Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Startgruppe | Distance |
346 | Jesper Thomsen
Ocr Brædstrup
| Ocr Brædstrup | DEN | 10.00 ELITE Heat 3 - UpComing | 5 km - Elite, Up Coming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Ocr Brædstrup | 10.00 ELITE Heat 3 - UpComing | 5 km - Elite, Up Coming & Junior Elite |
|
304 | Jesper voldby | | DEN | 10.00 ELITE Heat 3 - UpComing | 5 km - Elite, Up Coming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 10.00 ELITE Heat 3 - UpComing | 5 km - Elite, Up Coming & Junior Elite |
|
267 | Jesper Voldby | | DEN | 14.30 - FAMILY Heat 1 | 5 km - Family |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 14.30 - FAMILY Heat 1 | 5 km - Family |
|
476 | Johan Mühlenfeldt Jessen
Gul 14
| Gul 14 | DEN | 14.00 - OPEN Heat 13 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Gul 14 | 14.00 - OPEN Heat 13 | 5 km - Open |
|
315 | Johanne Bak Bruun | | DEN | 14.00 - OPEN Heat 13 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 14.00 - OPEN Heat 13 | 5 km - Open |
|
516 | Johanne Munksgaard Lyngsø
Grøn 10
| Grøn 10 | DEN | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Grøn 10 | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
339 | Jonas Drescher
Køleboxen
| Køleboxen | DEN | 09.30 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Up Coming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Køleboxen | 09.30 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Up Coming & Junior Elite |
|
263 | Jonas Mortensen | | DEN | 09.30 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Up Coming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 09.30 ELITE Heat 1 - Mænd | 5 km - Elite, Up Coming & Junior Elite |
|
254 | Jonas Tangkjær Fuchs | | DEN | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
335 | Jonatan N Muhr | | DEN | 12.30 - OPEN Heat 7 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 12.30 - OPEN Heat 7 | 5 km - Open |
|
453 | Jonathan Rønn Larsen
Gul 09
| Gul 09 | DEN | 14.00 - OPEN Heat 13 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Gul 09 | 14.00 - OPEN Heat 13 | 5 km - Open |
|
404 | Josefine Herold Vammen
Lilla 11
| Lilla 11 | DEN | 13.30 - OPEN Heat 11 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Lilla 11 | 13.30 - OPEN Heat 11 | 5 km - Open |
|
513 | Josephine Bach Svendsen
Grøn 10
| Grøn 10 | DEN | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Grøn 10 | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
384 | Julie Baarup Nielsen
Lilla 06
| Lilla 06 | DEN | 13.15 - OPEN Heat 10 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Lilla 06 | 13.15 - OPEN Heat 10 | 5 km - Open |
|
298 | Julie Branth | | DEN | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
577 | Julie Isabel Kromann Larsen
Blå 13
| Blå 13 | DEN | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Blå 13 | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
279 | Julie Levisen
D-LUX BOXEN
| D-LUX BOXEN | DEN | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
D-LUX BOXEN | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
368 | K-Lee Hansen
Lilla 02
| Lilla 02 | DEN | 13.15 - OPEN Heat 10 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Lilla 02 | 13.15 - OPEN Heat 10 | 5 km - Open |
|
455 | Kalle Ehrenreich Wind
Gul 09
| Gul 09 | DEN | 14.00 - OPEN Heat 13 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Gul 09 | 14.00 - OPEN Heat 13 | 5 km - Open |
|
493 | Karen Margrét Bjarnadóttir
Grøn 05
| Grøn 05 | DEN | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Grøn 05 | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
257 | Karina Andersen | | DEN | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
492 | Karl-Emil Nørholt-Burhøi
Grøn 04
| Grøn 04 | DEN | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Grøn 04 | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
462 | Karla Benedicte Binderup Johansen
Gul 11
| Gul 11 | DEN | 14.00 - OPEN Heat 13 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Gul 11 | 14.00 - OPEN Heat 13 | 5 km - Open |
|
373 | Karla Juul Jørgensen
Lilla 03
| Lilla 03 | DEN | 13.15 - OPEN Heat 10 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Lilla 03 | 13.15 - OPEN Heat 10 | 5 km - Open |
|
390 | Karla Solkær Solskov
Lilla 07
| Lilla 07 | DEN | 13.15 - OPEN Heat 10 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Lilla 07 | 13.15 - OPEN Heat 10 | 5 km - Open |
|
515 | Karoline Larson
Grøn 10
| Grøn 10 | DEN | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Grøn 10 | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
243 | Kasper Amstrup Jensen | | DEN | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 12.00 - OPEN Heat 5 | 5 km - Open |
|
343 | Kasper Andersen
Skive PI
| Skive PI | DEN | 10.00 ELITE Heat 3 - UpComing | 5 km - Elite, Up Coming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Skive PI | 10.00 ELITE Heat 3 - UpComing | 5 km - Elite, Up Coming & Junior Elite |
|
256 | Kasper Kjærsgaard Nissen | | DEN | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.15 - OPEN Heat 2 | 5 km - Open |
|
366 | Kasper Pape Larsen
Lilla 01
| Lilla 01 | DEN | 13.15 - OPEN Heat 10 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Lilla 01 | 13.15 - OPEN Heat 10 | 5 km - Open |
|
206 | Kathrine Mejls | | DEN | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
296 | Ken Haurum
fb hyggesport
| fb hyggesport | DEN | 14.30 - FAMILY Heat 1 | 5 km - Family |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
fb hyggesport | 14.30 - FAMILY Heat 1 | 5 km - Family |
|
245 | Kent Kristiansen | | DEN | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
214 | Kim Lindberg | | DEN | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.00 - OPEN Heat 1 | 5 km - Open |
|
331 | Kim Mortensen | | DEN | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
576 | Klara Elleskov Andersen
Blå 13
| Blå 13 | DEN | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Blå 13 | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
414 | Klara Heide Laursen
Lilla 14
| Lilla 14 | DEN | 13.30 - OPEN Heat 11 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Lilla 14 | 13.30 - OPEN Heat 11 | 5 km - Open |
|
482 | Kristian Fisker Rasmussen
Grøn 02
| Grøn 02 | DEN | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Grøn 02 | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
407 | Kristian Krogager Højsholt
Lilla 12
| Lilla 12 | DEN | 13.30 - OPEN Heat 11 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Lilla 12 | 13.30 - OPEN Heat 11 | 5 km - Open |
|
545 | Kristian Mølgaard
Blå 05
| Blå 05 | DEN | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Blå 05 | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
547 | Kristoffer Bilde Larsen
Blå 05
| Blå 05 | DEN | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Blå 05 | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
310 | Kristoffer Drejer | | DEN | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.30 - OPEN Heat 3 | 5 km - Open |
|
524 | Lærke Fry Olsen
Grøn 12
| Grøn 12 | DEN | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Grøn 12 | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
528 | Lara Maria Junker Kögler Rebo
Grøn 13
| Grøn 13 | DEN | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Grøn 13 | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
599 | Lars | | DEN | - | 5 km - Elite, Up Coming & Junior Elite |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | 5 km - Elite, Up Coming & Junior Elite |
|
530 | Lasse Dalsgaard Nielsen
Blå 01
| Blå 01 | DEN | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Blå 01 | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
537 | Laura Agathe Hansen
Blå 03
| Blå 03 | DEN | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Blå 03 | 14.15 - OPEN Heat 14 | 5 km - Open |
|
281 | Laura Danielsen | | DEN | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | 11.45 - OPEN Heat 4 | 5 km - Open |
|
386 | Laura Uhler Hjorth
Lilla 06
| Lilla 06 | DEN | 13.15 - OPEN Heat 10 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Lilla 06 | 13.15 - OPEN Heat 10 | 5 km - Open |
|
399 | Laura Vosegaard Als
Lilla 10
| Lilla 10 | DEN | 13.30 - OPEN Heat 11 | 5 km - Open |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Lilla 10 | 13.30 - OPEN Heat 11 | 5 km - Open |
|