Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Startgruppe | Distance |
| Louise Bertelsen | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 10.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 10.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Sarah Petersen | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Simone Lings | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Pia Andersen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Camilla Andersen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Kit Jerichau Keil | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Julie valentin Møland | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Maeja Kaas | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Helene Siggaard Kallehave | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Julie Krause Madsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
| Anja Pedersen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
| Stig Hansen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Brit Boysen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Isabella Boysen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Maria Peris | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
| Maria Peris | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 12.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 12.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Lea Mellerup-Lund | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
| Jan Dalsager Wendelin | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
| Torben Poulsen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Maria Peris | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Lise Mebus | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Brian Berntsen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Marianne Wiedemann | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Sanne Juncher | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Pernille Dahl | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Pernille Dahl | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Camilla Nielsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Pernille Høstrup | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Ilya Podpolnyy | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Cecilie Næss Damm | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | NOR | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Jeanne Salonin | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Iben Jensen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Nanna Hansen | (K) Børnerækken (op til 10 år) | DEN | Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u.18 år MELLEM Start 09:00 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 MELLEM (hold max 3 personer) |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u.18 år MELLEM Start 09:00 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 MELLEM (hold max 3 personer) |
|
| Ane Weinkouff | - | DEN | Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u.18 år MELLEM Start 09:00 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 MELLEM (hold max 3 personer) |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u.18 år MELLEM Start 09:00 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 MELLEM (hold max 3 personer) |
|
| Lene Hansen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN RACE KORT Start 15:30 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN RACE KORT Start 15:30 | Lør. RUN KORT |
|
| Rikke Holm | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 12.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 12.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Merete Krogsgaard Quist | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Tea Krogsgaard | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Arthur Brus Hansen | (M) Juniorrækken (11 - 17 år) | DEN | Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u 18 KORT Start 14.30 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 KORT (hold max 3 personer) |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u 18 KORT Start 14.30 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 KORT (hold max 3 personer) |
|
| Malene Schmidt Hansen | - | DEN | Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u 18 KORT Start 14.30 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 KORT (hold max 3 personer) |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u 18 KORT Start 14.30 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 KORT (hold max 3 personer) |
|
| Morten Kjær Tornøe | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Rikke Bæk Bundgaard | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Cecilie Kit Christensen | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 12.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 12.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Jeanette Farvin | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Louise Hansen | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Helene Siggaard Kallehave | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN RACE MELLEM Start 10:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN RACE MELLEM Start 10:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Vibeke Marie Dalsberg | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN RACE MELLEM Start 10:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN RACE MELLEM Start 10:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Rikke Borberg | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Nadia Flemming tvile Nysom | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Marianne Bruun Nielsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|