Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Startgruppe | Distance |
| rikke marie trads andersen | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Jens Jakob Trads | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Britta Dalsgaard | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Katrine Leth | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Anja Clausager Lauritsen | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 10.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 10.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Izabella Larsen | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Rie Larsen | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Eva Andersen | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Michélle Larsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
| René Rasmussen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
| Susie Jacobsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Carina Dinesen | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 10.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 10.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Philip Hust Johansen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN RACE MELLEM Start 10:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN RACE MELLEM Start 10:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Eva Wennerberg Vodstrup | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Carina Drivsholm | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
| Jane Knudsen | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Christina Jensen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
| Henrik Søegaard | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Kristina Rubin | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Linda Bruhn Jensen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Anne Jensen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Dorthe Selling Jespersen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Julie Holmgaard | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 11.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 11.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Charlotte Damkjær | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
| Malene Rye Sørensen | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 10.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 10.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Marie Rønn | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN RACE MELLEM Start 10:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN RACE MELLEM Start 10:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Christina Lossen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Louise Bille Lau | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN RACE MELLEM Start 10:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN RACE MELLEM Start 10:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Stine Bokkenheuser | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN RACE MELLEM Start 10:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN RACE MELLEM Start 10:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Michelle Rynke Therkildsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Nicoline Therkildsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Kamilla Dinesen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Stine Madsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 17:15 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 17:15 | Lør. RUN KORT |
|
| Malene Gundel | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 17:15 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 17:15 | Lør. RUN KORT |
|
| Jørn Holst | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Charlotte Holst | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Solvej Hedelund Nielsen | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Sofie Steensen Kristensen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Hanne Bank Pedersen | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Louise Hoff Kloster Lauridsen | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Michael Petersen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Nanna Mosvang | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 12.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 12.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Carina hededal Hansen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
| Kristian Eide | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
| Malene Christensen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
| Thorsten Klingspor | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | GER | Lørdag RUN RACE KORT Start 15:30 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN RACE KORT Start 15:30 | Lør. RUN KORT |
|
| Karoline Sidelmann Brinch | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN RACE KORT Start 15:30 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN RACE KORT Start 15:30 | Lør. RUN KORT |
|
| Emily Schultz Mortensen | (K) Juniorrækken (11 - 17 år) | DEN | Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u.18 år MELLEM Start 09:00 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 MELLEM (hold max 3 personer) |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u.18 år MELLEM Start 09:00 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 MELLEM (hold max 3 personer) |
|
| Signe Skov Dalgaard | (K) Juniorrækken (11 - 17 år) | DEN | Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u.18 år MELLEM Start 09:00 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 MELLEM (hold max 3 personer) |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u.18 år MELLEM Start 09:00 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 MELLEM (hold max 3 personer) |
|
| Charlotte Bærbach Jakobsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|