Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
Isak Ascanius | Heat 14 - 11:30 | 5 KM 10-15 år | ||
Theresa Jespersen | Heat 10 - 10:45 | 3 KM 6-9 år | ||
Mikela Jespersen | Heat 12 - 11:20 | 5 KM 10-15 år | ||
Josefine Bjerg | Heat 12 - 11:20 | 5 KM 10-15 år | ||
Silke Bjerg | Heat 4 - 10:15 | 3 KM 6-9 år | ||
Natalie Søe Østerby | Heat 14 - 11:30 | 5 KM 10-15 år | ||
Neel Louisa Ingvartsen | Heat 12 - 11:20 | 5 KM 10-15 år | ||
William Klok Drachmann | Heat 12 - 11:20 | 5 KM 10-15 år | ||
Anton Rolund | Heat 4 - 10:15 | 3 KM 6-9 år | ||
Carl Emil Wiese | Heat 5 - 10:20 | 3 KM 6-9 år | ||
Oscar Wiese | Heat 5 - 10:20 | 3 KM 6-9 år | ||
Mille Stabell | Heat 16 - 11:40 | 5 KM 10-15 år | ||
Lucas Madsen | Heat 4 - 10:15 | 3 KM 6-9 år | ||
Emily Madsen | Heat 12 - 11:20 | 5 KM 10-15 år | ||
Victor Kruse | Heat 12 - 11:20 | 5 KM 10-15 år | ||
Emilie Hjort Andersen | Heat 12 - 11:20 | 5 KM 10-15 år | ||
Aisha Juul Akdeniz | Heat 12 - 11:20 | 5 KM 10-15 år | ||
Manoah Antonsen | Heat 1 - 10:00 | 3 KM 6-9 år | ||
Alba Seidenschnur Taylor | Heat 1 - 10:00 | 3 KM 6-9 år | ||
Noél Antonsen | Heat 1 - 10:00 | 3 KM 6-9 år | ||
Mathias Christensen | Heat 12 - 11:20 | 5 KM 10-15 år | ||
Frederik Johnsen Sloth | Heat 13 - 11:25 | 5 KM 10-15 år | ||
Thea Guldager Aggerholm | Heat 12 - 11:20 | 5 KM 10-15 år | ||
Johan Guldager Aggerholm | Heat 12 - 11:20 | 5 KM 10-15 år | ||
Tobias Holmgaard Brinch | Heat 13 - 11:25 | 5 KM 10-15 år | ||
Anton Holmgaard Brinch | Heat 2 - 10:05 | 3 KM 6-9 år | ||
Albert Munk Koch | Heat 7 - 10:30 | 3 KM 6-9 år | ||
Caroline Nielsen | Heat 14 - 11:30 | 5 KM 10-15 år | ||
Nanna Nielsen | Heat 14 - 11:30 | 5 KM 10-15 år | ||
Magnus Juhl Guldager | Heat 12 - 11:20 | 5 KM 10-15 år | ||
Mathias Juhl Guldager | Heat 1 - 10:00 | 3 KM 6-9 år | ||
Karl Kierulf Riedel | Heat 13 - 11:25 | 5 KM 10-15 år | ||
Malthe Gaardhøje | Heat 13 - 11:25 | 5 KM 10-15 år | ||
Nanna Lykke-Kjeldsen | Heat 14 - 11:30 | 5 KM 10-15 år | ||
Nicklas Lykke-Kjeldsen | Heat 14 - 11:30 | 5 KM 10-15 år | ||
Matti mose Andersen | Heat 4 - 10:15 | 3 KM 6-9 år | ||
Cilje mose Andersen | Heat 4 - 10:15 | 3 KM 6-9 år | ||
Anton buch Varming | Heat 4 - 10:15 | 3 KM 6-9 år | ||
Naya Mose Andersen | Heat 12 - 11:20 | 5 KM 10-15 år | ||
Felix Arpe Schmidt | Heat 12 - 11:20 | 5 KM 10-15 år | ||
Laura Witt-Bro | Heat 4 - 10:15 | 3 KM 6-9 år | ||
Frederik Witt-Bro | Heat 12 - 11:20 | 5 KM 10-15 år | ||
Simon Agertoft | Heat 12 - 11:20 | 5 KM 10-15 år | ||
Emma-Mai Holm Andeasen | Heat 12 - 11:20 | 5 KM 10-15 år | ||
William Kjærgaard | Heat 14 - 11:30 | 5 KM 10-15 år | ||
William Erlandsen | Heat 14 - 11:30 | 5 KM 10-15 år | ||
Villads Halkjær Sørensen | Heat 15 - 11:35 | 5 KM 10-15 år | ||
Ludvig Halkjær Sørensen | Heat 15 - 11:35 | 5 KM 10-15 år | ||
alexander erlandsen | Heat 14 - 11:30 | 5 KM 10-15 år | ||
Noah Reuss | Heat 13 - 11:25 | 5 KM 10-15 år |