Startnr. | Distance | Deltager | Klub/Firma | Land |
1671 | 0,00 km | Bente Samson Thomsen | | FRO |
|
|
1674 | 0,00 km | Henriette Johannsen | | DEN |
|
|
168 | 0,00 km | Birgit Hansen
De gule hjælpere Tommerup
| De gule hjælpere Tommerup | DEN |
|
Klub/Firma |
De gule hjælpere Tommerup |
|
1683 | 0,00 km | Kim Parelius Vendelbo Andersen
Fredensborg løbeklub
| Fredensborg løbeklub | DEN |
|
Klub/Firma |
Fredensborg løbeklub |
|
169 | 0,00 km | Klaus Leonhardt
AAIG Aabenraa
| AAIG Aabenraa | DEN |
|
|
171 | 0,00 km | Kent Valsøe | | DEN |
|
|
1723 | 0,00 km | Claus Damm
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN |
|
|
1726 | 0,00 km | Marcus Gadgaard | | UKE |
|
|
1735 | 0,00 km | Dorte Jonassen
De seje fra Gilleleje
| De seje fra Gilleleje | DEN |
|
Klub/Firma |
De seje fra Gilleleje |
|
175 | 0,00 km | Vicki Ruhlmann Karkov
Møgeltønder Runners
| Møgeltønder Runners | DEN |
|
Klub/Firma |
Møgeltønder Runners |
|
1760 | 0,00 km | Sandra Birk Christensen | | DEN |
|
|
180 | 0,00 km | Katja Lorenzen Walz | | DEN |
|
|
1804 | 0,00 km | Karin Agerbo Jensen
Team Egons
| Team Egons | DEN |
|
|
1809 | 0,00 km | Emil Bøgeskov Jensen
RM-klinik
| RM-klinik | UKE |
|
|
1810 | 0,00 km | Lasse Maglebjerg | | DEN |
|
|
1811 | 0,00 km | Laura nissen | | DEN |
|
|
1812 | 0,00 km | Emilie Nissen | | DEN |
|
|
1816 | 0,00 km | Ann Boysen Schmidt
Nordborg løbeklub
| Nordborg løbeklub | DEN |
|
Klub/Firma |
Nordborg løbeklub |
|
1817 | 0,00 km | Gitte Kjærgaard
Nordborg Løbeklub
| Nordborg Løbeklub | DEN |
|
Klub/Firma |
Nordborg Løbeklub |
|
1818 | 0,00 km | Nanna Henneberg | | DEN |
|
|
1819 | 0,00 km | Rene Fey Olsen | | DEN |
|
|
182 | 0,00 km | Mia Andersen | | DEN |
|
|
1820 | 0,00 km | Kristina Møller | | DEN |
|
|
1821 | 0,00 km | Helle Stougård | | DEN |
|
|
1823 | 0,00 km | Lone Hansen
Fløng Kondi
| Fløng Kondi | DEN |
|
|
1824 | 0,00 km | Frederik Hansen
Fløng Kondi
| Fløng Kondi | DEN |
|
|
1825 | 0,00 km | Peter Hansen
Fløng Kondi
| Fløng Kondi | DEN |
|
|
1827 | 0,00 km | Susanne Dreyer Marxen
Klinik Pinebænken
| Klinik Pinebænken | DEN |
|
Klub/Firma |
Klinik Pinebænken |
|
1829 | 0,00 km | Anja Skaarup
Team French hotdog
| Team French hotdog | DEN |
|
Klub/Firma |
Team French hotdog |
|
1830 | 0,00 km | Eva Hansen | | UKE |
|
|
1831 | 0,00 km | Helle Jørgensen | | DEN |
|
|
1832 | 0,00 km | Anita Andreasen | | DEN |
|
|
1834 | 0,00 km | Claus Sassenberg
Brøndby Triathlon Club
| Brøndby Triathlon Club | DEN |
|
Klub/Firma |
Brøndby Triathlon Club |
|
197 | 0,00 km | Agnes Horsager | | DEN |
|
|
2 | 0,00 km | Betina Veis | | DEN |
|
|
206 | 0,00 km | Eva Friis Sunesen | | DEN |
|
|
210 | 0,00 km | Jacob Christian Johansen
Team Lang vej igen
| Team Lang vej igen | DEN |
|
Klub/Firma |
Team Lang vej igen |
|
242 | 0,00 km | Mikkel Fusager Bonnesen | | DEN |
|
|
255 | 0,00 km | Peter M. Bennike | | DEN |
|
|
263 | 0,00 km | Kristian Bak Henriksen
FKI
| FKI | DEN |
|
|
269 | 0,00 km | Jeppe Salk
sinne mæ æ vinne
| sinne mæ æ vinne | DEN |
|
Klub/Firma |
sinne mæ æ vinne |
|
270 | 0,00 km | Siw Kromann Gunthel Høeg
sinne mæ æ vinne
| sinne mæ æ vinne | DEN |
|
Klub/Firma |
sinne mæ æ vinne |
|
292 | 0,00 km | Britta Brændbyge
Tørring IF Triathlon senior
| Tørring IF Triathlon senior | DEN |
|
Klub/Firma |
Tørring IF Triathlon senior |
|
293 | 0,00 km | Claus Meyer
Glumsø løbefællesskab
| Glumsø løbefællesskab | UKE |
|
Klub/Firma |
Glumsø løbefællesskab |
|
305 | 0,00 km | Lisbeth Brobæk Kiær
5 tårns motion
| 5 tårns motion | DEN |
|
Klub/Firma |
5 tårns motion |
|
308 | 0,00 km | Thomas Nissen
Niras
| Niras | DEN |
|
|
31 | 0,00 km | Louice Caspersen
Sparta
| Sparta | DEN |
|
|
312 | 0,00 km | Cindy Andreasen | | DEN |
|
|
332 | 0,00 km | Melanie Treinzen Geb Schwarz
Bundeswehr
| Bundeswehr | GER |
|
|
339 | 0,00 km | Lasse Melskens | | DEN |
|
|