Startnr. | Deltager | Land | Færge afgang TIL Læsø | Distance |
---|---|---|---|---|
Helle Frost Marinussen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | Marathon | ||
Marianne Thougaard | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Martin Jacobsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | Marathon | ||
Thomas Mörck | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | Marathon | ||
Lucas Danekilde Mortensen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Jacob Fønss Pedersen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Marie Thorndahl Conradi | Fredag - 16:50 - Start fra kajen | 10 km WALK & RUN | ||
Katja Lund | Fredag - 16:50 - Start fra kajen | 10 km WALK & RUN | ||
Vibe Sonne Argus | Fredag - 16:50 - Start fra kajen | 10 km WALK & RUN | ||
Annekarin Kristina Bisgaard Kristiansen | Fredag - 16:50 - Start fra kajen | 10 km WALK & RUN | ||
Tore Gundersborg Sandbøl | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | Marathon | ||
Jesper Schjøtt | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Daniel Hjerresen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Lone Jeslund | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Claus Jeslund | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | Marathon | ||
Majbritt Madsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Ronni Pasbjerg | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Brian Schjøtt | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Ronni Høyer Olsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Lasse Mortensen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Line Starcke Larsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Andreas Bertelsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | Marathon | ||
Claus Agerskov | Fredag - 16:50 - Start fra kajen | 65 km Ultra | ||
Martine Karoline Mo Sandvik | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Henrik Larsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Charlotte Starcke Larsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Henrik Snild Nielsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Søren Vedsted | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | Marathon | ||
Leif Sørensen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Rie Pagh | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Carsten Schulz | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Gitte Schulz | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Per Jacobsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Bente Jacobsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Dorthe Mohr | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Pia Mohr Gori | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Rasmus Holdt | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | Marathon | ||
Lene Holdt Therkelsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Ole Holdt | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Pernille Skov | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Annika Torpegård | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Maria Krogh Ploug | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Per Müller | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Ea Bjørn Jensen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Morten Kodahl | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Henrik Purtoft | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Rikke Purtoft | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Berit Jonstrup | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Alex Langfred | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Dorthe Agertoft | Fredag - 16:50 - Start fra kajen | ½ Marathon |