Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma | Land | By | Distance |
260 | Anna Tams
TRI4
| K20-29 | TRI4 | DEN | København Ø | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
TRI4 | 10 km |
|
2028 | Anne Reusser
Reusserne
| K50-59 | Reusserne | DEN | Vallensbæk Strand | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Reusserne | 10 km |
|
27 | Anne-Marie Hansen
Fløng kondi
| K50-59 | Fløng kondi | UKE | | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Fløng kondi | 10 km |
|
742 | AnneGrethe Kristensen
Fjordløberne
| K60-69 | Fjordløberne | DEN | | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Fjordløberne | 5 km |
|
210 | Annemette Heller
Momentum Gruppen AS
| M60-69 | Momentum Gruppen AS | DEN | Greve | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Momentum Gruppen AS | 5 km |
|
666 | Annet Thomsen
Greve Trim
| K50-59 | Greve Trim | DEN | Greve | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Greve Trim | 10 km |
|
745 | Annette Bjørn
Fjordløberne
| K60-69 | Fjordløberne | DEN | | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Fjordløberne | 21,1 km |
|
2100 | Annette Jespersen
Fløng Kondi
| K50-59 | Fløng Kondi | DEN | Hedehusene | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Fløng Kondi | 10 km |
|
821 | Annette Juel Evart | K40-49 | | DEN | Greve | 5 km |
|
|
240 | Annette Juel Evart | K40-49 | | DEN | Roskilde | 5 km |
|
|
289 | Annette Olsen | K30-39 | | DEN | | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
379 | Annette Vraa | K40-49 | | DEN | Rødovre | 5 km |
|
|
590 | Anni Bech
Fløng Kondi
| K70+ | Fløng Kondi | DEN | Tune | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Fløng Kondi | 5 km |
|
328 | Anni Christiansen | - | | DEN | Brønshøj | Walk / gå 6,8 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Walk / gå 6,8 km |
|
150 | Annie Christensen
Greve Trim
| K60-69 | Greve Trim | DEN | Greve | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Greve Trim | 21,1 km |
|
793 | Annie Nielsen
Solrød Atletik & Motion
| - | Solrød Atletik & Motion | DEN | | Walk / gå 6,8 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Solrød Atletik & Motion | Walk / gå 6,8 km |
|
368 | Annika B Christiansen
Ni14
| K50-59 | Ni14 | DEN | Dianalund | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Ni14 | 10 km |
|
2142 | Annika Rastad | K40-49 | | DEN | Karise | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
37 | Annita Børglum | K40-49 | | DEN | Hvidovre | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
2132 | Anonym Deltager | M40-49 | | UKE | | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
613 | Anton Christiansen | M4-11 | | DEN | Tune | Børneløb 4-11 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børneløb 4-11 år |
|
2147 | Anton Storinggaard
Køge Boldklub
| M11-19 | Køge Boldklub | DEN | | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Køge Boldklub | 5 km |
|
505 | Aries Cayetano | M20-29 | | DEN | Slagelse | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km |
|
2021 | Armand Testu
Greve Trim
| M4-11 | Greve Trim | FRA | | Børneløb 4-11 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Greve Trim | Børneløb 4-11 år |
|
237 | Árni Jespersen
DTU Engtech
| M40-49 | DTU Engtech | DEN | Brøndby | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
DTU Engtech | 5 km |
|
837 | Ask Madsen | M4-11 | | DEN | Karlslunde | Børneløb 4-11 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børneløb 4-11 år |
|
2041 | Ask Nissen | M20-29 | | DEN | København N | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km |
|
659 | Aske Kammer | M30-39 | | DEN | Solrød Strand | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km |
|
80 | Aske Lundstrøm | M30-39 | | DEN | Nykøbing F. | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
725 | Aslı İsmihan Özen | - | | DEN | Herlev | Walk / gå 6,8 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Walk / gå 6,8 km |
|
319 | Asta Als Christensen | K11-19 | | DEN | København S | 5 km |
|
|
637 | Astrid Høgsbjerg Rasmussen
OK Roskilde
| K20-29 | OK Roskilde | DEN | Brøndby | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
OK Roskilde | 5 km |
|
2113 | August Babiel | M11-19 | | DEN | Frederiksværk | 5 km |
|
|
491 | August Kamstrup-Nielsen | M4-11 | | DEN | | Børneløb 4-11 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børneløb 4-11 år |
|
2101 | August Søhøj | M4-11 | | DEN | Greve | Børneløb 4-11 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børneløb 4-11 år |
|
2123 | August Wennerwald
LØBEREN
| M20-29 | LØBEREN | DEN | | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
LØBEREN | 10 km |
|
2180 | Aydin Soei
ADHC
| M40-49 | ADHC | DEN | København N | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
ADHC | 21,1 km |
|
537 | B. Risum
Novo Nordisk Løbeklub
| M50-59 | Novo Nordisk Løbeklub | DEN | Hørsholm | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Novo Nordisk Løbeklub | 10 km |
|
2224 | Barry Clemo | M50-59 | | DEN | Borup | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
453 | Bastian E. H. | M4-11 | | DEN | | Børneløb 4-11 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børneløb 4-11 år |
|
607 | Bastian Lundholm Dam | M4-11 | | DEN | Tune | Børneløb 4-11 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børneløb 4-11 år |
|
623 | Bastian Voldager | M11-19 | | UKE | Glostrup | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
404 | Belinda Bech Dalsgaard
Botilbuddet Lindersvold
| - | Botilbuddet Lindersvold | UKE | | Walk / gå 6,8 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Botilbuddet Lindersvold | Walk / gå 6,8 km |
|
465 | Benedicte Stine Olsen | K30-39 | | DEN | København N | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km |
|
2058 | Benjamin Kortbek Højer
Højerdrengene
| M4-11 | Højerdrengene | DEN | Greve | Børneløb 4-11 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Højerdrengene | Børneløb 4-11 år |
|
688 | Benjamin Olsen | M11-19 | | DEN | | 5 km |
|
|
413 | Benjamin Vedsted | - | | GBR | | Walk / gå 6,8 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Walk / gå 6,8 km |
|
142 | Bent Hermanns
Team Hermanns
| M70+ | Team Hermanns | DEN | Skibby | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Hermanns | 5 km |
|
423 | Bente Ege
Sparta
| K50-59 | Sparta | DEN | København K | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Sparta | 10 km |
|
48 | Bente Ingemann | - | | DEN | Glostrup | Walk / gå 6,8 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Walk / gå 6,8 km |
|