Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Starttidspunkt | Distance |
501-5 | Christina Lyngholm
Aalborg Kommune Stafet Hold 5 - 1
| Aalborg Kommune Stafet Hold 5 -. | Aalborg Kommune | 20:20:25 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 5 -. | 20:20:25 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
501-4 | Ingvild Vikestrand Strange
Aalborg Kommune Stafet Hold 5 - 1
| Aalborg Kommune Stafet Hold 5 -. | Aalborg Kommune | 19:52:45 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 5 -. | 19:52:45 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
501-3 | Christina Østerballe Mortensen
Aalborg Kommune Stafet Hold 5 - 1
| Aalborg Kommune Stafet Hold 5 -. | Aalborg Kommune | 19:23:39 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 5 -. | 19:23:39 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
501-2 | John Thusgaard Jensen
Aalborg Kommune Stafet Hold 5 - 1
| Aalborg Kommune Stafet Hold 5 -. | Aalborg Kommune | 18:56:23 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 5 -. | 18:56:23 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
501-1 | Peter Dahl Krøgh
Aalborg Kommune Stafet Hold 5 - 1
| Aalborg Kommune Stafet Hold 5 -. | Aalborg Kommune | 18:30:57 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 5 -. | 18:30:57 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
5513-5 | Marianne Nielsen
Aalborg Kommune Walk Hold 4 - 3
| Aalborg Kommune Walk Hold 4 - 3 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 4 - 3 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5513-4 | Dorthe Rytter
Aalborg Kommune Walk Hold 4 - 3
| Aalborg Kommune Walk Hold 4 - 3 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 4 - 3 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5513-3 | Betina Kronow Bertelsen
Aalborg Kommune Walk Hold 4 - 3
| Aalborg Kommune Walk Hold 4 - 3 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 4 - 3 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5513-2 | Bente Dahl
Aalborg Kommune Walk Hold 4 - 3
| Aalborg Kommune Walk Hold 4 - 3 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 4 - 3 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5513-1 | Louise Bové
Aalborg Kommune Walk Hold 4 - 3
| Aalborg Kommune Walk Hold 4 - 3 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 4 - 3 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5512-5 | Anja Muldkjær
Aalborg Kommune Walk Hold 3 - 3
| Aalborg Kommune Walk Hold 3 - 3 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 3 - 3 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5512-4 | Rikke Hastrup Larsen
Aalborg Kommune Walk Hold 3 - 3
| Aalborg Kommune Walk Hold 3 - 3 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 3 - 3 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5512-3 | Jane Rahbek
Aalborg Kommune Walk Hold 3 - 3
| Aalborg Kommune Walk Hold 3 - 3 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 3 - 3 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5512-2 | Tara Anne Allcorn
Aalborg Kommune Walk Hold 3 - 3
| Aalborg Kommune Walk Hold 3 - 3 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 3 - 3 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5512-1 | Eva Schrøder
Aalborg Kommune Walk Hold 3 - 3
| Aalborg Kommune Walk Hold 3 - 3 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 3 - 3 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5511-5 | Kathrin Jacobsen
Aalborg Kommune Walk Hold 2 - 6
| Aalborg Kommune Walk Hold 2 - 6 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 2 - 6 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5511-4 | Signe Just Olsen
Aalborg Kommune Walk Hold 2 - 6
| Aalborg Kommune Walk Hold 2 - 6 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 2 - 6 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5511-3 | Christina Plønd Andersen
Aalborg Kommune Walk Hold 2 - 6
| Aalborg Kommune Walk Hold 2 - 6 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 2 - 6 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5511-2 | Marie Thoft
Aalborg Kommune Walk Hold 2 - 6
| Aalborg Kommune Walk Hold 2 - 6 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 2 - 6 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5511-1 | Christina Kaiser
Aalborg Kommune Walk Hold 2 - 6
| Aalborg Kommune Walk Hold 2 - 6 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 2 - 6 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5510-5 | Mette Poder Rosenørn
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 11
| Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5510-4 | Sofie Mark Vegeberg
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 11
| Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5510-3 | Lise Vestergaard Gruhn
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 11
| Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5510-2 | Ulla Britt Mikkelsen
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 11
| Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5510-1 | Merete Vindberg Mogensen
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 11
| Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
750-5 | Helena Andreasen
AAU Klinisk Institut Stafet Hold 4
| AAU Klinisk Institut Stafet Hol. | AAU Klinisk Institut | 20:20:24 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU Klinisk Institut Stafet Hol. | 20:20:24 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
750-4 | Morten Kvist-Ibsen
AAU Klinisk Institut Stafet Hold 4
| AAU Klinisk Institut Stafet Hol. | AAU Klinisk Institut | 19:56:07 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU Klinisk Institut Stafet Hol. | 19:56:07 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
750-3 | Jakob Skelmose
AAU Klinisk Institut Stafet Hold 4
| AAU Klinisk Institut Stafet Hol. | AAU Klinisk Institut | 19:30:42 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU Klinisk Institut Stafet Hol. | 19:30:42 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
750-2 | Charles Vesteghem
AAU Klinisk Institut Stafet Hold 4
| AAU Klinisk Institut Stafet Hol. | AAU Klinisk Institut | 19:05:59 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU Klinisk Institut Stafet Hol. | 19:05:59 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
750-1 | Anders Damgaard
AAU Klinisk Institut Stafet Hold 4
| AAU Klinisk Institut Stafet Hol. | AAU Klinisk Institut | 18:30:03 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU Klinisk Institut Stafet Hol. | 18:30:03 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2359-5 | 'Markus'
The Untouchables
| The Untouchables | Forsvaret | 18:29:57 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
The Untouchables | 18:29:57 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2359-4 | Niklas N.
The Untouchables
| The Untouchables | Forsvaret | 20:02:58 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
The Untouchables | 20:02:58 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2359-3 | Jesper EBM
The Untouchables
| The Untouchables | Forsvaret | 19:31:19 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
The Untouchables | 19:31:19 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2359-2 | Jeff
The Untouchables
| The Untouchables | Forsvaret | 19:01:54 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
The Untouchables | 19:01:54 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2359-1 | Peter
The Untouchables
| The Untouchables | Forsvaret | 18:30:43 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
The Untouchables | 18:30:43 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2358-5 | Niller Tidselbak
De bløde boller
| De bløde boller | Forsvaret | 21:02:44 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
De bløde boller | 21:02:44 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2358-4 | Michelle Vinther
De bløde boller
| De bløde boller | Forsvaret | 20:17:43 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
De bløde boller | 20:17:43 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2358-3 | Tina Johansen
De bløde boller
| De bløde boller | Forsvaret | 19:46:18 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
De bløde boller | 19:46:18 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2358-2 | Dennis Sørensen
De bløde boller
| De bløde boller | Forsvaret | 19:12:06 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
De bløde boller | 19:12:06 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2358-1 | Lasse Nielsen
De bløde boller
| De bløde boller | Forsvaret | 18:30:38 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
De bløde boller | 18:30:38 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
223-5 | Bentax 20
(L) Cortado - Bentax A/S | (L) Cortado - Bentax A/S | Bentax A/S | 20:28:43 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
(L) Cortado - Bentax A/S | 20:28:43 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
223-4 | Bentax 19
(L) Cortado - Bentax A/S | (L) Cortado - Bentax A/S | Bentax A/S | 19:50:52 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
(L) Cortado - Bentax A/S | 19:50:52 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
223-3 | Bentax 18
(L) Cortado - Bentax A/S | (L) Cortado - Bentax A/S | Bentax A/S | 19:18:41 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
(L) Cortado - Bentax A/S | 19:18:41 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
223-2 | Bentax 17
(L) Cortado - Bentax A/S | (L) Cortado - Bentax A/S | Bentax A/S | 18:54:08 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
(L) Cortado - Bentax A/S | 18:54:08 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
223-1 | Bentax 16
(L) Cortado - Bentax A/S | (L) Cortado - Bentax A/S | Bentax A/S | 18:30:07 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
(L) Cortado - Bentax A/S | 18:30:07 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
500-5 | Morten Palner
Vodskov, Gudumholm og Godthåb JuniorKlub
| Vodskov, Gudumholm og Godthåb J. | Aalborg Kommune | 20:21:20 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Vodskov, Gudumholm og Godthåb J. | 20:21:20 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
500-4 | Morten Palner
Vodskov, Gudumholm og Godthåb JuniorKlub
| Vodskov, Gudumholm og Godthåb J. | Aalborg Kommune | 19:56:11 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Vodskov, Gudumholm og Godthåb J. | 19:56:11 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
500-3 | Anders Dalsgaard
Vodskov, Gudumholm og Godthåb JuniorKlub
| Vodskov, Gudumholm og Godthåb J. | Aalborg Kommune | 19:29:05 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Vodskov, Gudumholm og Godthåb J. | 19:29:05 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
500-2 | Lasse Hilker
Vodskov, Gudumholm og Godthåb JuniorKlub
| Vodskov, Gudumholm og Godthåb J. | Aalborg Kommune | 18:55:47 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Vodskov, Gudumholm og Godthåb J. | 18:55:47 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
500-1 | Lasse Hilker
Vodskov, Gudumholm og Godthåb JuniorKlub
| Vodskov, Gudumholm og Godthåb J. | Aalborg Kommune | 18:30:23 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Vodskov, Gudumholm og Godthåb J. | 18:30:23 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|