Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Startgruppe | Distance |
| Signe Kjær | - | DEN | Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u 18 KORT Start 14.30 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 KORT (hold max 3 personer) |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u 18 KORT Start 14.30 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 KORT (hold max 3 personer) |
|
| Hjalde Kjær | (M) Børnerækken (op til 10 år) | DEN | Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u 18 KORT Start 14.30 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 KORT (hold max 3 personer) |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u 18 KORT Start 14.30 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 KORT (hold max 3 personer) |
|
| Saga kjær | (K) Børnerækken (op til 10 år) | DEN | Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u 18 KORT Start 14.30 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 KORT (hold max 3 personer) |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u 18 KORT Start 14.30 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 KORT (hold max 3 personer) |
|
| kim Rasmussen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN RACE KORT Start 15:30 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN RACE KORT Start 15:30 | Lør. RUN KORT |
|
| Astrid Alnor Einarson | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Emilie Haastrup Petersen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Mia Schou | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Jane Rasmussen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.45 | Lør. RUN KORT |
|
| pia Ramsdal | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Line Hansen Jessing | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 17:15 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 17:15 | Lør. RUN KORT |
|
| Cecillie Jensen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 17:15 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 17:15 | Lør. RUN KORT |
|
| Stine Hansen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Julia Mathilde Grönlund | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Brian Andersen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Casper Andersen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Mathias Olsen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 17:15 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 17:15 | Lør. RUN KORT |
|
| Linda Bracher | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Michael Winsløw | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Per Bracher | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 11.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 11.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Daniel Bracher | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 11.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 11.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Thomas Troelsen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 16.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Sine Eriksen | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 11.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 11.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Annette Sønnichsen | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Marion Albrecht | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | GER | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Finja Hansen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | GER | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Emma Madsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Morten Holmgaard | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Kirstine Larsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Benjamin Ejsing | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Julie Irene Jensen | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 13.00 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Jonas Damborg Pedersen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Bastian Lund | (M) Børnerækken (op til 10 år) | DEN | Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u 18 KORT Start 14.30 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 KORT (hold max 3 personer) |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u 18 KORT Start 14.30 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 KORT (hold max 3 personer) |
|
| Torben Lund | - | DEN | Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u 18 KORT Start 14.30 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 KORT (hold max 3 personer) |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u 18 KORT Start 14.30 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 KORT (hold max 3 personer) |
|
| Olivia Lund | (K) Børnerækken (op til 10 år) | DEN | Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u 18 KORT Start 14.30 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 KORT (hold max 3 personer) |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u 18 KORT Start 14.30 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 KORT (hold max 3 personer) |
|
| Lotte Höhrmann | - | DEN | Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 09:00 | Søn. WALK MELLEM |
|