Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Distance |
9-1 | Thomas Højgaard Kolby
The Newcomers and Jakob
| The Newcomers and Jakob | Bankdata | Herrehold |
|
Hold | Distance |
The Newcomers and Jakob | Herrehold |
|
1090-4 | Caroline Vejvad
NJORD 5
| NJORD 5 | NJORD Law Firm | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
NJORD 5 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1090-3 | Elisabeth Sækmose
NJORD 5
| NJORD 5 | NJORD Law Firm | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
NJORD 5 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1090-2 | Anita Johansson
NJORD 5
| NJORD 5 | NJORD Law Firm | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
NJORD 5 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1090-1 | Karen Marie Jespersen
NJORD 5
| NJORD 5 | NJORD Law Firm | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
NJORD 5 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
349-3 | Sophie Bødker Olesen
Team FridaLivaSophie
| Team FridaLivaSophie | SAK77 | Børnehold Piger 8-11 år |
|
Hold | Distance |
Team FridaLivaSophie | Børnehold Piger 8-11 år |
|
349-2 | Liva Poulsen
Team FridaLivaSophie
| Team FridaLivaSophie | SAK77 | Børnehold Piger 8-11 år |
|
Hold | Distance |
Team FridaLivaSophie | Børnehold Piger 8-11 år |
|
349-1 | Frida Eva Hede Kornvig
Team FridaLivaSophie
| Team FridaLivaSophie | SAK77 | Børnehold Piger 8-11 år |
|
Hold | Distance |
Team FridaLivaSophie | Børnehold Piger 8-11 år |
|
316-3 | Mikkel Pedersen
Them U15
| Them U15 | | Børnehold Drenge 12-16 år |
|
Hold | Distance |
Them U15 | Børnehold Drenge 12-16 år |
|
316-2 | Eskil Kristoffersen
Them U15
| Them U15 | | Børnehold Drenge 12-16 år |
|
Hold | Distance |
Them U15 | Børnehold Drenge 12-16 år |
|
316-1 | Laurits Engelbrecht
Them U15
| Them U15 | | Børnehold Drenge 12-16 år |
|
Hold | Distance |
Them U15 | Børnehold Drenge 12-16 år |
|
189-4 | Rasmus 4
Futfut
| Futfut | | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Futfut | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
189-3 | Tina 3
Futfut
| Futfut | | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Futfut | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
189-2 | Christian 2
Futfut
| Futfut | | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Futfut | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
189-1 | Peter 1
Futfut
| Futfut | | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Futfut | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
266-4 | Lene Viinberg
360_6
| 360_6 | College360 | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
360_6 | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
266-3 | Steffen Krog Brandbyge
360_6
| 360_6 | College360 | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
360_6 | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
266-2 | Helle Rodahl Thisted
360_6
| 360_6 | College360 | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
360_6 | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
266-1 | Johanne Schøning Skriver
360_6
| 360_6 | College360 | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
360_6 | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
1024-4 | Ellen Fabricius Tange
360_7w
| 360_7w | College360 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
360_7w | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1024-3 | Unnur Kristine Christensen
360_7w
| 360_7w | College360 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
360_7w | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1024-2 | Karina Vingtoft
360_7w
| 360_7w | College360 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
360_7w | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1024-1 | Jytte Melin
360_7w
| 360_7w | College360 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
360_7w | Walk (tid over 1:10 time) |
|
30-4 | Jesper Faurschou
Herning Løbeklub 7
| Herning Løbeklub 7 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Herning Løbeklub 7 | Herrehold |
|
30-3 | Eskil Schønning
Herning Løbeklub 7
| Herning Løbeklub 7 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Herning Løbeklub 7 | Herrehold |
|
30-2 | Emil Øbro
Herning Løbeklub 7
| Herning Løbeklub 7 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Herning Løbeklub 7 | Herrehold |
|
30-1 | Patrick Hansen
Herning Løbeklub 7
| Herning Løbeklub 7 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Herning Løbeklub 7 | Herrehold |
|
1175-4 | . Balle Kristensen
MT fys og ergo - Hold 3
| MT fys og ergo - Hold 3 | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
MT fys og ergo - Hold 3 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1175-3 | Mikkel Fink
MT fys og ergo - Hold 3
| MT fys og ergo - Hold 3 | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
MT fys og ergo - Hold 3 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1175-2 | Marianne Fryd
MT fys og ergo - Hold 3
| MT fys og ergo - Hold 3 | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
MT fys og ergo - Hold 3 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1175-1 | Pernille Brøndum Ferrer Ruiz
MT fys og ergo - Hold 3
| MT fys og ergo - Hold 3 | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
MT fys og ergo - Hold 3 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1174-4 | Thomas Balle Kristensen
MT fys og ergo - Hold 2
| MT fys og ergo - Hold 2 | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
MT fys og ergo - Hold 2 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1174-3 | Jannie Bloch-Nielsen
MT fys og ergo - Hold 2
| MT fys og ergo - Hold 2 | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
MT fys og ergo - Hold 2 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1174-2 | Louise Søllingvraa Madsen
MT fys og ergo - Hold 2
| MT fys og ergo - Hold 2 | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
MT fys og ergo - Hold 2 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1174-1 | Dorthe Jensen
MT fys og ergo - Hold 2
| MT fys og ergo - Hold 2 | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
MT fys og ergo - Hold 2 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1173-4 | Betina Rask
MT fys og ergo - Hold 1
| MT fys og ergo - Hold 1 | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
MT fys og ergo - Hold 1 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1173-3 | Helene Nørgaard
MT fys og ergo - Hold 1
| MT fys og ergo - Hold 1 | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
MT fys og ergo - Hold 1 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1173-2 | Lene Engelbrecht
MT fys og ergo - Hold 1
| MT fys og ergo - Hold 1 | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
MT fys og ergo - Hold 1 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1173-1 | Lene Mark
MT fys og ergo - Hold 1
| MT fys og ergo - Hold 1 | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
MT fys og ergo - Hold 1 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1172-4 | Louise Grøning Andersen
Team Dia-licious
| Team Dia-licious | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team Dia-licious | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1172-3 | Rikke Holm Mølgaard
Team Dia-licious
| Team Dia-licious | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team Dia-licious | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1172-2 | Lis Flarup Baunsgaard
Team Dia-licious
| Team Dia-licious | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team Dia-licious | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1172-1 | Helle Vester Christensen
Team Dia-licious
| Team Dia-licious | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team Dia-licious | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1171-4 | Deltager 4
Team Turbotøserne
| Team Turbotøserne | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team Turbotøserne | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1171-3 | Christina Have Trankjær
Team Turbotøserne
| Team Turbotøserne | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team Turbotøserne | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1171-2 | Sjouktje Van Der Wier
Team Turbotøserne
| Team Turbotøserne | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team Turbotøserne | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1171-1 | Kirsten Karstoft
Team Turbotøserne
| Team Turbotøserne | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team Turbotøserne | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
130-4 | Nikolaj Dalager
Herning Gymnasium Hold 4
| Herning Gymnasium Hold 4 | Herning Gymnasium | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Herning Gymnasium Hold 4 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
130-3 | Nis Ahlmann
Herning Gymnasium Hold 4
| Herning Gymnasium Hold 4 | Herning Gymnasium | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Herning Gymnasium Hold 4 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
130-2 | Anne Aasborg
Herning Gymnasium Hold 4
| Herning Gymnasium Hold 4 | Herning Gymnasium | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Herning Gymnasium Hold 4 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|