Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma | Land | Distance |
183 | Kenneth Kristensen | M20-29 | | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km |
|
1020 | Kenneth Olsgård Hansen
Solrød AM
| M60-69 | Solrød AM | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Solrød AM | 21,1 km |
|
504 | Kenneth Petersen
Benløse løbeklub
| M20-29 | Benløse løbeklub | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Benløse løbeklub | 21,1 km |
|
7 | Kenneth Würtz Jensen | M50-59 | | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
396 | Kent Filsøe
TIK Løberne/ ALOT
| M50-59 | TIK Løberne/ ALOT | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
TIK Løberne/ ALOT | 21,1 km |
|
1212 | Kevin Bengtsson | M30-39 | | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
1010 | Kevin Larsen
Køge Atletik
| M40-49 | Køge Atletik | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Køge Atletik | 10 km |
|
555 | Kevin Meinhardt | M20-29 | | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
581 | Kevin Reinholdt | M30-39 | | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
978 | Kevin Sørensen
Jernbanefritid
| M20-29 | Jernbanefritid | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Jernbanefritid | 10 km |
|
249 | Kia Meyer | K30-39 | | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
378 | Kim Andersen | - | | DEN | Walk / gå 6,8 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Walk / gå 6,8 km |
|
926 | Kim Andersson
Greve Trim
| M40-49 | Greve Trim | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Greve Trim | 5 km |
|
1321 | Kim Fossum
Fjordløberne
| M40-49 | Fjordløberne | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Fjordløberne | 21,1 km |
|
1389 | Kim Gjetting
Greve Trim
| M40-49 | Greve Trim | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Greve Trim | 21,1 km |
|
704 | Kim Gleerup | M30-39 | | DEN | 5 km |
|
|
905 | kim Horst Jensen
Kimstriklub DK
| M50-59 | Kimstriklub DK | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Kimstriklub DK | 21,1 km |
|
957 | Kim Kanstrup
IK Hellas
| M40-49 | IK Hellas | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
IK Hellas | 21,1 km |
|
1289 | Kim Nielsen
Fjordløberne
| M40-49 | Fjordløberne | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Fjordløberne | 10 km |
|
271 | Kim Petersen
Greve Trim
| M60-69 | Greve Trim | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Greve Trim | 21,1 km |
|
339 | Kim Plambech Larsen
egedal løbeklub ølstykke løbeklub
| M50-59 | egedal løbeklub ølstykke løbekl. | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
egedal løbeklub ølstykke løbekl. | 5 km |
|
1270 | Kim Thygesen
Veterans In Motion
| M40-49 | Veterans In Motion | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Veterans In Motion | 21,1 km |
|
525 | Kirsten Brodersen | K40-49 | | DEN | 5 km |
|
|
652 | Kirsten Hjorth Jeziorski
Greve Trim
| K50-59 | Greve Trim | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Greve Trim | 5 km |
|
441 | Kirsten Pedersen
Greve Trim
| K70+ | Greve Trim | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Greve Trim | 21,1 km |
|
771 | Kjartan Stampe Hjorth
Greve Trim
| M11-19 | Greve Trim | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Greve Trim | 5 km |
|
164 | Klara Jensen | K20-29 | | DEN | 5 km |
|
|
606 | Klaus Ås Hansen
Bagsværd
| M60-69 | Bagsværd | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Bagsværd | 10 km |
|
1009 | Klaus Belter
TIK Løberne
| M40-49 | TIK Løberne | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
TIK Løberne | 21,1 km |
|
1223 | Klaus Brinchmann
Greve trim
| M50-59 | Greve trim | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Greve trim | 21,1 km |
|
46 | Klaus Egelykke
Sporty Outlet køge
| M40-49 | Sporty Outlet køge | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Sporty Outlet køge | 10 km |
|
1358 | Klaus Helmer
Snekkersten Vandrelaug
| M60-69 | Snekkersten Vandrelaug | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Snekkersten Vandrelaug | 10 km |
|
214 | Klaus Huus
Benløse løbeklub
| M50-59 | Benløse løbeklub | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Benløse løbeklub | 21,1 km |
|
165 | Klaus Jensen | M50-59 | | DEN | 5 km |
|
|
1133 | Klaus Modberg
Fjordager IF
| M60-69 | Fjordager IF | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Fjordager IF | 10 km |
|
702 | Klavs Theilsborg
Brøndby Triathlon Club
| M50-59 | Brøndby Triathlon Club | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Brøndby Triathlon Club | 21,1 km |
|
297 | Knud Nørgaard | M70+ | | DEN | 5 km |
|
|
26 | Kristeen Alan | K4-11 | | DEN | Børneløb 4-11 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børneløb 4-11 år |
|
316 | Kristian Brix | M20-29 | | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km |
|
43 | Kristian Ersbøll Berg Poulsen | M30-39 | | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km |
|
537 | Kristian Jørgensen | M30-39 | | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
1293 | Kristian Møller Kristiansen
HRC
| M20-29 | HRC | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
HRC | 5 km |
|
1340 | Kristian Sivertsen | M50-59 | | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
919 | Kristine Kirkegaard Thomsen | K30-39 | | DEN | 5 km |
|
|
1169 | Kristine Lange | K20-29 | | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km |
|
1070 | Kristoffer Tjørnebjerg | M20-29 | | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
355 | Kurt Holm
Greve Trim
| M60-69 | Greve Trim | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Greve Trim | 21,1 km |
|
363 | Kushagra Mehrotra | M30-39 | | IND | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km |
|
1048 | Lærke Asping Jæger | K4-11 | | DEN | Børneløb 4-11 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børneløb 4-11 år |
|
307 | Lærke Blomgren krøl | K40-49 | | DEN | 5 km |
|
|