Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
Rikke Bojer Vestergaard | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Christensen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Cohn | Startgruppe 3 - kl. 11:10 | Mix Race 8 KM | ||
Rikke Gjertsen | Startgruppe 27 - 31 (13:45 - 14:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Kjelsgaard | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Prahl | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Sejr Rasmussen | Jeg løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rosa Christine Holse | Jeg løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rune Christian Meldberg | Startgruppe 12 - 16 (10:00 - 10:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Sabina Lund | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sabina Pehrsson | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sabina Sørensen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sabrina Dalsø | Jeg løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sabrina Sejer Petersen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sally Sørensen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sandie Lindegaard | Startgruppe 5 - kl. 11:20 | Mix Race 8 KM | ||
Sandie Petersen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sandra Christiansen | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Sandra Sørensen | Jeg løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sanne Larsen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sanne Nesgaard | Jeg løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sara Bødtker | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sara Christensen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sara Ilone Kristensen | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sara Nielsen | Startgruppe 4 - kl. 11:15 | Mix Race 8 KM | ||
Sara Nielsen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sarah Dahl Hansen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sarah Driberg | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sarah Petersen | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sarra Bekmose | Startgruppe 4 - kl. 11:15 | Mix Race 8 KM | ||
Sascha Vangede | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sidse Ehmsen | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Signe Cartey | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Signe Mørkenborg Larsen | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sigrid Kromphardt | Startgruppe 7 - kl. 11:30 | Mix Race 8 KM | ||
silas thulstrup | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Simon Cohn | Startgruppe 3 - kl. 11:10 | Mix Race 8 KM | ||
Simon Eriksen | Startgruppe 7 - 11 (09:45 - 10:00) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Simone Grønbæk | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Simone Lings | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sine Lynge | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sisse Holdt | Startgruppe 27 - 31 (13:45 - 14:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sofia Brylle | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sofie Bjørn Nielsen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sofie Blakfeldt | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sofie Cohn | Startgruppe 3 - kl. 11:10 | Mix Race 8 KM | ||
Sofie Hasner | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sophia Danø | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Søren Nielsen | Startgruppe 2 - 6 (09:30 - 09:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Søs Andersen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM |