Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma | Land | Distance |
360 | Agnes Østergaard
Team Skjern bank Bramming
| (K) Voksne 13-99 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 8,2 km. løb |
|
9508 | Alberte Kamp Kongsted | (K) Børn 0-12 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
309 | Alexander Ipsen | (M) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. løb |
|
203 | Alfred Høxbro | (M) Børn 0-12 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
234 | Alma Bach Osmundsen
DeSmåRå
| (K) Børn 0-12 år | DeSmåRå | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
DeSmåRå | 4,1 km. løb |
|
31 | Alma Cecilie Bromerholm Stenger
Team MeinsRunning
| (K) Børn 0-12 år | Team MeinsRunning | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team MeinsRunning | 4,1 km. gang |
|
313 | Andreas Markus Beier | (M) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. løb |
|
103 | Ane Beck | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. gang |
|
11 | Anita E K Sørensen
Brørup Løbeklub
| (K) Voksne 13-99 år | Brørup Løbeklub | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Brørup Løbeklub | 4,1 km. gang |
|
115 | Anne Mette Lund | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. gang |
|
312 | Anne Sølbeck Ravn | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. løb |
|
366 | Anne-Marie Johansen
Team Skjern bank Bramming
| (K) Voksne 13-99 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 8,2 km. løb |
|
251 | Aputsiaq Niclas Tidselbak
Rejsby Europæiske Efterskole
| (M) Voksne 13-99 år | Rejsby Europæiske Efterskole | GRL | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Rejsby Europæiske Efterskole | 4,1 km. løb |
|
349 | Asger Yding Nielsen
Team Hareskov Cykler
| (M) Voksne 13-99 år | Team Hareskov Cykler | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Hareskov Cykler | 8,2 km. løb |
|
344 | Bent Hansen
Ribe Motion
| (M) Voksne 13-99 år | Ribe Motion | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Ribe Motion | 8,2 km. løb |
|
239 | Betina Jensen
Gram Løbeklub
| (K) Voksne 13-99 år | Gram Løbeklub | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Gram Løbeklub | 4,1 km. løb |
|
310 | Betina Jørgensen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. løb |
|
150 | Birthe Kjæer Hansen Kjær
Team Sdr.Omme IF
| (K) Voksne 13-99 år | Team Sdr.Omme IF | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Sdr.Omme IF | 8,2 km. gang |
|
133 | Bjarne Kristensen
Esbjerg atletik og motion
| (M) Voksne 13-99 år | Esbjerg atletik og motion | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Esbjerg atletik og motion | 8,2 km. løb |
|
8 | Bodil Brandt | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. gang |
|
357 | Bodil Kristensen
Team Skjern bank Bramming
| (K) Voksne 13-99 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 8,2 km. løb |
|
363 | Brian Drejer Johansen
Team Skjern bank Bramming
| (M) Voksne 13-99 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 8,2 km. løb |
|
134 | Brit Lutro
Gå marathon Ribe
| (K) Voksne 13-99 år | Gå marathon Ribe | UKE | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Gå marathon Ribe | 8,2 km. gang |
|
27 | Britt Frik Mauritzen
Team Gå-Marathon Ribe
| (K) Voksne 13-99 år | Team Gå-Marathon Ribe | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Gå-Marathon Ribe | 4,1 km. gang |
|
136 | Britta Falck Hansen
Øster Vedsted Gangmotion
| (K) Voksne 13-99 år | Øster Vedsted Gangmotion | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Øster Vedsted Gangmotion | 8,2 km. gang |
|
132 | Camilla Stork
Bomskarp Ribe
| (K) Voksne 13-99 år | Bomskarp Ribe | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Bomskarp Ribe | 8,2 km. gang |
|
215 | Carina Nielsen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
110 | Carsten Ankersø | (M) Voksne 13-99 år | | UKE | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. gang |
|
346 | Carsten Hansen
Rimo
| (M) Voksne 13-99 år | Rimo | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Rimo | 8,2 km. løb |
|
15 | Catja Herbst Pedersen
Malermester Klinkert Ribe
| (K) Børn 0-12 år | Malermester Klinkert Ribe | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Malermester Klinkert Ribe | 4,1 km. gang |
|
125 | Charlotte Christensen
Bom’skarp
| (K) Voksne 13-99 år | Bom’skarp | UKE | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Bom’skarp | 8,2 km. gang |
|
319 | Charlotte Lund Hansen
Brørup Løbeklub
| (K) Voksne 13-99 år | Brørup Løbeklub | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Brørup Løbeklub | 8,2 km. løb |
|
4 | Christine Bonde | (K) Børn 0-12 år | | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. gang |
|
348 | Claus Gabelgaard
Team Gabelgaard
| (M) Voksne 13-99 år | Team Gabelgaard | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Gabelgaard | 8,2 km. løb |
|
9502 | Claus Schmidt
Claus Beck Schmidt
| (M) Voksne 13-99 år | Claus Beck Schmidt | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Claus Beck Schmidt | 8,2 km. løb |
|
323 | Danni Callesen
DGI Sydvest
| (M) Voksne 13-99 år | DGI Sydvest | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
DGI Sydvest | 8,2 km. løb |
|
316 | Dennis Alsted Pedersen
Bom´skarp
| (M) Voksne 13-99 år | Bom´skarp | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Bom´skarp | 8,2 km. løb |
|
145 | Dora Smith
Team Sdr. Omme IF
| (K) Voksne 13-99 år | Team Sdr. Omme IF | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Sdr. Omme IF | 8,2 km. gang |
|
314 | Dorte Pedersen
Bom'Skarp
| (K) Voksne 13-99 år | Bom'Skarp | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Bom'Skarp | 8,2 km. løb |
|
332 | Dorthe Alsted
Øster Vedsted IF - motion BDFL22
| (K) Voksne 13-99 år | Øster Vedsted IF - motion BDFL2. | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Øster Vedsted IF - motion BDFL2. | 8,2 km. løb |
|
230 | Edith Kjærgaard
Bom Skarp
| (K) Børn 0-12 år | Bom Skarp | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Bom Skarp | 4,1 km. løb |
|
206 | Egon Nissen | (M) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
120 | Elin Bækgaard | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. gang |
|
9 | Else Christensen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. gang |
|
9504 | ElseMarie Bendorff | (K) Voksne 13-99 år | | UKE | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. gang |
|
249 | Erica Granato
Rejsby Europæiske Efterskole
| (K) Voksne 13-99 år | Rejsby Europæiske Efterskole | ITA | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Rejsby Europæiske Efterskole | 4,1 km. løb |
|
320 | Erik M V Sørensen
Brørup Løbeklub
| (M) Voksne 13-99 år | Brørup Løbeklub | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Brørup Løbeklub | 8,2 km. løb |
|
252 | Erik Post
Ribe Trim
| (M) Voksne 13-99 år | Ribe Trim | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Ribe Trim | 4,1 km. løb |
|
337 | Estelle Rychen Dit Rich
Rejsby Europæiske Efterskole
| (K) Voksne 13-99 år | Rejsby Europæiske Efterskole | FRA | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Rejsby Europæiske Efterskole | 8,2 km. løb |
|
256 | EVA Uldall
Team Skjern bank Bramming
| (K) Voksne 13-99 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 4,1 km. løb |
|