Startnr. | Deltager | Klub | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
225 | Brian Andersen | Ringkøbing | Motion – 120 km (3 omgange) | |
224 | Finn Kaczmarek | Odense Triathlon Klub | Motion – 120 km (3 omgange) | |
223 | Leif Hansen | Varde Cykelklub/Fibervisions | Motion – 40 km (1 omgang) | |
222 | Sune Zoffmann | Odense Triathlon Klub | Motion – 120 km (3 omgange) | |
221 | Emil Barner Dalgaard | SMT Silkeborg | Motion – 80 km (2 omgange) | |
220 | Brian Misimi | RMK | Motion – 120 km (3 omgange) | |
219 | Rune Bendix LARSEN | Motion – 80 km (2 omgange) | ||
1034 | Ann-Dorthe Lisbygd | Dansk Mountainbike Klub | DA | |
606 | Ole Voldbjerg | RMK - Roskilde Mountain Bike Kl. | Motion – 120 km (3 omgange) | |
605 | Lars Stendal Andersen | RMK | Motion – 120 km (3 omgange) | |
218 | Jesper Møller Beermann | Varde Cykelklub | Motion – 40 km (1 omgang) | |
217 | Dennis Terp | Snakecity Devils MTB | Motion – 80 km (2 omgange) | |
216 | Knud Erik Karlsen | First timers | Motion – 120 km (3 omgange) | |
215 | Frank Dam | MTB 6000 | Motion – 40 km (1 omgang) | |
214 | Thomas Iversen | SCD | Motion – 120 km (3 omgange) | |
642 | Keld Dam Hansen | AAIG Atletik | Motion – 80 km (2 omgange) | |
213 | Anders Bendt | RMK | Motion – 40 km (1 omgang) | |
212 | bent grested | RMK | Motion – 120 km (3 omgange) | |
211 | Rune Rasmussen | RMK | Motion – 80 km (2 omgange) | |
210 | Bo Eriksen | MTB 6000 | Motion – 80 km (2 omgange) | |
209 | Anders Grønborg | Taulov MTB | Motion – 120 km (3 omgange) | |
208 | Martin Tørnqvist | #martin&morfar | Motion – 120 km (3 omgange) | |
207 | Palle Sørensen | Triathlon For Alle | Motion – 120 km (3 omgange) | |
206 | Nikolaj Mortensen | Kalø | Motion – 120 km (3 omgange) | |
205 | Jørgen Andersen | Team Jørgen | Motion – 40 km (1 omgang) | |
204 | Lars Madsen | Team Jørgen | Motion – 40 km (1 omgang) | |
203 | Peter Torpe | Sydbyens cykelklub kolding | Motion – 120 km (3 omgange) | |
202 | Torben Hansen | Hansen & Larsen | Motion – 80 km (2 omgange) | |
201 | henrik lund | KBC | Motion – 120 km (3 omgange) | |
199 | Dennis Søe | - | Motion – 120 km (3 omgange) | |
1083 | Benny Nissen | Slagelse MTB | H50 | |
198 | Martin Kristiansen | Varde Cykelklub | Motion – 120 km (3 omgange) | |
197 | Henrik Thorlund Andersen | Team Taulov MTB | Motion – 120 km (3 omgange) | |
196 | Frank Rødgaard | HMIF MTB | Motion – 80 km (2 omgange) | |
195 | Per Skovrup | HMIF -MTB | Motion – 40 km (1 omgang) | |
194 | Helene Mai Krusborg | MTB Horsens | Motion – 80 km (2 omgange) | |
192 | Lars Weitling | Lars weitling | Motion – 40 km (1 omgang) | |
191 | Jimmi Wyzykowski | Vojens Malerforretning | Motion – 80 km (2 omgange) | |
190 | Sidsel Skov | . | Motion – 80 km (2 omgange) | |
189 | Per Bystrup | Næsby cykelmotion | Motion – 120 km (3 omgange) | |
188 | Søren Jonason | . | Motion – 120 km (3 omgange) | |
187 | Kenneth Nielsen | Taulov MTB | Motion – 120 km (3 omgange) | |
186 | Jonas Jordt | Team Taulov MTB | Motion – 80 km (2 omgange) | |
185 | Klaus Hansen | Team LAGG.dk | Motion – 80 km (2 omgange) | |
184 | Søren Østergaard | Privat | Motion – 80 km (2 omgange) | |
183 | Lars Schmidt Michael | Privat | Motion – 80 km (2 omgange) | |
1080 | Jørn Nielsen | Sønderborg Cykle Klub | H50 | |
182 | Mads Noes | Skærbæk MTB | Motion – 80 km (2 omgange) | |
181 | Palle Dyhre | Taulov MTB | Motion – 80 km (2 omgange) | |
180 | Dennis Andersen | Team Taulov MTB | Motion – 120 km (3 omgange) |