Startnr. | Deltager | Hold | Land | Startgruppe | Distance |
6367 | Benitta Fabrin | | DEN | Startgruppe 14- Kl. 12:10 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 14- Kl. 12:10 | 8 KM |
|
6208 | Bente Gundertofte
Banditterne
| Banditterne | DEN | Startgruppe 8 - Kl. 11:40 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Banditterne | Startgruppe 8 - Kl. 11:40 | 8 KM |
|
6263 | Bente Stubberup
6-10
| 6-10 | DEN | Startgruppe 10 - Kl. 11:50 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
6-10 | Startgruppe 10 - Kl. 11:50 | 8 KM |
|
6298 | Berit Hendriksen | | DEN | Startgruppe 11 - Kl. 11:55 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 11 - Kl. 11:55 | 8 KM |
|
6594 | Bethan Upton-Hansen
Awesome
| Awesome | DEN | Startgruppe 23- Kl. 13:00 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Awesome | Startgruppe 23- Kl. 13:00 | 8 KM |
|
6588 | Bethan Upton-Hansen
Awesome
| Awesome | DEN | Startgruppe 23- Kl. 13:00 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Awesome | Startgruppe 23- Kl. 13:00 | 8 KM |
|
6147 | Betina Lauritsen
JUMP PIGERNE FRA ÅRSLEV
| JUMP PIGERNE FRA ÅRSLEV | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 11:25 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
JUMP PIGERNE FRA ÅRSLEV | Startgruppe 5 - Kl. 11:25 | 8 KM |
|
6312 | Betina Sørensen
Team Højby
| Team Højby | DEN | Startgruppe 12- Kl. 12:00 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Højby | Startgruppe 12- Kl. 12:00 | 8 KM |
|
6193 | Bettina Grinderslev | | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 11:35 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 7 - Kl. 11:35 | 8 KM |
|
6526 | Bettina Hansen
Honey Badgers
| Honey Badgers | DEN | Startgruppe 20- Kl. 12:45 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Honey Badgers | Startgruppe 20- Kl. 12:45 | 8 KM |
|
6394 | Bettina Inger schmidt
Team mudcake og champagne
| Team mudcake og champagne | DEN | Startgruppe 15- Kl. 12:15 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team mudcake og champagne | Startgruppe 15- Kl. 12:15 | 8 KM |
|
6504 | Bettina Kristensen
Hugormene
| Hugormene | DEN | Startgruppe 20- Kl. 12:45 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Hugormene | Startgruppe 20- Kl. 12:45 | 8 KM |
|
6571 | Bettina Nielsen | | DEN | Startgruppe 22 - Kl. 12:55 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 22 - Kl. 12:55 | 8 KM |
|
6015 | Bine Hviid
Mandags holdet
| Mandags holdet | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 11:05 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mandags holdet | Startgruppe 1 - Kl. 11:05 | 8 KM |
|
6205 | Birgit Mammen
Dream Ladies
| Dream Ladies | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 11:35 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Dream Ladies | Startgruppe 7 - Kl. 11:35 | 8 KM |
|
6049 | Birgitte Dahlstrøm
AB
| AB | DEN | Jeg løber for en god tid (Kl. 11:00) | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
AB | Jeg løber for en god tid (Kl. 11:00) | 8 KM |
|
6110 | Birgitte Sund sejer
de gamle krager
| de gamle krager | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 11:20 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
de gamle krager | Startgruppe 4 - Kl. 11:20 | 8 KM |
|
6390 | Bolette Borne
Tøsepigerne
| Tøsepigerne | DEN | Startgruppe 15- Kl. 12:15 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Tøsepigerne | Startgruppe 15- Kl. 12:15 | 8 KM |
|
6051 | Bonnie Neumann
Team RB
| Team RB | DEN | Jeg løber for en god tid (Kl. 11:00) | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team RB | Jeg løber for en god tid (Kl. 11:00) | 8 KM |
|
6413 | Brith Nielsen
Arla Foods, Birkum Ost
| Arla Foods, Birkum Ost | DEN | Startgruppe 16- Kl. 12:20 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Arla Foods, Birkum Ost | Startgruppe 16- Kl. 12:20 | 8 KM |
|
6246 | Britt Boll Petersen
Langeskov Løb & Motion
| Langeskov Løb & Motion | DEN | Startgruppe 9 - Kl. 11:45 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Langeskov Løb & Motion | Startgruppe 9 - Kl. 11:45 | 8 KM |
|
6470 | Britt Damm Rasmussen
Løb for livet
| Løb for livet | DEN | Startgruppe 18- Kl. 12:30 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Løb for livet | Startgruppe 18- Kl. 12:30 | 8 KM |
|
6416 | Camilla Andersen
Arla Foods, Birkum Ost
| Arla Foods, Birkum Ost | DEN | Startgruppe 16- Kl. 12:20 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Arla Foods, Birkum Ost | Startgruppe 16- Kl. 12:20 | 8 KM |
|
6214 | Camilla Drue
Banditterne
| Banditterne | DEN | Startgruppe 8 - Kl. 11:40 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Banditterne | Startgruppe 8 - Kl. 11:40 | 8 KM |
|
6161 | Camilla Falkner Sørensen
Børnehaven Uglebo
| Børnehaven Uglebo | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 11:30 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Børnehaven Uglebo | Startgruppe 6 - Kl. 11:30 | 8 KM |
|
6314 | Camilla Jelstrøm
Kærlighed
| Kærlighed | DEN | Startgruppe 12- Kl. 12:00 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Kærlighed | Startgruppe 12- Kl. 12:00 | 8 KM |
|
6631 | Camilla Jørgensen
HÅNDVÆRKERGÅRDEN
| HÅNDVÆRKERGÅRDEN | DEN | Startgruppe 25- Kl. 13:10 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
HÅNDVÆRKERGÅRDEN | Startgruppe 25- Kl. 13:10 | 8 KM |
|
6218 | Camilla Kronborg Lauritzen
Banditterne
| Banditterne | DEN | Startgruppe 8 - Kl. 11:40 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Banditterne | Startgruppe 8 - Kl. 11:40 | 8 KM |
|
6402 | Camilla Lander Bork Egeberg
Knivskarpe kvinder
| Knivskarpe kvinder | DEN | Startgruppe 15- Kl. 12:15 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Knivskarpe kvinder | Startgruppe 15- Kl. 12:15 | 8 KM |
|
6643 | Camilla Riedel
Mudshots
| Mudshots | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 11:20 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mudshots | Startgruppe 4 - Kl. 11:20 | 8 KM |
|
6498 | Camilla Schjerning
Smedjen gym
| Smedjen gym | DEN | Startgruppe 19- Kl. 12:40 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Smedjen gym | Startgruppe 19- Kl. 12:40 | 8 KM |
|
6184 | Camilla Steffensen | | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 11:35 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 7 - Kl. 11:35 | 8 KM |
|
6378 | Camilla Storgaard Jensen | | DEN | Startgruppe 14- Kl. 12:10 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 14- Kl. 12:10 | 8 KM |
|
6304 | Carina Christophersen
Grinebiderne
| Grinebiderne | DEN | Startgruppe 11 - Kl. 11:55 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Grinebiderne | Startgruppe 11 - Kl. 11:55 | 8 KM |
|
6234 | Carina Kragh Nørregaard | | UKE | Startgruppe 9 - Kl. 11:45 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 9 - Kl. 11:45 | 8 KM |
|
6300 | Carina Mortensen
sisters team, here we come
| sisters team, here we come | DEN | Startgruppe 11 - Kl. 11:55 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
sisters team, here we come | Startgruppe 11 - Kl. 11:55 | 8 KM |
|
6600 | Caroline Gabriel Jørgensen
Team Lækkermås
| Team Lækkermås | DEN | Startgruppe 24- Kl. 13:05 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Lækkermås | Startgruppe 24- Kl. 13:05 | 8 KM |
|
6206 | Caroline Olesen
Dream Ladies
| Dream Ladies | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 11:35 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Dream Ladies | Startgruppe 7 - Kl. 11:35 | 8 KM |
|
6506 | Cathja Lund Larsen
Teletubbies
| Teletubbies | DEN | Startgruppe 20- Kl. 12:45 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Teletubbies | Startgruppe 20- Kl. 12:45 | 8 KM |
|
6030 | Cathrine Brandt | | DEN | Jeg løber for en god tid (Kl. 11:00) | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Jeg løber for en god tid (Kl. 11:00) | 8 KM |
|
6037 | Cathrine Pedersen
Team Bellinge Fælled
| Team Bellinge Fælled | DEN | Jeg løber for en god tid (Kl. 11:00) | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Bellinge Fælled | Jeg løber for en god tid (Kl. 11:00) | 8 KM |
|
6168 | Cecilia Dybmose Frank Madsen
Sund fornuft ved Sarah Rasmussen
| Sund fornuft ved Sarah Rasmusse. | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 11:30 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Sund fornuft ved Sarah Rasmusse. | Startgruppe 6 - Kl. 11:30 | 8 KM |
|
6537 | Cecilie Albertsen
Bøller der løber for øller
| Bøller der løber for øller | DEN | Startgruppe 21- Kl. 12:50 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Bøller der løber for øller | Startgruppe 21- Kl. 12:50 | 8 KM |
|
6361 | Cecilie Dullum
Tossetanterne
| Tossetanterne | DEN | Startgruppe 14- Kl. 12:10 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Tossetanterne | Startgruppe 14- Kl. 12:10 | 8 KM |
|
6112 | Cecilie Karnil Norrung | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 11:20 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 11:20 | 8 KM |
|
6266 | Cecilie Mackeprang
Drukdullerne
| Drukdullerne | DEN | Startgruppe 10 - Kl. 11:50 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Drukdullerne | Startgruppe 10 - Kl. 11:50 | 8 KM |
|
6091 | Cecilie Nørlev Vraa
Haarby Dyreklinik
| Haarby Dyreklinik | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 11:15 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Haarby Dyreklinik | Startgruppe 3 - Kl. 11:15 | 8 KM |
|
6412 | Cecillie Boulanger
Arla Foods, Birkum Ost
| Arla Foods, Birkum Ost | DEN | Startgruppe 16- Kl. 12:20 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Arla Foods, Birkum Ost | Startgruppe 16- Kl. 12:20 | 8 KM |
|
6170 | Chalotte Walus-Juhl
Team Højt Humør
| Team Højt Humør | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 11:30 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Højt Humør | Startgruppe 6 - Kl. 11:30 | 8 KM |
|
6404 | Charlotte Andersen | | DEN | Startgruppe 15- Kl. 12:15 | 8 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 15- Kl. 12:15 | 8 KM |
|