Bibno. | Participant | Country | Færge afgang TIL Læsø | Distance |
---|---|---|---|---|
Kurt Dahl Jensen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Hanne Hyldgaard Nielsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Mette Møller | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Lars Nielsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Freddy Sørensen | Jeg står selv for transporten | 10 km WALK & RUN | ||
Heine Jensen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Anne Bundgaard | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Søren Thomsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Jonna Christensen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Bitten Kanstrup Anthonisen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Beathe Tang Lassen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Niels Emil Birch Bekker | Jeg står selv for transporten | ½ Marathon | ||
Anna Birch Bekker | Jeg står selv for transporten | 10 km WALK & RUN | ||
Rikke Bekker | Jeg står selv for transporten | 10 km WALK & RUN | ||
Anders Frandsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | Marathon | ||
Sarah Birch Bekker | Fredag- 11:30 - Start fra kajen | ½ Marathon | ||
Tobias Leth Klinge | Fredag- 11:30 - Start fra kajen | Marathon | ||
Henrik Johansen | Fredag - 16:50 - Start fra kajen | 65 km Ultra | ||
Peter Frank | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Yvonne Baggesgaard | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Tine Mærsk Deleuran | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Daniel Deleuran | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | Marathon | ||
Hanna Slåke | Jeg står selv for transporten | 10 km WALK & RUN | ||
Frida Slåke | Jeg står selv for transporten | 10 km WALK & RUN | ||
Rosa Schjøtt | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Emanuele Verri | Fredag - 16:50 - Start fra kajen | ½ Marathon | ||
Maja Louise Hansen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Søren Grøn | Jeg står selv for transporten | 65 km Ultra | ||
Dennis Frimor | Jeg står selv for transporten | ½ Marathon | ||
Kim Mikkelsen | Fredag - 16:50 - Start fra kajen | 65 km Ultra | ||
Jan Remmer Jensen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Pelle Ingolf Andersen | Jeg står selv for transporten | ½ Marathon | ||
Henrik Manton | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Karin Stentoft | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
John Gordon | Jeg står selv for transporten | 10 km WALK & RUN | ||
Jannik Brandt | Jeg står selv for transporten | ½ Marathon | ||
Peter Jensen | Jeg står selv for transporten | ½ Marathon | ||
Gitte Müller | Jeg står selv for transporten | ½ Marathon | ||
Berit Linke | Jeg står selv for transporten | 10 km WALK & RUN | ||
Anne Kantsø Nielsen | Jeg står selv for transporten | 10 km WALK & RUN | ||
Jakob Eiring | Fredag - 16:50 - Start fra kajen | ½ Marathon | ||
Lamberto Anderloni | Fredag - 16:50 - Start fra kajen | ½ Marathon | ||
Maria Kruse | Fredag - 16:50 - Start fra kajen | ½ Marathon | ||
Jonas Andersen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Chris Larsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Dorte Fynbo | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Jane Grøntved | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Stine Engelund Jensen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Ida Christensen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Sine Dam Wollenberg | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon |