Startnr. | Deltager | Land | Færge afgang TIL Læsø | Distance |
---|---|---|---|---|
Sophine Krintel | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Kim Jensen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Michael Dahl Vestergaard | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Sigurd Vestergaard | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Freja Vestergaard | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Mette Vestergaard | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Annelise Jakobsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Ole Jakobsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Jens peter Nielsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Anny Nielsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Christina Schmidt Larsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Janni Bach | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Lucas Peter Nielsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Silas Viktor Nielsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Susanne Kristensen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Kamilla Dinesen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Maria sonne Christensen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Peter Yannick Strømlev | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Sonni W. Sandå | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Mette Nørgaard Finnerup | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Kennet Pedersen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Kirsten Østergaard | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Nastasja Schoemaker Klinge | Fredag- 11:30 - Start fra kajen | 10 km WALK & RUN | ||
Nicolai Schoemaker Leth Klinge | Fredag- 11:30 - Start fra kajen | Marathon | ||
Winnie Vassard | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Pia Okholm | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Niels Mose | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Matti Anderson | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Stine Kudsk Bertelsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Annette Lysdahl | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Thomas Vestergaard | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Anja Mortensen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Jan Gubbertsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Mette Kassow | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Heidi Haugaard Trærup | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Michael Kiel Thomsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Marius Bartholin Thomsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Dorthe Skyum Gregersen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Anja Yde | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Dorthe Thorsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
Jeppe Søndergaard | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | Marathon | ||
Kasper Hansen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 65 km Ultra | ||
Christina Midjord | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Rikke Nielsen | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Tanja Toghøj | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN | ||
Jørn Mosegaard | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Dorthe Rytter Mosegaard | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Lea Rytter Mosegaard | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon | ||
Kirstine h Tougaard | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | ½ Marathon WALK | ||
LASSE JENSEN | Lørdag - 07:50 - Start fra færgen | 10 km WALK & RUN |