Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
15658 | Lykke Pagaard | K15-16 | 5 KM (40:00 - 49:59) | |
15659 | John Nielsen | K50-54 | 5 KM ( WALK) | |
15660 | Charlotte Nielsen | K50-54 | 5 KM ( WALK) | |
19241 | Camilla Gry Emmertsen | K35-39 | One mile (Familie-mile) | |
19242 | Benjamin Elias S Emmertsen | M11-12 | One mile (Familie-mile) | |
19243 | Magnus Troldahl Sørensen | M13-14 | One mile (Familie-mile) | |
12708 | Mette Buschmann | K50-54 | 5 KM (Over 50 min) | |
15661 | Lisa Ahle Nørgaard | K30-34 | 10 KM (WALK) | |
15662 | Inge Bonde Andersen | K35-39 | 10 KM (WALK) | |
24524 | Henrik Wilkens Støve | M50-54 | 5 KM ( WALK) | |
24525 | Belinda Wilkens Støve | K45-49 | 5 KM ( WALK) | |
24526 | Liselotte Wilkens | K75-79 | One mile (Familie-mile) | |
11482 | Fabian Wilkens Støve | M11-12 | One mile (Familie-mile) | |
24528 | Felix Wilkens Støve | M13-14 | One mile (Familie-mile) | |
10630 | Adrian Majchrzyk | M25-29 | 10 KM (50:00 - 59:59) | |
19244 | Britt Nielsen | K40-44 | 5 KM (30:00 - 39:59) | |
19245 | Silas Nielsen | M11-12 | 5 KM (30:00 - 39:59) | |
19246 | Jesper Nielsen | M40-44 | 10 KM (50:00 - 59:59) | |
15663 | Vibeke Morgen | K60-64 | 5 KM ( WALK) | |
15664 | Jeanette Morgen | K30-34 | 5 KM ( WALK) | |
12112 | Henriette Høg | K25-29 | 5 KM (30:00 - 39:59) | |
10631 | Jørgen Liljeberg | M50-54 | 10 KM (50:00 - 59:59) | |
15665 | Thea Dyrberg Nielsen | K25-29 | 5 KM (30:00 - 39:59) | |
15666 | Sanne Jacobsen | K25-29 | 5 KM (30:00 - 39:59) | |
19247 | Christa Christensen | K40-44 | 5 KM (30:00 - 39:59) | |
19248 | Noah Sydow | M11-12 | 5 KM (30:00 - 39:59) | |
19249 | Marcel Sydow | M45-49 | 5 KM (30:00 - 39:59) | |
15667 | Lillian Munk | K60-64 | 10 KM (50:00 - 59:59) | |
15668 | Maibritt Munk | K25-29 | 10 KM ( Under 40:00) | |
29392 | Per Mortensen | M50-54 | 5 KM (20:00 - 29:59) | |
29393 | Jakob Lauritsen | M11-12 | 5 KM (20:00 - 29:59) | |
13043 | Marianna Juhl Nielsen | K55-59 | 5 KM (40:00 - 49:59) | |
11095 | Jens Schultz | M75-79 | 5 KM (40:00 - 49:59) | |
10249 | Peder Toftgaard | M45-49 | 10 KM (40:00 - 49:59) | |
15669 | Thea Røjkjær | K20-24 | 10 KM (1:10:00 - 1:19:59) | |
15670 | Anne Røjkjær | K50-54 | 10 KM (1:10:00 - 1:19:59) | |
11096 | Alexander Domino | M25-29 | 10 KM (1:00:00 - 1:09:59) | |
24529 | Lillian Aagaard Guldbrand | K35-39 | One mile (Run) | |
24530 | Lillian Aagaard Guldbrand | K35-39 | 10 KM (1:00:00 - 1:09:59) | |
24531 | Kasper Aagaard Guldbrand | M35-39 | One mile (Run) | |
24532 | Josefine Aagaard Guldbrand | K7-10 | One mile (Run) | |
24533 | Emma Aagaard Guldbrand | K0-6 | One mile (Run) | |
15671 | Charlotte Andersen | K50-54 | 10 KM (50:00 - 59:59) | |
15672 | Jens Rahbek | M55-59 | 5 KM (30:00 - 39:59) | |
10632 | Michael Randrup | M30-34 | 5 KM (30:00 - 39:59) | |
15673 | Marianne Thomsen | K45-49 | 10 KM (1:20:00 - 1:29:59) | |
15674 | Dorte Karstens | K45-49 | 10 KM (1:20:00 - 1:29:59) | |
13240 | Elena Nicoleta Orlitzki | K50-54 | One mile (Walk) | |
15675 | Jette Nielsen | K50-54 | 5 KM (40:00 - 49:59) | |
15676 | Mogems Nielsen | M55-59 | 5 KM (40:00 - 49:59) |