Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma | Land | Distance |
224 | Majbritt Sørensen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
207 | Malene Petersen | (K) Børn 0-12 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
246 | Maria Petersen
ØVIF Motion
| (K) Børn 0-12 år | ØVIF Motion | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
ØVIF Motion | 4,1 km. løb |
|
121 | Marianne Bækgaard | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. gang |
|
105 | Marianne Bruhn-Hansen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. gang |
|
32 | Marianne Groth Hansen
Team Sdr. Omme IF
| (K) Voksne 13-99 år | Team Sdr. Omme IF | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Sdr. Omme IF | 4,1 km. gang |
|
141 | Marianne Ladegaard
Team gå maraton Ribe
| (K) Voksne 13-99 år | Team gå maraton Ribe | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team gå maraton Ribe | 8,2 km. gang |
|
208 | Marianne Lauritzen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
260 | Marianne Pelle
Team Skjern bank Bramming
| (K) Voksne 13-99 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 4,1 km. løb |
|
13 | Marianne Schmidt
Malermester Klinkert Ribe
| (K) Voksne 13-99 år | Malermester Klinkert Ribe | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Malermester Klinkert Ribe | 4,1 km. gang |
|
211 | Marie Bondesen | (K) Børn 0-12 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
25 | Marie Frik Callesen
Team Gå-Marathon Ribe
| (K) Børn 0-12 år | Team Gå-Marathon Ribe | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Gå-Marathon Ribe | 4,1 km. gang |
|
127 | Marie Tørnqvist
Bom´skarp
| (K) Voksne 13-99 år | Bom´skarp | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Bom´skarp | 8,2 km. gang |
|
254 | Marlene Drejer Johansen
Team Skjern bank Bramming
| (K) Voksne 13-99 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 4,1 km. løb |
|
343 | Mathias Hundebøll Nielsen
Rejsby Europæiske Efterskole
| (M) Voksne 13-99 år | Rejsby Europæiske Efterskole | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Rejsby Europæiske Efterskole | 8,2 km. løb |
|
324 | Matilde Osmundsen
Esbjerg Atletik og Motion
| (K) Voksne 13-99 år | Esbjerg Atletik og Motion | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Esbjerg Atletik og Motion | 8,2 km. løb |
|
305 | Mette Nielsen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. løb |
|
306 | Mette Van der sluis | (K) Voksne 13-99 år | | NED | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. løb |
|
214 | Mette Yding Nielsen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
259 | Mia Østergaard
Team Skjern bank Bramming
| (K) Voksne 13-99 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 4,1 km. løb |
|
220 | Michael Ipsen | (M) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
26 | Mille Callesen
Team Gå-Marathon Ribe
| (K) Voksne 13-99 år | Team Gå-Marathon Ribe | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Gå-Marathon Ribe | 4,1 km. gang |
|
142 | Mona Christensen
Team Gå-Marathon Ribe
| (K) Voksne 13-99 år | Team Gå-Marathon Ribe | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Gå-Marathon Ribe | 8,2 km. gang |
|
118 | Mona Lorenzen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. gang |
|
24 | Mona Vestergaard Sørensen
Team Gå Marathon Ribe
| (K) Voksne 13-99 år | Team Gå Marathon Ribe | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Gå Marathon Ribe | 4,1 km. gang |
|
371 | Morten Beier
Team Zoot Europe
| (M) Voksne 13-99 år | Team Zoot Europe | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Zoot Europe | 8,2 km. løb |
|
130 | Morten Meyer
Bomskarp
| (M) Voksne 13-99 år | Bomskarp | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Bomskarp | 8,2 km. gang |
|
326 | Morten Øhrstrøm Juul
Gram Løbeklub
| (M) Voksne 13-99 år | Gram Løbeklub | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Gram Løbeklub | 8,2 km. løb |
|
311 | Nanna Bjørnhardt | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. løb |
|
104 | Nicole Beier | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. gang |
|
227 | Nina Kjærgaard
Bom Skarp
| (K) Voksne 13-99 år | Bom Skarp | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Bom Skarp | 4,1 km. løb |
|
228 | Nis Kjærgaard
Bom Skarp
| (M) Voksne 13-99 år | Bom Skarp | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Bom Skarp | 4,1 km. løb |
|
303 | Nynke van der Sluis | (K) Voksne 13-99 år | | NED | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. løb |
|
9501 | Ole Pedersen | (M) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. gang |
|
367 | Orla Christensen
Team Skjern bank Bramming
| (M) Voksne 13-99 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 8,2 km. løb |
|
356 | Orpa Steffensen
Team Skjern bank Bramming
| (K) Voksne 13-99 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 8,2 km. løb |
|
20 | Oscar Aagesen
Øster Vedsted IF Motion
| (M) Børn 0-12 år | Øster Vedsted IF Motion | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Øster Vedsted IF Motion | 4,1 km. gang |
|
3 | Oscar Bonde | (M) Børn 0-12 år | | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. gang |
|
112 | Per Mazur | (M) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. gang |
|
247 | Peter Bek
Rejsby Europæiske Efterskole
| (M) Voksne 13-99 år | Rejsby Europæiske Efterskole | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Rejsby Europæiske Efterskole | 8,2 km. løb |
|
240 | Peter Boldt
Gram Løbeklub
| (M) Voksne 13-99 år | Gram Løbeklub | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Gram Løbeklub | 4,1 km. løb |
|
330 | Peter Bonnichsen
Løgumkloster Løbemotion
| (M) Voksne 13-99 år | Løgumkloster Løbemotion | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Løgumkloster Løbemotion | 8,2 km. løb |
|
17 | Pia Bergstedt
Malermester Klinkert Ribe
| (K) Voksne 13-99 år | Malermester Klinkert Ribe | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Malermester Klinkert Ribe | 4,1 km. gang |
|
16 | Poul Eskelund
Malermester Klinkert Ribe
| (M) Voksne 13-99 år | Malermester Klinkert Ribe | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Malermester Klinkert Ribe | 4,1 km. løb |
|
202 | Randi Høxbro | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
9507 | Rasmus Kongsted | (M) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
221 | Rebecca Ipsen | (K) Børn 0-12 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
30 | Rikke Bromerholm Stenger
Team MeinsRunning
| (K) Voksne 13-99 år | Team MeinsRunning | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team MeinsRunning | 4,1 km. gang |
|
222 | Robert Aaskov Andersen | (M) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
250 | Sarah Johanne Sørensen
Rejsby Europæiske Efterskole
| (K) Voksne 13-99 år | Rejsby Europæiske Efterskole | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Rejsby Europæiske Efterskole | 4,1 km. løb |
|