Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Startgruppe | Distance |
| Lisbeth Hummelgaard | | DEN | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
| Lotte Sørensen | | DEN | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
| Louie Smed Grønkjær
Team Grønkjær
| Team Grønkjær | DEN | 14.30 - FAMILY Heat 3 | 5 km - Family |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Grønkjær | 14.30 - FAMILY Heat 3 | 5 km - Family |
|
| Louise Smed Grønkjær | | DEN | 14.30 - FAMILY Heat 3 | 5 km - Family |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 14.30 - FAMILY Heat 3 | 5 km - Family |
|
| Mads Kjær Lindberg | | DEN | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
| Mads Østergaard | | DEN | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
| Magne Mejdal
Køleboxen
| Køleboxen | DEN | 10.30 - ELITE Heat 3 - JUNIOR ELITE | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Køleboxen | 10.30 - ELITE Heat 3 - JUNIOR ELITE | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Magne Tornbjerg Sauer | | DEN | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
| Magnus Mørk Faurschou | | DEN | 14.45 -FAMILY Heat 4 | 5 km - Family |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 14.45 -FAMILY Heat 4 | 5 km - Family |
|
| Maike Brask | | DEN | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
| Maj-Britt Kjærgaard Jensen | | DEN | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
| Majken Riber Machon | | DEN | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
| Maria Andersen
AKIF
| AKIF | DEN | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
AKIF | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
| Maria Grubbe | | DEN | 14.45 -FAMILY Heat 4 | 5 km - Family |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 14.45 -FAMILY Heat 4 | 5 km - Family |
|
| Marie Volf
Awayout
| Awayout | DEN | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Awayout | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
| Mark Jønsson | | DEN | 14.45 -FAMILY Heat 4 | 5 km - Family |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 14.45 -FAMILY Heat 4 | 5 km - Family |
|
| Martin Bøgh jensen
Hq68
| Hq68 | DEN | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Hq68 | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Mathias Sandbeck | | DEN | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
| Michael Christensen
Køleboxen
| Køleboxen | DEN | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Køleboxen | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Michael Schjøtt
Team Romkugler
| Team Romkugler | DEN | Double 10:00 | Double Trouble |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Romkugler | Double 10:00 | Double Trouble |
|
| Mikkel Sune Andersen | | DEN | 14.45 -FAMILY Heat 4 | 5 km - Family |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 14.45 -FAMILY Heat 4 | 5 km - Family |
|
| Mille Leth Grubbe | | DEN | 14.45 -FAMILY Heat 4 | 5 km - Family |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 14.45 -FAMILY Heat 4 | 5 km - Family |
|
| Nadia Thyme karlsen | | DEN | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
| Nana Linde | | DEN | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
| Nick Jacobi | | DEN | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Nicklas Mikkelsen
Drengern
| Drengern | DEN | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Drengern | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
| Nicolai Holm Kragh
TBD
| TBD | DEN | 12.30 - OPEN Heat 7 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
TBD | 12.30 - OPEN Heat 7 | 5 km - Open |
|
| Nicolai Kanstrup | | DEN | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Nicolaj Rytter | | DEN | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
| Niklas Elsgart | | DEN | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Nikolaj Bech
Drengern
| Drengern | DEN | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Drengern | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
| Nikolaj Lund Jensen | | DEN | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
| Oliver Pagter Sørensen | | DEN | 14.30 - FAMILY Heat 3 | 5 km - Family |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 14.30 - FAMILY Heat 3 | 5 km - Family |
|
| Palle Andersen
Team Reborn
| Team Reborn | DEN | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Reborn | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Patrick Pilgaard | | DEN | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Paulius Petrušauskas
SC
| SC | LTU | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
SC | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
| Per Legarth
OCR Nordjylland
| OCR Nordjylland | DEN | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
OCR Nordjylland | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
| Pernille Rytter
Gladsaxe OCR / Gibbon gym
| Gladsaxe OCR / Gibbon gym | DEN | 10.10 ELITE Heat 2 - Kvinder | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Gladsaxe OCR / Gibbon gym | 10.10 ELITE Heat 2 - Kvinder | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Pia Rosenbjerg Jønsson | | DEN | 14.45 -FAMILY Heat 4 | 5 km - Family |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 14.45 -FAMILY Heat 4 | 5 km - Family |
|
| Poul Foldager | | DEN | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Rasmus Ankerstjerne Skjødt | | DEN | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Rasmus Frensel Rasmussen | | UKE | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
| Rasmus Wagner | | DEN | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
| René Hansen | | DEN | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
| René Kjærgaard | | DEN | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
| Rikke Kaalund Hansen | | DEN | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
| Rutchaneegorn (June) Tunak | | THA | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
| Sara Maria Tchernavskaja | | DEN | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
| Sarah Kaalund Hansen | | DEN | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
| Sidsel Sinding | | DEN | 12.15 - OPEN Heat 6 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 12.15 - OPEN Heat 6 | 5 km - Open |
|