Startnr. | Deltager | Klub | Land | UCI Point marathon | Distance |
---|---|---|---|---|---|
Gianluca BARILANI | Team Todesco Asd | Master Men 55-59 (H50) | |||
Carsten Pedersen | Morsø Cykel Klub | Master Men 35-39 | |||
Albert Lundgren | Aarhus MTB | U17 | |||
Simona CE' | Polisportiva Pertica Bassa A.S.. | Master Women 45-49 (D40) | |||
Michael GERKENS | RC Endspurt Herford | Master Men 50-54 (H50) | |||
Marlene COSTA | BTT Quarteirense | Master Women 45-49 (D40) | |||
Mette Egelund Hansen | Dalum Fysioterapi & idrætsklini. | Motion – 2 lap | |||
Rogério MATOS | Rompe Trilhos - ajpcar | Master Men 40-44(H40) | |||
António PASSOS | Rompe Trilhos | Ajpcar - Clube . | Master Men 50-54 (H50) | |||
Stephan HUMMITZSCH | Dresdner SC 1898 | Master Men 70-74 | |||
Ljubisha KONDEV | Energi Cycling Skopje | Master Men 50-54 (H50) | |||
João SANTOS | Rompe Trilhos | Ajpcar | Master Men 35-39 | |||
Julian VOGLER | BIKE AID MSTRS | Master Men 40-44(H40) | |||
Vidar OLSEN | Tangen Watt og Oksygen Cykleklu. | Master Men 50-54 (H50) | |||
Truls VESLUM | Asker CK | Master Men 50-54 (H50) | |||
Jose Luis ARCE BALLESTEROS | BikeTraining | Master Men 40-44(H40) | |||
Pilar NUÑEZ VILLADEAMIGO | SPORTTECNIC | Marster Women 40-44 (D40) | |||
Juan MOYA BLAZQUEZ | 33 Bike | Master Men 50-54 (H50) | |||
Luděk KOLESA | Kbely Cycling Team | Master Men 60-64 (H60) | |||
José MAGALHÃES | Guilhabreu MTB Team | Master Men 45-49 (H40) | |||
Steffen GOLDBERG | RSC Schleching | Master Men 65-69 (H60) | |||
Abílio FREITAS | TREPANELAS/PRIFER | Master Men 45-49 (H40) | |||
Carlos RAMOS | TREPANELAS/PRIFER | Master Men 40-44(H40) | |||
Lícinio FRAGOSO | TREPANELAS/PRIFER | Master Men 50-54 (H50) | |||
Abílio MOREIRA | TREPANELAS/PRIFER | Master Men 60-64 (H60) | |||
Henrik Baltzersen | Racing Bjerringbro | Master Men 40-44(H40) | |||
Paulo NEVES | SAERTEX PORTUGAL / EDAETECH | Master Men 40-44(H40) | |||
Carlos Alberto Jesus SOARES | Alumisoares | Master Men 55-59 (H50) | |||
Bente Kortbæk Kibsgaard | Viborg MTB | Master Women 55-59 (D50) | |||
Peter STEHR | Nordharzer RSG | Master Men 65-69 (H60) | |||
Palle Egeberg Jensen | Hareskov Cykelklub | Master Men 55-59 (H50) | |||
Martin ALEXANDER | Velo Solingen/Stoll-Bikes | Master Men 55-59 (H50) | |||
Thorsten SCHILLER | RBC RENDSBURG | Master Men 55-59 (H50) | |||
frederik Schwarz | Viborg IH | Motion – 2 lap | |||
Kurt TEMPST | Bike-Inn | Master Men 50-54 (H50) | |||
Sille PUHU | HWX | Marster Women 40-44 (D40) | |||
Bram SAEYS | Gin tonic | Master Men 35-39 | |||
Maris KAARJÄRV | Spordiklubi Rakke | Master Women 45-49 (D40) | |||
Uwe HOCHENWARTER | Team WILIER-CHAOYANG | Master Men 35-39 | |||
Andreas Simonsen | MTBK Silkeborg | Motion – 3 lap | |||
Michael Iversen | Viborg MTB | Master Men 40-44(H40) | |||
Lasse Parnell Hansen | HMIF (Hoptrup-Marstrup Idrætsfo. | Master Men 35-39 | |||
Jacob Bønneland | MTB Frederikshavn | Master Men 50-54 (H50) | |||
Ole Klemmensen | Varde Cykelklub | Master Men 55-59 (H50) | |||
Frank Mathiesen | Sønderborg Cykle Klub | Master Men 55-59 (H50) | |||
Mette Sofie Bønneland Maysfelt | MTB Frederikshavn | Master Women 50-54 (D50) | |||
Anne Mette Rasmussen | MTB Randers | Motion – 2 lap | |||
Allan Blach | MTB Randers | Master Men 55-59 (H50) | |||
Benjamin JUSTESEN | Holte MTB Klub | Master Men 45-49 (H40) | |||
Frank Hjorth | Holte MTB Klub | Master Men 55-59 (H50) |