Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma | Land | Distance |
353 | Finn Lauritzen
Team Skjern bank Bramming
| (M) Voksne 13-99 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 8,2 km. løb |
|
253 | Finn Østergaard
RIMO
| (M) Voksne 13-99 år | RIMO | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
RIMO | 4,1 km. løb |
|
338 | Flavio Tonini
Rejsby Europæiske Efterskole
| (M) Voksne 13-99 år | Rejsby Europæiske Efterskole | ITA | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Rejsby Europæiske Efterskole | 8,2 km. løb |
|
111 | Flemming Jensen | (M) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. gang |
|
144 | Flemming Smith
Team Sdr. Omme IF
| (M) Voksne 13-99 år | Team Sdr. Omme IF | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Sdr. Omme IF | 8,2 km. gang |
|
212 | Frederikke Westergaard | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
325 | Freja Thiim Jensen
Gram Løbeklub
| (K) Voksne 13-99 år | Gram Løbeklub | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Gram Løbeklub | 8,2 km. løb |
|
339 | Gabriel Seco
Rejsby Europæiske Efterskole
| (M) Voksne 13-99 år | Rejsby Europæiske Efterskole | ESP | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Rejsby Europæiske Efterskole | 8,2 km. løb |
|
101 | Gitte Bech Jensen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. gang |
|
350 | Godtfred Degn
team meins running
| (M) Voksne 13-99 år | team meins running | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
team meins running | 8,2 km. løb |
|
22 | Grethe Kronborg Kjær
Ribe Motion
| (K) Voksne 13-99 år | Ribe Motion | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Ribe Motion | 4,1 km. gang |
|
19 | Hanne Boysen
Malermester Klinkert Ribe
| (K) Voksne 13-99 år | Malermester Klinkert Ribe | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Malermester Klinkert Ribe | 4,1 km. gang |
|
151 | Hanne Christiansen
Team Skjern bank Bramming
| (K) Voksne 13-99 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 8,2 km. gang |
|
358 | Hanne høy Just
Team Skjern bank Bramming
| (K) Voksne 13-99 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 8,2 km. løb |
|
219 | Hanne Petersen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
322 | Hans Jørgen Christensen
Brørup Løbeklub
| (M) Voksne 13-99 år | Brørup Løbeklub | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Brørup Løbeklub | 8,2 km. løb |
|
355 | Hans Jørgen Lauridsen
Team Skjern bank Bramming
| (M) Voksne 13-99 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 8,2 km. løb |
|
329 | Hans Tobiasen
Ingen Nåde
| (M) Voksne 13-99 år | Ingen Nåde | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Ingen Nåde | 8,2 km. løb |
|
107 | Heidi Kjærgaard Jensen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. gang |
|
124 | Heidi Pedersen Sørensen
Bom’skarp
| (K) Voksne 13-99 år | Bom’skarp | UKE | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Bom’skarp | 8,2 km. gang |
|
308 | Helene Andersen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. løb |
|
232 | Henriette Aalling
Brørup løbeklub
| (K) Voksne 13-99 år | Brørup løbeklub | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Brørup løbeklub | 4,1 km. løb |
|
216 | Henriette Asgreen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
117 | Henriette Jeppesen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. gang |
|
304 | Henrik Olsen | (M) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. løb |
|
10 | Ida Germann
Brøns løbeklub
| (K) Voksne 13-99 år | Brøns løbeklub | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Brøns løbeklub | 4,1 km. løb |
|
137 | Inge Granhøj
Øster Vedsted IF
| (K) Voksne 13-99 år | Øster Vedsted IF | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Øster Vedsted IF | 8,2 km. gang |
|
255 | Inge Nagstrup
Team Skjern bank Bramming
| (K) Voksne 13-99 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 4,1 km. løb |
|
12 | Inger Nissen
Gredstedbro
| (K) Voksne 13-99 år | Gredstedbro | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Gredstedbro | 4,1 km. gang |
|
146 | Ingrid Christensen
Team Sdr. Omme IF
| (K) Voksne 13-99 år | Team Sdr. Omme IF | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Sdr. Omme IF | 8,2 km. gang |
|
342 | Iñigo Beruete
Rejsby Europæiske Efterskole
| (M) Voksne 13-99 år | Rejsby Europæiske Efterskole | ESP | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Rejsby Europæiske Efterskole | 8,2 km. løb |
|
302 | Jackie Sørensen | (M) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. løb |
|
2 | Jacob Petersen | (M) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. gang |
|
244 | Jan Aagesen
Øster Vedsted IF Motion
| (M) Voksne 13-99 år | Øster Vedsted IF Motion | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Øster Vedsted IF Motion | 4,1 km. løb |
|
321 | Jan Aalling
Brørup Løbeklub
| (M) Voksne 13-99 år | Brørup Løbeklub | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Brørup Løbeklub | 8,2 km. løb |
|
331 | Jan Holgersen
Øster Vedsted IF
| (M) Voksne 13-99 år | Øster Vedsted IF | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Øster Vedsted IF | 8,2 km. løb |
|
362 | Jan Pristed
Team Skjern bank Bramming
| (M) Voksne 13-99 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 8,2 km. løb |
|
374 | Jan Vestergård Pedersen
Varde Parkløb
| (M) Voksne 13-99 år | Varde Parkløb | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Varde Parkløb | 8,2 km. løb |
|
9503 | Jane Andersen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
116 | Janni Strand Jørgensen | (K) Voksne 13-99 år | | UKE | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. gang |
|
5 | Jannick Petersen | (M) Børn 0-12 år | | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. gang |
|
258 | Jean Riddersholm
Team Skjern bank Bramming
| (M) Voksne 13-99 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 4,1 km. løb |
|
218 | Jens Chr Bach | (M) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
333 | Jens-Erik Jensen
Overby
| (M) Voksne 13-99 år | Overby | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Overby | 8,2 km. løb |
|
237 | Jesper Møller
DGI Sydvest
| (M) Voksne 13-99 år | DGI Sydvest | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
DGI Sydvest | 4,1 km. løb |
|
138 | Jette Freund
Øster Vedsted Motion
| (K) Voksne 13-99 år | Øster Vedsted Motion | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Øster Vedsted Motion | 8,2 km. gang |
|
140 | Jette Juul
Team gå maraton Ribe
| (K) Voksne 13-99 år | Team gå maraton Ribe | UKE | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team gå maraton Ribe | 8,2 km. gang |
|
147 | Johannes Christensen
Team Sdr. Omme IF
| (M) Voksne 13-99 år | Team Sdr. Omme IF | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Sdr. Omme IF | 8,2 km. gang |
|
340 | Jonas Skov
Rejsby Europæiske Efterskole
| (M) Voksne 13-99 år | Rejsby Europæiske Efterskole | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Rejsby Europæiske Efterskole | 8,2 km. løb |
|
9525 | Jørgen Skogstad
skjern bank
| (M) Voksne 13-99 år | skjern bank | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
skjern bank | 4,1 km. gang |
|