Startnr. | Deltager | Klub | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
511 | Peter Kaad | HMIF | Motion – 40 km (1 omgang) | |
1044 | Allan Jensen | Aarhus MTB | H40 | |
510 | Ronni Andersen | Slagelse MTB | Motion – 120 km (3 omgange) | |
1139 | Carol Rasmussen | Greve Trim | D50 | |
509 | Kristian Nordstrøm | MTB Sønderborg | Motion – 80 km (2 omgange) | |
508 | Jesper Kallesøe | Danske Bank / MTB Sønderborg | Motion – 80 km (2 omgange) | |
507 | Kasper Dahl Andersen | MTB Esbjerg | Motion – 80 km (2 omgange) | |
506 | Rasmus Baldersbæk | MTB Esbjerg | Motion – 80 km (2 omgange) | |
505 | Nikolai Hünersen | RKCC | Motion – 40 km (1 omgang) | |
504 | Christian Bork | MTBS | Motion – 40 km (1 omgang) | |
1076 | Mikael Guldberg Bøje | Nørrebro Cykleklub | H50 | |
503 | Sabrina Klindt Hünersen | Rødekro Cykelclub (RKCC) | Motion – 40 km (1 omgang) | |
502 | Peter Bjerning | Team lyn | Motion – 40 km (1 omgang) | |
501 | Klaus Nielsen | Team lyn | Motion – 40 km (1 omgang) | |
500 | Lars Kyhn | Kyhn | Motion – 80 km (2 omgange) | |
499 | Nicolai Kyhn | Kyhn | Motion – 80 km (2 omgange) | |
498 | Michael Andersen | Le Pedaleur de Charme | Motion – 80 km (2 omgange) | |
497 | Per Vincentz | Dansk Mountainbike Klub | Motion – 80 km (2 omgange) | |
496 | Torben Stage Jacobsen | Team LAGG | Motion – 80 km (2 omgange) | |
495 | Emil Egetoft Pedersen | Ingen | Motion – 80 km (2 omgange) | |
494 | Keld Møller-Hansen | Team LAGG.dk | Motion – 80 km (2 omgange) | |
493 | Dennis Buus Bundgaard | A. Enggaard A/S | Motion – 40 km (1 omgang) | |
492 | Peter Haldrup | A. Enggaard A/S | Motion – 40 km (1 omgang) | |
491 | Bjarke Munk Hagner | A. Enggaard A/S | Motion – 40 km (1 omgang) | |
490 | Asger Enggaard | A. Enggaard A/S | Motion – 40 km (1 omgang) | |
489 | Tom Johnsen | A. Enggaard A/S | Motion – 80 km (2 omgange) | |
488 | Morten Pugholm Rasmussen | A. Enggaard A/S | Motion – 40 km (1 omgang) | |
487 | Steffan Damgaard | A. Enggaard A/S | Motion – 40 km (1 omgang) | |
486 | Lars Rocatis Nielsen | A. Enggaard A/S | Motion – 40 km (1 omgang) | |
485 | Jesper Toft Hansen | A. Enggaard A/S | Motion – 80 km (2 omgange) | |
484 | Jacob Futterup Sørensen | A. Enggaard A/S | Motion – 40 km (1 omgang) | |
483 | John Groth | A. Enggaard A/S | Motion – 80 km (2 omgange) | |
482 | Claus Davidsen | A. Enggaard A/S | Motion – 40 km (1 omgang) | |
481 | Jens Høgild | A. Enggaard A/S | Motion – 80 km (2 omgange) | |
480 | Katrinus Zijlstra | A. Enggaard A/S | Motion – 40 km (1 omgang) | |
479 | Mads Søndergaard | A. Enggaard A/S | Motion – 40 km (1 omgang) | |
478 | Jens Skinnebach | A. Enggaard A/S | Motion – 40 km (1 omgang) | |
477 | Jonas Kirkeby Nielsen | A. Enggaard A/S | Motion – 40 km (1 omgang) | |
476 | Daniel H. Larsen | A. Enggaard A/S | Motion – 80 km (2 omgange) | |
475 | Palle Priska | A. Enggaard A/S | Motion – 40 km (1 omgang) | |
474 | Janni Terp Christensen | A. Enggaard A/S | Motion – 40 km (1 omgang) | |
473 | Rasmus Holst Poetzsch | HMIF MTB | Motion – 80 km (2 omgange) | |
1115 | Carolina Krag Bech Olsen | Hoptrup-Marstrup Idrætsforening | U17P | |
472 | Jørn Ebbesen | ACK91 | Motion – 80 km (2 omgange) | |
471 | Allan Norn | MTB Sønderborg | Motion – 80 km (2 omgange) | |
470 | Tina Norn | MTB Sønderborg | Motion – 40 km (1 omgang) | |
469 | Mark Kamstrup | Pokal eller Hospital | Motion – 80 km (2 omgange) | |
1057 | Ole Klemmensen | Varde Cykelklub | H50 | |
1081 | Morten Christensen | Sorø Bicycle Club | H50 | |
468 | Lars Jensen | PI MVSJ | Motion – 120 km (3 omgange) |