Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma | Land | By | Distance |
334 | Stephan Kristensen | M50-59 | | DEN | | 5 km |
|
|
443 | Stephanie Korsgaard | K30-39 | | DEN | | 5 km |
|
|
336 | Stephanie Nielsen | K20-29 | | DEN | | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
2235 | Stig Andersen | M60-69 | | UKE | | 5 km |
|
|
295 | Stig Heller
Greve Trim
| M60-69 | Greve Trim | DEN | Roskilde | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Greve Trim | 21,1 km |
|
279 | Stina Gram
Køge Atletik&Motion
| K50-59 | Køge Atletik&Motion | DEN | | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Køge Atletik&Motion | 10 km |
|
377 | Stine Kjøng Seidenfaden
Stevns Tri KLub
| - | Stevns Tri KLub | DEN | Rødvig Stevns | Walk / gå 6,8 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Stevns Tri KLub | Walk / gå 6,8 km |
|
868 | Stine V. Pedersen
Greve Trim
| K20-29 | Greve Trim | DEN | | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Greve Trim | 5 km |
|
656 | Storm Stieper | M4-11 | | DEN | valby | Børneløb 4-11 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børneløb 4-11 år |
|
2064 | Sune Lehmann-Jacobsen | M30-39 | | DEN | Virum | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
155 | Sune R. Bagger
Vallensbæk Pain & Gain
| M40-49 | Vallensbæk Pain & Gain | DEN | Vallensbæk Strand | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Vallensbæk Pain & Gain | 10 km |
|
517 | Susan Diemar | - | | DEN | Hellerup | Walk / gå 6,8 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Walk / gå 6,8 km |
|
418 | Susan Henriksen
Botilbuddet Lindersvold
| - | Botilbuddet Lindersvold | UKE | | Walk / gå 6,8 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Botilbuddet Lindersvold | Walk / gå 6,8 km |
|
799 | Susanne Hangaard
Solrød Atletik & Motion
| K50-59 | Solrød Atletik & Motion | DEN | | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Solrød Atletik & Motion | 21,1 km |
|
326 | Susanne Hansen
HGATM
| K40-49 | HGATM | DEN | Næstved | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
HGATM | 10 km |
|
446 | Susanne Krøyer Jørgensen
Team Krøyer
| K50-59 | Team Krøyer | DEN | Haslev | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Krøyer | 10 km |
|
784 | Susanne Nørr
Solrød Atletik & Motion
| K60-69 | Solrød Atletik & Motion | DEN | | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Solrød Atletik & Motion | 5 km |
|
349 | Susanne Ovesen
På Tur Med Tøzerne
| K60-69 | På Tur Med Tøzerne | DEN | Haslev | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
På Tur Med Tøzerne | 21,1 km |
|
862 | Susanne Ziegler
Greve Trim
| K60-69 | Greve Trim | DEN | | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Greve Trim | 5 km |
|
867 | Sussi Henriksen
Greve Trim
| K40-49 | Greve Trim | DEN | | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Greve Trim | 5 km |
|
2025 | Sylvester Ellegaard Misimi | - | | DEN | Tune | Børneløb 4-11 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børneløb 4-11 år |
|
577 | Tanja Kjærside | K50-59 | | DEN | Karlslunde | 5 km |
|
|
339 | Tanja Larsen
Søam
| K50-59 | Søam | DEN | Stenløse | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Søam | 10 km |
|
2216 | Terje Snitker
TIK Løberne
| M50-59 | TIK Løberne | DEN | Taastrup | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
TIK Løberne | 10 km |
|
843 | Thais Vallentin Jakobsen | M4-11 | | DEN | Regstrup | Børneløb 4-11 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børneløb 4-11 år |
|
829 | Theodor Vesterager | M11-19 | | DEN | København Ø | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
320 | Thomas Als Christensen
DistanceRunning.dk
| M50-59 | DistanceRunning.dk | DEN | København S | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
DistanceRunning.dk | 5 km |
|
572 | Thomas Alster | M50-59 | | DEN | Bagsværd | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km |
|
601 | Thomas Anton Lindqvist
SNIK
| M50-59 | SNIK | DEN | Hillerød | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
SNIK | 21,1 km |
|
347 | Thomas B Jensen
Ni14
| M50-59 | Ni14 | DEN | Dianalund | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Ni14 | 10 km |
|
2161 | Thomas Carlsen
Roskilde TRI
| M30-39 | Roskilde TRI | DEN | Jyllinge | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Roskilde TRI | 21,1 km |
|
462 | Thomas Christensen
Alot
| M40-49 | Alot | DEN | Glostrup | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Alot | 10 km |
|
2010 | Thomas Danielsen | M40-49 | | DEN | Ballerup | 5 km |
|
|
110 | Thomas Ejner Olsen
Herlev Løbe- og Atletikklub
| M50-59 | Herlev Løbe- og Atletikklub | DEN | Søborg | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Herlev Løbe- og Atletikklub | 5 km |
|
2226 | Thomas Frederiksen
Sparta JJ
| M40-49 | Sparta JJ | DEN | Kongens Lyngby | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Sparta JJ | 21,1 km |
|
212 | Thomas Green
Team Beer
| M30-39 | Team Beer | DEN | Søborg | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Beer | 10 km |
|
2189 | Thomas Hansen
Møns Cykelklub
| M40-49 | Møns Cykelklub | DEN | Stege | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Møns Cykelklub | 10 km |
|
11 | Thomas Højlund
InchByInch
| M30-39 | InchByInch | DEN | København V | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
InchByInch | 21,1 km |
|
2135 | Thomas Jakobsen | M50-59 | | DEN | Haslev | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km |
|
582 | Thomas Jørgensen
IK Hellas
| M50-59 | IK Hellas | DEN | | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
IK Hellas | 21,1 km |
|
302 | Thomas Kildeberg
Fjordløberne
| M50-59 | Fjordløberne | DEN | Frederikssund | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Fjordløberne | 21,1 km |
|
521 | Thomas Larsen
BMS
| M50-59 | BMS | DEN | Borup | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
BMS | 10 km |
|
2071 | Thomas Myrwick
Din Sundhedsguide
| M30-39 | Din Sundhedsguide | DEN | | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Din Sundhedsguide | 10 km |
|
306 | Thomas Nissen
Funder Løbeklub
| M50-59 | Funder Løbeklub | DEN | Silkeborg | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Funder Løbeklub | 10 km |
|
225 | Thomas Petersen | M40-49 | | DEN | Jystrup | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km |
|
591 | Thomas Rene Rasmussen
KHIF Tri
| M50-59 | KHIF Tri | DEN | Kirke Hyllinge | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
KHIF Tri | 21,1 km |
|
544 | Thomas Riis
Team Romkugler
| M50-59 | Team Romkugler | DEN | Hillerød | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Romkugler | 10 km |
|
380 | Thomas Rimaas | M50-59 | | DEN | Greve | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
810 | Thomas Schaadt | M30-39 | | DEN | | 5 km |
|
|
365 | Thomas Schjellerup
Blovstrød Løverne
| M4-11 | Blovstrød Løverne | DEN | Lynge | Børneløb 4-11 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | Børneløb 4-11 år |
|