Bibno. | Participant | Country | Start group | Distance |
---|---|---|---|---|
Steffen Rex | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Stephanie Andreasen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Stine Bendix | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Stine Brix Larsen | Startgruppe 8 - kl. 11:35 | Mix Race 8 KM | ||
Stine Larsen | Startgruppe 2 - kl. 11:05 | Mix Race 8 KM | ||
Stine Schneidereit | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sune Nikolajsen | Startgruppe 2 - 6 (09:30 - 09:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Sunniva Bjarnastein | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Susan Andreasen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Susan Tambour Tomczyk | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Susanne Jensen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Susanne Onstrup | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Susanne Simsby | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Susanne Skovgaard | Startgruppe 17 - 21 (13:15 - 13:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Suzette Seneberg | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tanja Kolmos Herbst | Startgruppe 4 - kl. 11:15 | Mix Race 8 KM | ||
Tanja Lindkvist Christensen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tanja Petersen | Jeg løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tanja Pop Henriksen | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tanne Andrea Black | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tanya Maria Cooper | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tatjana Gall | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Thomas Fjordhøj | Jeg løber for en god tid | Mens Mud Race 8 KM | ||
Thomas Frederiksen | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Thomas Hansen | Jeg løber for en god tid | Mens Mud Race 8 KM | ||
Thomas Holmqvist | Startgruppe 12 - 16 (10:00 - 10:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Thomas Jul | Startgruppe 2 - 6 (09:30 - 09:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Thomas Lumbye | Startgruppe 7 - 11 (09:45 - 10:00) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Thomas Midtgaard | Jeg løber for en god tid | Mens Mud Race 8 KM | ||
Thomas Vandsted | Startgruppe 5 - kl. 11:20 | Mix Race 8 KM | ||
Tina Blom Aldenborg | Startgruppe 22 - 26 (13:30 - 13:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tina Jensen | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tina Kristiansen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tina Odsgaard | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tina Sørensen | Startgruppe 3 - kl. 11:10 | Mix Race 8 KM | ||
Tine dalholm Møller | Jeg løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tine Damgaard | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tine Larsen | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tine Lykke Wamberg | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Tobias Dietz | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Toke Henriksen | Startgruppe 4 - kl. 11:15 | Mix Race 8 KM | ||
Tonny Pedersen | Startgruppe 7 - 11 (09:45 - 10:00) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Trine Bergman | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Ulla Jensen | Startgruppe 27 - 31 (13:45 - 14:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Valentina Lindberg | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Vibeke Svensson | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Vicky Nowak | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Wicki Angelina Nørgaard | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
William Pedersen | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
William Vergo | Startgruppe 12 - 16 (10:00 - 10:15) | Mens Mud Race 8 KM |