Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Startgruppe | Distance |
| Aksel Hallundbæk | | DEN | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Alberte Schnieber Klausen | | DEN | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
| Alexander Petersen | | DEN | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
| Alexander Victor Strandby Ernst Victor Strandby Ernst | | DEN | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
| Allan Jensen | | DEN | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
| Allan Tornbjerg Sauer | | DEN | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
| Anca Filote | | DEN | 14.30 - FAMILY Heat 3 | 5 km - Family |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 14.30 - FAMILY Heat 3 | 5 km - Family |
|
| Anders Søgaard
Team Søgaard og Nyeng
| Team Søgaard og Nyeng | DEN | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Søgaard og Nyeng | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
| André Axelsen | | DEN | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Andreas Dupont | | DEN | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
| Andrej Czuczor
SC
| SC | SVK | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
SC | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
| Ann Brøkner | | DEN | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
| Anne Marie Hansen | | DEN | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
| Astrid Laursen
Smedjen , Vejrumbro
| Smedjen , Vejrumbro | DEN | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Smedjen , Vejrumbro | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
| Aylin Oral | | DEN | 12.15 - OPEN Heat 6 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 12.15 - OPEN Heat 6 | 5 km - Open |
|
| Bekir Zeybek
The Beast
| The Beast | DEN | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
The Beast | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
| Betina Trabjerg | | DEN | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
| Bjarne Højriis
Frontmatec A/S
| Frontmatec A/S | DEN | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Frontmatec A/S | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
| Bjørk Thyssen | | DEN | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
| Bo Sørensen | | DEN | 14.30 - FAMILY Heat 3 | 5 km - Family |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 14.30 - FAMILY Heat 3 | 5 km - Family |
|
| Brian nonbo | | DEN | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Camilla Andersen | | UKE | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
| Camilla Sinkbæk | | DEN | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
| Casper Folkmann Bunch
Viborg IH F23
| Viborg IH F23 | DEN | 12.15 - OPEN Heat 6 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Viborg IH F23 | 12.15 - OPEN Heat 6 | 5 km - Open |
|
| Cecilie Boisen
MonAventure Runners
| MonAventure Runners | DEN | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
MonAventure Runners | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
| Cecilie Malou Rosendahl | | DEN | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
| Chris Guldager | | DEN | Double 10:00 | Double Trouble |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Double 10:00 | Double Trouble |
|
| Christian Karlsen | | DEN | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
| Christian Skriver | | DEN | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
| Christina Friis
Den gamle smedje
| Den gamle smedje | UKE | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Den gamle smedje | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
| Christina Sigtenbjerggaard | | DEN | 14.30 - FAMILY Heat 3 | 5 km - Family |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 14.30 - FAMILY Heat 3 | 5 km - Family |
|
| Claus Gabelgaard | | DEN | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Claus Villadsen | | DEN | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Dan Tanghus | | DEN | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Daniel Alexander Thomsen | | DEN | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Daniel Jørgensen | | DEN | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
| Daniela Filote | | DEN | 14.30 - FAMILY Heat 3 | 5 km - Family |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 14.30 - FAMILY Heat 3 | 5 km - Family |
|
| Danielle Ovesen | | DEN | 10.10 ELITE Heat 2 - Kvinder | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 10.10 ELITE Heat 2 - Kvinder | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Dennis Krogsdal Laursen
Den gamle smedje
| Den gamle smedje | DEN | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Den gamle smedje | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
| Dennis Petersen | | DEN | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
| Dennis Sloth | | DEN | 14.30 - FAMILY Heat 3 | 5 km - Family |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 14.30 - FAMILY Heat 3 | 5 km - Family |
|
| Dennis Valentin Madsen
OCR Nordjylland
| OCR Nordjylland | DEN | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
OCR Nordjylland | 10.20 ELITE Heat 4 - UpComing | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Ditte Hartz | | DEN | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
| Elin Bindner | | DEN | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
| Emil Düring Kamp Nielsen | | DEN | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
| Emil Steenberg Larsen | | DEN | 12.15 - OPEN Heat 6 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 12.15 - OPEN Heat 6 | 5 km - Open |
|
| Emma Louise Helm | | DEN | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
| Ethan Horesh
Slagelse Garnison Idrætsforening
| Slagelse Garnison Idrætsforenin. | DEN | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Slagelse Garnison Idrætsforenin. | 10.00 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Upcoming & Junior Elite |
|
| Frank Kaalund Hansen | | DEN | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
| Frank Nordentoft
Frontmatec A/S
| Frontmatec A/S | DEN | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Frontmatec A/S | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|