Startnr. | Deltager | Klub | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
467 | Michael Lindholm | Slagelse MTB | Motion – 80 km (2 omgange) | |
466 | Karsten Andersen | Team Lindholm | Motion – 80 km (2 omgange) | |
465 | Jørn Johansen | Team Lindholm | Motion – 80 km (2 omgange) | |
464 | Andreas H. Nielsen | HMIF | Motion – 40 km (1 omgang) | |
463 | Nine Nielsen | HMIF | Motion – 40 km (1 omgang) | |
462 | Bjørn Coridon | Dybbøl MTB | Motion – 120 km (3 omgange) | |
461 | Claus Nørlev Jensen | ICEMAN CLUB | Motion – 80 km (2 omgange) | |
460 | Per Theisen | Korup Cykelmotion | Motion – 80 km (2 omgange) | |
1064 | Henrik Holm Nielsen | Racing89ers | H50 | |
1040 | Per Bonde | MTB Randers | H40 | |
1018 | Thomas Schjermer | Mountain Bike Klub Silkeborg | A | |
459 | Tobias Bach | MTB Kolding | Motion – 40 km (1 omgang) | |
458 | Ralf Bach | MTB Kolding | Motion – 40 km (1 omgang) | |
457 | Heidi Nilsson | HMIF MTB | Motion – 40 km (1 omgang) | |
1037 | Janni Spangsberg | Varde Cykelklub | DA | |
456 | Thomas Hesselvig | Hammel | Motion – 40 km (1 omgang) | |
455 | Niels Andersen | Team Bikeworld | Motion – 40 km (1 omgang) | |
454 | Morten Bang Schalech | KBC | Motion – 40 km (1 omgang) | |
1053 | Allan Blach | Mountainbike Club Vejle | H50 | |
453 | Ida Hansen | Oksbøl Cykel Team | Motion – 80 km (2 omgange) | |
1070 | Kent RAAHAUGE | HMIF | H50 | |
452 | Kristian Steinholm | MAMIL | Motion – 40 km (1 omgang) | |
451 | Johnny Lykke | Johnny | Motion – 40 km (1 omgang) | |
450 | Henrik Simonsen | Haldor Topsøe A/S | Motion – 40 km (1 omgang) | |
449 | Peter Bertelsen | Vojens | Motion – 80 km (2 omgange) | |
448 | Michael Bønke | Suveren | Motion – 80 km (2 omgange) | |
447 | Martin Tecedor | Team Surf & Ski +Bike | Motion – 80 km (2 omgange) | |
446 | Tommy Davis | Lejre Weekend Bikers | Motion – 120 km (3 omgange) | |
445 | Jesper Clemmensen | Kibæk MTB | Motion – 80 km (2 omgange) | |
444 | Kristoffer Falstrup Kryger | Fede Fædre | Motion – 40 km (1 omgang) | |
443 | Arne Fjord Frandsen | JOCK | Motion – 40 km (1 omgang) | |
442 | Morten Husum | STK90 | Motion – 80 km (2 omgange) | |
441 | Thore Kaalund | STK 90, MTB Sønderborg | Motion – 120 km (3 omgange) | |
440 | Morten Østergaard | The Clowns | Motion – 40 km (1 omgang) | |
439 | Thomas Mønsted | The Clowns | Motion – 40 km (1 omgang) | |
438 | Thomas Asmussen | Æ Cykelgniste | Motion – 40 km (1 omgang) | |
437 | Frank Mathiesen | MTB Sønderborg | Motion – 80 km (2 omgange) | |
436 | Peter Købsted | hmif | Motion – 40 km (1 omgang) | |
435 | Thomas Naeve | Specialized Wannabe | Motion – 40 km (1 omgang) | |
434 | Peter Bergholt | FTZ | Motion – 80 km (2 omgange) | |
433 | Klaus Elbæk Sørensen | Gørding MTB | Motion – 80 km (2 omgange) | |
432 | Klaus Mark | JOCK | Motion – 80 km (2 omgange) | |
431 | Anders Moll Hansen | Slagelse MTB | Motion – 80 km (2 omgange) | |
430 | Ole Frahm | MTBK Silkeborg | Motion – 80 km (2 omgange) | |
429 | John Reimer Hansen | Næsby CM | Motion – 120 km (3 omgange) | |
428 | Mads Kemner | Fede fædre | Motion – 40 km (1 omgang) | |
427 | Michael Jendresen | Fede Fædre | Motion – 40 km (1 omgang) | |
426 | Torben Andersson | Næsby Cykel Motion | Motion – 120 km (3 omgange) | |
425 | Johan Smedsrud | ALK | Motion – 40 km (1 omgang) | |
424 | Bo Nyholm Sørensen | MD | Motion – 40 km (1 omgang) |