Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Starttidspunkt | Distance |
1928-5 | Jeppe Loft Sørensen
Neuroteam 1 Aalborg Universitetshospital Stafet Hold 1
| Neuroteam 1 Aalborg Universitet. | Neurologisk afdeling, Aalborg Universitetshospital | 20:28:24 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Neuroteam 1 Aalborg Universitet. | 20:28:24 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1928-4 | Line Torn Knudsen
Neuroteam 1 Aalborg Universitetshospital Stafet Hold 1
| Neuroteam 1 Aalborg Universitet. | Neurologisk afdeling, Aalborg Universitetshospital | 19:56:58 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Neuroteam 1 Aalborg Universitet. | 19:56:58 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1928-3 | Mette Schreiber Ørts
Neuroteam 1 Aalborg Universitetshospital Stafet Hold 1
| Neuroteam 1 Aalborg Universitet. | Neurologisk afdeling, Aalborg Universitetshospital | 19:24:44 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Neuroteam 1 Aalborg Universitet. | 19:24:44 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1928-2 | Stine Blok Laursen
Neuroteam 1 Aalborg Universitetshospital Stafet Hold 1
| Neuroteam 1 Aalborg Universitet. | Neurologisk afdeling, Aalborg Universitetshospital | 19:00:18 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Neuroteam 1 Aalborg Universitet. | 19:00:18 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1928-1 | Charlotte Vinther
Neuroteam 1 Aalborg Universitetshospital Stafet Hold 1
| Neuroteam 1 Aalborg Universitet. | Neurologisk afdeling, Aalborg Universitetshospital | 18:30:13 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Neuroteam 1 Aalborg Universitet. | 18:30:13 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
5515-5 | Deltager 5 Alice Lehman
vvn-aeh@aalborg.dk
| vvn-aeh@aalborg.dk | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
vvn-aeh@aalborg.dk | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5515-4 | Deltager 4 Anne-Dorte Lund
vvn-aeh@aalborg.dk
| vvn-aeh@aalborg.dk | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
vvn-aeh@aalborg.dk | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5515-3 | Deltager 3 Pernille Nielsen
vvn-aeh@aalborg.dk
| vvn-aeh@aalborg.dk | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
vvn-aeh@aalborg.dk | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5515-2 | Deltager 2 Ingrid Brodersen
vvn-aeh@aalborg.dk
| vvn-aeh@aalborg.dk | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
vvn-aeh@aalborg.dk | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5515-1 | Deltager 1 Susanne Jørgensen
vvn-aeh@aalborg.dk
| vvn-aeh@aalborg.dk | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
vvn-aeh@aalborg.dk | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5514-5 | Deltager 5 Vinni Udengaard
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 12
| Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5514-4 | Deltager 4 Annette Salversen
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 12
| Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5514-3 | Deltager 3 Kate Villumsen
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 12
| Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5514-2 | Deltager 2 Birgitte Bruun
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 12
| Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5514-1 | Deltager 1 Inge Meldgaard Jensen
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 12
| Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | Aalborg Kommune | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Walk Hold 1 - 1. | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
2360-5 | Morten Nielsen
Godt & Blandet
| Godt & Blandet | Forsvaret | 20:35:16 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Godt & Blandet | 20:35:16 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2360-4 | Anders Bertelsen
Godt & Blandet
| Godt & Blandet | Forsvaret | 20:00:55 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Godt & Blandet | 20:00:55 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2360-3 | Per Jensen
Godt & Blandet
| Godt & Blandet | Forsvaret | 19:32:32 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Godt & Blandet | 19:32:32 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2360-2 | Kristine Sahl
Godt & Blandet
| Godt & Blandet | Forsvaret | 18:57:09 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Godt & Blandet | 18:57:09 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2360-1 | Mikkel Jensen
Godt & Blandet
| Godt & Blandet | Forsvaret | 18:30:45 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Godt & Blandet | 18:30:45 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
7586-5 | Michael Tommerup
Dykænderne
| Dykænderne | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Dykænderne | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7586-4 | Frantz Sørensen
Dykænderne
| Dykænderne | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Dykænderne | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7586-3 | Michael Jensen
Dykænderne
| Dykænderne | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Dykænderne | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7586-2 | Jan Faber
Dykænderne
| Dykænderne | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Dykænderne | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7586-1 | Søren Hansen
Dykænderne
| Dykænderne | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Dykænderne | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7585-5 | Michael Rune Pedersen
Skønheden og Udyrene
| Skønheden og Udyrene | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Skønheden og Udyrene | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7585-4 | Karina Thøgersen
Skønheden og Udyrene
| Skønheden og Udyrene | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Skønheden og Udyrene | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7585-3 | Ole Nielsen
Skønheden og Udyrene
| Skønheden og Udyrene | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Skønheden og Udyrene | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7585-2 | Brian Hertz
Skønheden og Udyrene
| Skønheden og Udyrene | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Skønheden og Udyrene | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7585-1 | Per Christensen
Skønheden og Udyrene
| Skønheden og Udyrene | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Skønheden og Udyrene | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
505-5 | Betina Christiansen
Aalborg Kommune Stafet Hold 9
| Aalborg Kommune Stafet Hold 9 | Aalborg Kommune | 20:35:56 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 9 | 20:35:56 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
505-4 | Betina Christiansen
Aalborg Kommune Stafet Hold 9
| Aalborg Kommune Stafet Hold 9 | Aalborg Kommune | 20:02:06 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 9 | 20:02:06 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
505-3 | Kasper Munk Kjeldsen
Aalborg Kommune Stafet Hold 9
| Aalborg Kommune Stafet Hold 9 | Aalborg Kommune | 19:30:48 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 9 | 19:30:48 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
505-2 | Stefan Tersted Mikkelsen
Aalborg Kommune Stafet Hold 9
| Aalborg Kommune Stafet Hold 9 | Aalborg Kommune | 19:05:47 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 9 | 19:05:47 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
505-1 | Anders Binett Eriksen
Aalborg Kommune Stafet Hold 9
| Aalborg Kommune Stafet Hold 9 | Aalborg Kommune | 18:30:37 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 9 | 18:30:37 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
504-5 | Finn Andersen
Aalborg Kommune Stafet Hold 8 - 1
| Aalborg Kommune Stafet Hold 8 -. | Aalborg Kommune | 20:40:05 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 8 -. | 20:40:05 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
504-4 | Martin Salling Eilertsen
Aalborg Kommune Stafet Hold 8 - 1
| Aalborg Kommune Stafet Hold 8 -. | Aalborg Kommune | 20:10:46 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 8 -. | 20:10:46 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
504-3 | Vivi Lindeborg Nielsen
Aalborg Kommune Stafet Hold 8 - 1
| Aalborg Kommune Stafet Hold 8 -. | Aalborg Kommune | 19:35:53 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 8 -. | 19:35:53 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
504-2 | Pernille Koldsø
Aalborg Kommune Stafet Hold 8 - 1
| Aalborg Kommune Stafet Hold 8 -. | Aalborg Kommune | 19:11:16 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 8 -. | 19:11:16 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
504-1 | Christina Duun
Aalborg Kommune Stafet Hold 8 - 1
| Aalborg Kommune Stafet Hold 8 -. | Aalborg Kommune | 18:30:40 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 8 -. | 18:30:40 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
503-5 | ledig 5
Aalborg Kommune Stafet Hold 7 - 1
| Aalborg Kommune Stafet Hold 7 -. | Aalborg Kommune | 18:00:00 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 7 -. | 18:00:00 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
503-4 | ledig 4
Aalborg Kommune Stafet Hold 7 - 1
| Aalborg Kommune Stafet Hold 7 -. | Aalborg Kommune | 18:00:00 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 7 -. | 18:00:00 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
503-3 | ledig 3
Aalborg Kommune Stafet Hold 7 - 1
| Aalborg Kommune Stafet Hold 7 -. | Aalborg Kommune | 18:00:00 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 7 -. | 18:00:00 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
503-2 | ledig 2
Aalborg Kommune Stafet Hold 7 - 1
| Aalborg Kommune Stafet Hold 7 -. | Aalborg Kommune | 18:00:00 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 7 -. | 18:00:00 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
503-1 | ledig 1
Aalborg Kommune Stafet Hold 7 - 1
| Aalborg Kommune Stafet Hold 7 -. | Aalborg Kommune | 18:00:00 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 7 -. | 18:00:00 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
502-5 | Kasper Nielsen
Aalborg Kommune Stafet Hold 6
| Aalborg Kommune Stafet Hold 6 | Aalborg Kommune | 20:22:39 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 6 | 20:22:39 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
502-4 | Helene Pihl Badsberg
Aalborg Kommune Stafet Hold 6
| Aalborg Kommune Stafet Hold 6 | Aalborg Kommune | 19:52:51 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 6 | 19:52:51 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
502-3 | Søren Bisgaard Poulsen
Aalborg Kommune Stafet Hold 6
| Aalborg Kommune Stafet Hold 6 | Aalborg Kommune | 19:26:43 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 6 | 19:26:43 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
502-2 | Carina Kragh Hansen
Aalborg Kommune Stafet Hold 6
| Aalborg Kommune Stafet Hold 6 | Aalborg Kommune | 19:00:14 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 6 | 19:00:14 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
502-1 | Anton Mark
Aalborg Kommune Stafet Hold 6
| Aalborg Kommune Stafet Hold 6 | Aalborg Kommune | 18:30:33 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Aalborg Kommune Stafet Hold 6 | 18:30:33 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|