Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Startgruppe | Distance |
| Anders Nielsen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Sanne Nørgaard Johansen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Peter Johansen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Gry Finnerup | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Line Asp Hansen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Camilla Møgelvang Hansen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Jette Haastrup | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Rikke Stenfeldt Steinicke | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
| Nanna Højlund | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Maj-Brit Kjellstrøm Gade | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
| Thomas Greve | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Søren Gramkow | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
| Alexander Randeris | (K) Børnerækken (op til 10 år) | DEN | Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u.18 år MELLEM Start 09:00 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 MELLEM (hold max 3 personer) |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u.18 år MELLEM Start 09:00 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 MELLEM (hold max 3 personer) |
|
| Claes Rehn | - | DEN | Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u.18 år MELLEM Start 09:00 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 MELLEM (hold max 3 personer) |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u.18 år MELLEM Start 09:00 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 MELLEM (hold max 3 personer) |
|
| Heidi Basan | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Lone Søgaard | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Claes Rehn | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN RACE KORT Start 15:30 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN RACE KORT Start 15:30 | Lør. RUN KORT |
|
| Nanna Thinghuus | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
| Kristian Nielsen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
| Malene Wilms | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
| Majbritt Olsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
| Steffi Vohlander | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 17:15 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 17:15 | Lør. RUN KORT |
|
| Winnie Jakobsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Chalotte Glintborg | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Helle Løbner | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Annette Døfler Botoft | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN RACE KORT Start 15:30 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN RACE KORT Start 15:30 | Lør. RUN KORT |
|
| Steffen Døfler Botoft | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Per Krabbe | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Jakob Herskind Mortensen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
| Sara Hansen Jakobsen | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Kitana Dagø Jakobsen | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Michelle Hyldegård Mortensen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 17:15 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 17:15 | Lør. RUN KORT |
|
| Rikke Banke | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Mette Kragsaa | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Gitte Vorsaa Grøn | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
| Svend Aagaard Jensen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Pia Hindkjær | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 17:15 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 17:15 | Lør. RUN KORT |
|
| Janne Klittenborg Hansen | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Keld Hansen | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Britta Schougaard | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Mie Hjorth Berthelsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Nicolai Dahl Andersen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Nanna Madsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN RACE KORT Start 15:30 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN RACE KORT Start 15:30 | Lør. RUN KORT |
|
| Sarah Jakobsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Daniel Jakobsen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Randi Hasselgren | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Mille Marie | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Calina Henningsen | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Anders Snedker | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Trine Christensen | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 12.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 12.30 | Søn. WALK MELLEM |
|