Startnr. | Deltager | Klub | Land | UCI Point marathon | Distance |
---|---|---|---|---|---|
Karsten Arnfeldt Olsen | Fredericia Cycle Club | Master Men 65-69 (H60) | |||
Sascha STARKER | SSG Bensheim | Master Men 35-39 | |||
Jørn Nielsen | Sønderborg Cykle Klub | Master Men 60-64 (H60) | |||
Hans BECKING | BUFF MEGAMO TEAM | Men Elite (A) | |||
Sebastian GEIMECKE | collective:mind racing | Master Men 35-39 | |||
Kåre Winther Hansen | Dansk Mountainbike Klub | Master Men 55-59 (H50) | |||
Paul WETTSTEIN | Gute Laune Sport e.V. | Men Elite (A) | |||
Barbara BOROWIECKA | NIEZRZESZONA | Women Elite (DA) | |||
Alexandre LLADO DIAZ | LINBIKES LEFA TEAM | Master Men 35-39 | |||
Fredrik VINGELSGAARD | CK Elverum | Men Juniors (U19) | |||
Ulrik Kjellerup | ViborgMTB | E-Bike 2 lap | |||
Anna-Sofie Nørgaard | Hareskov Cykelklub | Master Women 45-49 (D40) | |||
Gustav Vammen Jørgensen | Aalborg Mountainbikeklub | U17 | |||
Githa Holm | BCC Elite | Marster Women 40-44 (D40) | |||
Luna Ennemark Høiriis | Solbjerg IF Cycling. | U17P | |||
Sandy STOLARZ | RSV Erzgebirge e.V. | Women Elite (DA) | |||
Reza HORMES-RAVENSTIJN | MTB club Licht | Master Women 55-59 (D50) | |||
Christian Aagaard Ryberg | HMIF (Hoptrup-Marstrup Idrætsfo. | Motion – 3 lap | |||
Atle HANSEN | Södertälje CK - Hansen MTB Raci. | Master Men 60-64 (H60) | |||
Peter Vestergaard | Aarhus MTB | Master Men 60-64 (H60) | |||
Amanda BOHLIN | CK Hymer | Women Elite (DA) | |||
Armando VIDAL VALLE | kenza lap | Master Men 65-69 (H60) | |||
Christian Lykke Pedersen | Roskilde Mountainbike Klub | Motion – 2 lap | |||
Rune Bendix LARSEN | Roskilde Mountainbike Klub | E-Bike 2 lap | |||
Anna URBAN | BMC Poland | Marster Women 40-44 (D40) | |||
Uwe WEINKOPF | FC ST. Pauli | Master Men 60-64 (H60) | |||
Clara SOMMER | ARBÖ PopaFlo Freistadt | Women Elite (DA) | |||
Sabine SOMMER | ARBÖ PopaFlo Freistadt | Women Elite (DA) | |||
Magnus Brix | Fri Bikeshop Viborg | Motion – 3 lap | |||
Claes Kristensen | Askov Mudeaters | Motion – 3 lap | |||
Thomas Christensen | Askov Mudeaters | Motion – 3 lap | |||
Mads Hall | Mountainbike Club Vejle | Men Juniors (U19) | |||
Keld Pedersen | Hareskov Cykelklub | Master Men 60-64 (H60) | |||
Henriette Hovesen | Viborg Idrætshøjskole | Motion – 1 lap | |||
Rudi GEENTJENS | Bike-inn | Master Men 65-69 (H60) | |||
Patxi CIA APEZTEGUIA | Faster wear | Master Men 45-49 (H40) | |||
Patrick Houlborg Jørgensen | MTB Randers | Motion – 1 lap | |||
Jakob Østergaard | Mountainbike Club Vejle | Master Men 40-44(H40) | |||
Richard LARSEN | Serneke Allebike CK | Men Elite (A) | |||
Ângela GONÇALVES | SAERTEX PORTUGAL EDAETECH | Marster Women 40-44 (D40) | |||
Terese ANDERSSON | Serneke allebike CK | Women Elite (DA) | |||
Gioele DE COSMO | ITALIAN CYCLING FEDERATION | Men Elite (A) | |||
Dario CHERCHI | ITALIAN CYCLING FEDERATION | Men Elite (A) | |||
Niclas RANKER | RC.Pfälzerwald | Men Elite (A) | |||
Lærke Philipsen | Viborg MTB | U17P | |||
Per Klitte | MTBK Silkeborg | Motion – 3 lap | |||
Thomas KRISTIANSEN | Bærums Verk CK | Master Men 35-39 | |||
Jan Harald SCHOLZ | Bærums Verk CK | Master Men 45-49 (H40) | |||
Janina WÜST | BUFF MEGAMO TEAM | Women Elite (DA) | |||
Wout ALLEMAN | BUFF MEGAMO TEAM | Men Elite (A) |