Startnr. | Deltager | Klub | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
179 | Simon Ørum | Taulov MTB/TEAM BEINE | Motion – 80 km (2 omgange) | |
178 | Søren Kongsted | Fredericia Triathlon Team | Motion – 120 km (3 omgange) | |
177 | Jonas Gellenthin Jensen | Taulov MTB | Motion – 120 km (3 omgange) | |
176 | Brian Ramstein | Næsby Cykelmotion | Motion – 120 km (3 omgange) | |
175 | Mads Friis | KBC | Motion – 120 km (3 omgange) | |
174 | Karsten Bæklund Rudolph Kamstrup | CCH MTB | Motion – 120 km (3 omgange) | |
173 | Henrik Sørensen | Rkcc Rødekro Cykleclub | Motion – 120 km (3 omgange) | |
172 | Lars Hedegaard | Siemens Gamesa | Motion – 80 km (2 omgange) | |
171 | Emil Nielsen | Mountainbike Klub Silkeborg | Motion – 40 km (1 omgang) | |
170 | Henrik Meyer Pedersen | Team Herocamper vidamic xtreme | Motion – 120 km (3 omgange) | |
169 | Rasmus Brandt | Næsby CM | Motion – 120 km (3 omgange) | |
168 | Ulrich Boel Sørensen | SMT-Silkeborg | Motion – 40 km (1 omgang) | |
167 | Anders Holm Milo | RC1910 | Motion – 120 km (3 omgange) | |
166 | Dan Ottosen | Svendborg Mountainbike klub | Motion – 80 km (2 omgange) | |
165 | Allan Kjaergaard | HMIF | Motion – 40 km (1 omgang) | |
164 | Jesper Kjeldsen | Sinding MTB | Motion – 80 km (2 omgange) | |
163 | Morten Kõllo Christiansen | HMIF | Motion – 40 km (1 omgang) | |
162 | Thomas Sandager Engvang | Bramming cykelklub | Motion – 40 km (1 omgang) | |
161 | Jeppe Søndergaard | Bramming if mtb | Motion – 80 km (2 omgange) | |
160 | Peter Hedegaard | Århus Adv. | Motion – 40 km (1 omgang) | |
159 | Finn Tryk | MTB 6000 | Motion – 40 km (1 omgang) | |
158 | Carsten Pedersen | MTB 6000 | Motion – 40 km (1 omgang) | |
157 | Flemming Hein | Bramming MTB | Motion – 80 km (2 omgange) | |
156 | Glenn Aarhus Outzen | Motion | Motion – 80 km (2 omgange) | |
155 | Finn Aarhus Bennetsen | Motion | Motion – 80 km (2 omgange) | |
154 | Danny Brundsgaard Outzen | Motion | Motion – 80 km (2 omgange) | |
153 | Hans Jørgen Mouridsen | Bramming IF Motion | Motion – 80 km (2 omgange) | |
152 | Ronni Andersen | Gørlev Fysioterapi og Idrætskli. | Motion – 80 km (2 omgange) | |
151 | Ole Schneider Nielsen | Mudeaters | Motion – 80 km (2 omgange) | |
150 | Jonas Laursen | GarageShoppen | Motion – 80 km (2 omgange) | |
149 | Carsten Lundgaard | Højfyn Action og FirmaMotion | Motion – 40 km (1 omgang) | |
148 | Kenneth Ottergren | Vega Cykler | Motion – 120 km (3 omgange) | |
147 | Brian Pilemann Olsen | Vega Cykler | Motion – 120 km (3 omgange) | |
146 | Kasper Steen Andersen | Næsby Cykel Motion | Motion – 120 km (3 omgange) | |
145 | Finn Kragelund | Christiansfeld Mtb. | Motion – 80 km (2 omgange) | |
144 | Sysser Lillelund | Odense | Motion – 80 km (2 omgange) | |
143 | Dennis Beenfeldt | Odense | Motion – 120 km (3 omgange) | |
142 | Kurt Schultz Kloster | Hmif | Motion – 80 km (2 omgange) | |
141 | Bjarne Ohm Friis-Christiansen | HMIF MTB | Motion – 80 km (2 omgange) | |
140 | Allan Iversen | Kolding | Motion – 80 km (2 omgange) | |
139 | Kristian Schmidt | Kolding | Motion – 80 km (2 omgange) | |
138 | Jesper Friis Skjoldborg | ASGI-MTB | Motion – 80 km (2 omgange) | |
137 | Kim Bloch | ASGI-MTB | Motion – 80 km (2 omgange) | |
136 | Michael Lønne Kjær | Haderslev PI | Motion – 40 km (1 omgang) | |
135 | Kasper Petrat Marx | Haderslev PI | Motion – 80 km (2 omgange) | |
134 | Tim Tiemann | therapietraining.com | Motion – 120 km (3 omgange) | |
133 | Martin Clemmensen | Kibæk MTB | Motion – 80 km (2 omgange) | |
132 | Trine Christensen | Kibæk MTB | Motion – 40 km (1 omgang) | |
1021 | Lasse Parnell Hansen | Hoptrup-Marstrup Idrætsforening | B | |
131 | Fatos Kutllovci | - | Motion – 80 km (2 omgange) |