | Helena Engel
busses skole
| 7a | busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 7.-8. klasse |
|
127 | Helene Skytte Jørgensen
Søborg Skole
| 9.A | Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
189 | Herman Olesen
Søborg Skole
| 7.b | Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
71 | Holger Marcher
Busses skole
| 9. B | Busses skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
70 | Holger Marcher
Busses skole
| 9. B | Busses skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
92 | Hubert Lungholt
Busses Skole
| 7 B | Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
152 | Idun Ibergaard
Søborg Skole
| 9.B | Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
22 | Ingrid Lammert Simonsen
busses skole
| 8 A | busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
busses skole | Heat 9 (kl.11:10) | 7.-8. klasse |
|
33 | Ingrid Skrubbeltrang
Busses skole
| 8b | Busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
138 | Isak Akram
Søborg Skole
| 9.A | Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
151 | Jeppe Ilsvard
Søborg Skole
| 9.B | Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
137 | Johan Bartels
Søborg Skole
| 9.A | Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
180 | Johan Petersen
Søborg Skole
| 7.b | Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 3 (kl.10:10) | 7.-8. klasse |
|
136 | Johannes Christiansen
Søborg Skole
| 9.A | Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 4 (kl.10:20) | 9.-10. klasse |
|
62 | Johannes Feilberg
Busses skole
| 9A | Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 7 (kl.10:50) | 9.-10. klasse |
|
235 | Jonas Christophersen
Trongårdsskolen
| 8c | Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Trongårdsskolen | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
150 | Jonatan Nordsborg
Søborg Skole
| 9.B | Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 5 (kl.10:30) | 9.-10. klasse |
|
7 | Jonathan Hemme
Busses skole
| 8.B | Busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 10 (kl.11:20) | 7.-8. klasse |
|
206 | Joshua Westerman
Søborg Skole
| 7.a | Søborg Skole | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Søborg Skole | Heat 1 (kl.09:50) | 7.-8. klasse |
|
78 | Julia Baun Hübschmann
Busses skole
| 9.B | Busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses skole | Heat 6 (kl.10:40) | 9.-10. klasse |
|
93 | Julia Rosenkrantz
Busses Skole
| 7 B | Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|
Skole | Startgruppe | Klassetrin |
Busses Skole | Heat 8 (kl.11:00) | 7.-8. klasse |
|