Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Starttidspunkt | Distance |
497-5 | Kommer ikke
Sønderbro Runners hold 2
| Sønderbro Runners hold 2 | Aalborg Kommune | 18:29:58 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro Runners hold 2 | 18:29:58 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
497-4 | Kommer ikke
Sønderbro Runners hold 2
| Sønderbro Runners hold 2 | Aalborg Kommune | 19:55:52 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro Runners hold 2 | 19:55:52 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
497-3 | Karina Bisgaard
Sønderbro Runners hold 2
| Sønderbro Runners hold 2 | Aalborg Kommune | 19:24:13 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro Runners hold 2 | 19:24:13 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
497-2 | Christian Damgaard
Sønderbro Runners hold 2
| Sønderbro Runners hold 2 | Aalborg Kommune | 18:58:22 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro Runners hold 2 | 18:58:22 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
497-1 | John Andersen
Sønderbro Runners hold 2
| Sønderbro Runners hold 2 | Aalborg Kommune | 18:30:20 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro Runners hold 2 | 18:30:20 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
496-5 | Jane Redder Kommer ikke
Sønderbro runners hold 1
| Sønderbro runners hold 1 | Aalborg Kommune | 18:29:58 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro runners hold 1 | 18:29:58 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
496-4 | Nana Hyllested
Sønderbro runners hold 1
| Sønderbro runners hold 1 | Aalborg Kommune | 19:47:39 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro runners hold 1 | 19:47:39 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
496-3 | Jesper Dahlgaard
Sønderbro runners hold 1
| Sønderbro runners hold 1 | Aalborg Kommune | 19:23:24 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro runners hold 1 | 19:23:24 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
496-2 | Stine Kudsk Bertelsen
Sønderbro runners hold 1
| Sønderbro runners hold 1 | Aalborg Kommune | 18:54:23 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro runners hold 1 | 18:54:23 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
496-1 | Jonas Krage
Sønderbro runners hold 1
| Sønderbro runners hold 1 | Aalborg Kommune | 18:29:59 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro runners hold 1 | 18:29:59 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
5503-5 | Ursula Hafstrøm
Sønderbro Walkers Hold 2
| Sønderbro Walkers Hold 2 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro Walkers Hold 2 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5503-4 | Birthe Gade
Sønderbro Walkers Hold 2
| Sønderbro Walkers Hold 2 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro Walkers Hold 2 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5503-3 | Netta Ben-Yedida
Sønderbro Walkers Hold 2
| Sønderbro Walkers Hold 2 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro Walkers Hold 2 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5503-2 | Rikke Ishøy
Sønderbro Walkers Hold 2
| Sønderbro Walkers Hold 2 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro Walkers Hold 2 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5503-1 | Sine Møldrup
Sønderbro Walkers Hold 2
| Sønderbro Walkers Hold 2 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro Walkers Hold 2 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5502-5 | Ekstra
Sønderbro Walkers Hold 1
| Sønderbro Walkers Hold 1 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro Walkers Hold 1 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5502-4 | Ekstra
Sønderbro Walkers Hold 1
| Sønderbro Walkers Hold 1 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro Walkers Hold 1 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5502-3 | Poul Erik Jensen
Sønderbro Walkers Hold 1
| Sønderbro Walkers Hold 1 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro Walkers Hold 1 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5502-2 | Heidi Jensen
Sønderbro Walkers Hold 1
| Sønderbro Walkers Hold 1 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro Walkers Hold 1 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5502-1 | Niels Jahn Knudsen
Sønderbro Walkers Hold 1
| Sønderbro Walkers Hold 1 | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Sønderbro Walkers Hold 1 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
735-5 | Payam Shahsavari Baboukani
AAU-ES Faster And Better
| AAU-ES Faster And Better | Institut for Elektroniske Systemer | 20:17:31 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES Faster And Better | 20:17:31 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
735-4 | Sangeeth Geetha Jayaprakash
AAU-ES Faster And Better
| AAU-ES Faster And Better | Institut for Elektroniske Systemer | 19:49:57 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES Faster And Better | 19:49:57 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
735-3 | Mohammad Bokaei
AAU-ES Faster And Better
| AAU-ES Faster And Better | Institut for Elektroniske Systemer | 19:23:04 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES Faster And Better | 19:23:04 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
735-2 | Andreas Jonas Fuglsig
AAU-ES Faster And Better
| AAU-ES Faster And Better | Institut for Elektroniske Systemer | 18:52:16 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES Faster And Better | 18:52:16 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
735-1 | Holger Severin Bovbjerg
AAU-ES Faster And Better
| AAU-ES Faster And Better | Institut for Elektroniske Systemer | 18:30:01 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES Faster And Better | 18:30:01 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
734-5 | Pouria Paymard
AAU-ES Super Fast Turtles
| AAU-ES Super Fast Turtles | Institut for Elektroniske Systemer | 20:18:35 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES Super Fast Turtles | 20:18:35 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
734-4 | Sina Hassani
AAU-ES Super Fast Turtles
| AAU-ES Super Fast Turtles | Institut for Elektroniske Systemer | 19:51:17 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES Super Fast Turtles | 19:51:17 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
734-3 | Anders Malthe Westerkam
AAU-ES Super Fast Turtles
| AAU-ES Super Fast Turtles | Institut for Elektroniske Systemer | 19:26:20 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES Super Fast Turtles | 19:26:20 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
734-2 | Jònas À Hàlvmørk Joensen
AAU-ES Super Fast Turtles
| AAU-ES Super Fast Turtles | Institut for Elektroniske Systemer | 19:01:32 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES Super Fast Turtles | 19:01:32 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
734-1 | Melisa López
AAU-ES Super Fast Turtles
| AAU-ES Super Fast Turtles | Institut for Elektroniske Systemer | 18:29:57 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES Super Fast Turtles | 18:29:57 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
6026-5 | Ramoni Ojekunle Adeogun
AAU-ES Faster Turtles
| AAU-ES Faster Turtles | Institut for Elektroniske Systemer | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES Faster Turtles | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6026-4 | Yuxue Liang
AAU-ES Faster Turtles
| AAU-ES Faster Turtles | Institut for Elektroniske Systemer | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES Faster Turtles | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6026-3 | Sebastian Bro Damsgaard
AAU-ES Faster Turtles
| AAU-ES Faster Turtles | Institut for Elektroniske Systemer | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES Faster Turtles | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6026-2 | Saeed Hakimi
AAU-ES Faster Turtles
| AAU-ES Faster Turtles | Institut for Elektroniske Systemer | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES Faster Turtles | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6026-1 | Sepideh Valiollahi Bisheh
AAU-ES Faster Turtles
| AAU-ES Faster Turtles | Institut for Elektroniske Systemer | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES Faster Turtles | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6025-5 | Aritra Mazumdar
AAU-ES No-Ninja Turtles
| AAU-ES No-Ninja Turtles | Institut for Elektroniske Systemer | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES No-Ninja Turtles | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6025-4 | Sanyasi Vishnu Vardhan Rachuri
AAU-ES No-Ninja Turtles
| AAU-ES No-Ninja Turtles | Institut for Elektroniske Systemer | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES No-Ninja Turtles | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6025-3 | Saeed Bagherinejad
AAU-ES No-Ninja Turtles
| AAU-ES No-Ninja Turtles | Institut for Elektroniske Systemer | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES No-Ninja Turtles | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6025-2 | Uyoata Etuk Uyoata
AAU-ES No-Ninja Turtles
| AAU-ES No-Ninja Turtles | Institut for Elektroniske Systemer | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES No-Ninja Turtles | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6025-1 | Poonam Maurya
AAU-ES No-Ninja Turtles
| AAU-ES No-Ninja Turtles | Institut for Elektroniske Systemer | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
AAU-ES No-Ninja Turtles | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
16-5 | Trine Lundgaard Andersen
VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser Stafet Hold 5
| VoksenBøgen, Center for Sociale. | VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser | 20:32:46 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
VoksenBøgen, Center for Sociale. | 20:32:46 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
16-4 | Marie Louise Hartmann Madsen
VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser Stafet Hold 5
| VoksenBøgen, Center for Sociale. | VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser | 20:09:32 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
VoksenBøgen, Center for Sociale. | 20:09:32 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
16-3 | Jesper Kildegaard Jensen
VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser Stafet Hold 5
| VoksenBøgen, Center for Sociale. | VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser | 19:38:32 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
VoksenBøgen, Center for Sociale. | 19:38:32 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
16-2 | Kristina Naji Azarli
VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser Stafet Hold 5
| VoksenBøgen, Center for Sociale. | VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser | 19:06:57 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
VoksenBøgen, Center for Sociale. | 19:06:57 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
16-1 | Danny Devantier Sund
VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser Stafet Hold 5
| VoksenBøgen, Center for Sociale. | VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser | 18:30:04 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
VoksenBøgen, Center for Sociale. | 18:30:04 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
5018-5 | Afbud Afbud
VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser Walk Hold 4
| VoksenBøgen, Center for Sociale. | VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
VoksenBøgen, Center for Sociale. | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5018-4 | Maiken Aarup Damsø
VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser Walk Hold 4
| VoksenBøgen, Center for Sociale. | VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
VoksenBøgen, Center for Sociale. | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5018-3 | Britta Glargard
VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser Walk Hold 4
| VoksenBøgen, Center for Sociale. | VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
VoksenBøgen, Center for Sociale. | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5018-2 | Malene Mai Rahbek Thomsen
VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser Walk Hold 4
| VoksenBøgen, Center for Sociale. | VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
VoksenBøgen, Center for Sociale. | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5018-1 | Sune Andersen
VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser Walk Hold 4
| VoksenBøgen, Center for Sociale. | VoksenBøgen, Center for Sociale Indsatser | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
VoksenBøgen, Center for Sociale. | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|