Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Distance |
1035-4 | Mia Olsen
Geopartner Walk
| Geopartner Walk | Geopartner Landinspektører a/s | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Geopartner Walk | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1035-3 | Anne Marie Walmar
Geopartner Walk
| Geopartner Walk | Geopartner Landinspektører a/s | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Geopartner Walk | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1035-2 | Christel Truelsen
Geopartner Walk
| Geopartner Walk | Geopartner Landinspektører a/s | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Geopartner Walk | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1035-1 | Hanne Ravn Nielsen
Geopartner Walk
| Geopartner Walk | Geopartner Landinspektører a/s | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Geopartner Walk | Walk (tid over 1:10 time) |
|
129-4 | Kenny Søndergaard Kristensen
Geopartner4
| Geopartner4 | Geopartner Landinspektører a/s | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Geopartner4 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
129-3 | Christian Tranholm
Geopartner4
| Geopartner4 | Geopartner Landinspektører a/s | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Geopartner4 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
129-2 | Peder Daniel Kristensen
Geopartner4
| Geopartner4 | Geopartner Landinspektører a/s | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Geopartner4 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
129-1 | Thomas Fredberg
Geopartner4
| Geopartner4 | Geopartner Landinspektører a/s | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Geopartner4 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
317-3 | Bertram Hyldborg
Elephant-Run part 2
| Elephant-Run part 2 | | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
Hold | Distance |
Elephant-Run part 2 | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
317-2 | Matti Nonbo Kristiansen
Elephant-Run part 2
| Elephant-Run part 2 | | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
Hold | Distance |
Elephant-Run part 2 | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
317-1 | Oskar Foged
Elephant-Run part 2
| Elephant-Run part 2 | | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
Hold | Distance |
Elephant-Run part 2 | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
75-4 | Jakob Foged
Elephant-Run
| Elephant-Run | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Elephant-Run | Herrehold |
|
75-3 | Anders Hyldborg
Elephant-Run
| Elephant-Run | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Elephant-Run | Herrehold |
|
75-2 | Kenneth Nonbo Kristiansen
Elephant-Run
| Elephant-Run | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Elephant-Run | Herrehold |
|
75-1 | Daniel Stausgaard-Borup
Elephant-Run
| Elephant-Run | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Elephant-Run | Herrehold |
|
54-4 | Per Have
Salten El
| Salten El | Salten El | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Salten El | Herrehold |
|
54-3 | Miilu Biilmann
Salten El
| Salten El | Salten El | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Salten El | Herrehold |
|
54-2 | Niclolaj Bak Holst
Salten El
| Salten El | Salten El | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Salten El | Herrehold |
|
54-1 | Ronnie Jendritska
Salten El
| Salten El | Salten El | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Salten El | Herrehold |
|
1152-4 | Karina Andersen
Team Dybkær
| Team Dybkær | | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team Dybkær | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1152-3 | Tanja Bohøj
Team Dybkær
| Team Dybkær | | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team Dybkær | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1152-2 | Mette Skærbæk
Team Dybkær
| Team Dybkær | | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team Dybkær | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1152-1 | Lærke Rathcke
Team Dybkær
| Team Dybkær | | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team Dybkær | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1055-4 | Deltager 4
Powerkvinderne | Powerkvinderne | Hospitalsenhed Midt | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Powerkvinderne | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1055-3 | Rikke Dahl Nyholm
Powerkvinderne | Powerkvinderne | Hospitalsenhed Midt | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Powerkvinderne | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1055-2 | Signe Bysted
Powerkvinderne | Powerkvinderne | Hospitalsenhed Midt | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Powerkvinderne | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1055-1 | Karen Bøegh Christensen
Powerkvinderne | Powerkvinderne | Hospitalsenhed Midt | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Powerkvinderne | Walk (tid over 1:10 time) |
|
132-4 | Jonas Corneliussen
Team selvbruner
| Team selvbruner | Hospitalsenhed Midt | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Team selvbruner | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
132-3 | Thomas Theis Jensen
Team selvbruner
| Team selvbruner | Hospitalsenhed Midt | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Team selvbruner | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
132-2 | Susan Merrild Drejer
Team selvbruner
| Team selvbruner | Hospitalsenhed Midt | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Team selvbruner | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
132-1 | Mikkel Sander
Team selvbruner
| Team selvbruner | Hospitalsenhed Midt | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Team selvbruner | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
93-4 | Christine Borup Poulsen
Orto kvinder
| Orto kvinder | Hospitalsenhed Midt | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
Orto kvinder | Kvindehold |
|
93-3 | Christine Sommer
Orto kvinder
| Orto kvinder | Hospitalsenhed Midt | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
Orto kvinder | Kvindehold |
|
93-2 | Cille Nikoline Pedersen
Orto kvinder
| Orto kvinder | Hospitalsenhed Midt | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
Orto kvinder | Kvindehold |
|
93-1 | Laura Mathiesen
Orto kvinder
| Orto kvinder | Hospitalsenhed Midt | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
Orto kvinder | Kvindehold |
|
157-4 | Søren Damsgaard Andersen
Hold 2
| Hold 2 | Jyske Bank | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Hold 2 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
157-3 | Christina Elkjær
Hold 2
| Hold 2 | Jyske Bank | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Hold 2 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
157-2 | William Schaar Andersen
Hold 2
| Hold 2 | Jyske Bank | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Hold 2 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
157-1 | Henrik Bøttcher Iversen
Hold 2
| Hold 2 | Jyske Bank | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Hold 2 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
156-4 | N N
Hold 1
| Hold 1 | Jyske Bank | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Hold 1 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
156-3 | Nichole Ulvedal Jensen
Hold 1
| Hold 1 | Jyske Bank | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Hold 1 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
156-2 | Carsten Laustsen
Hold 1
| Hold 1 | Jyske Bank | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Hold 1 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
156-1 | Mr. Run .
Hold 1
| Hold 1 | Jyske Bank | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Hold 1 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
74-4 | Magnus Løvborg
Them Champions
| Them Champions | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Them Champions | Herrehold |
|
74-3 | Christoffer Løvborg
Them Champions
| Them Champions | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Them Champions | Herrehold |
|
74-2 | Michael Pasgaard
Them Champions
| Them Champions | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Them Champions | Herrehold |
|
74-1 | Jesper Walsted
Them Champions
| Them Champions | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Them Champions | Herrehold |
|
9-4 | Jacob Bøcher Nielsen
The Newcomers and Jakob
| The Newcomers and Jakob | Bankdata | Herrehold |
|
Hold | Distance |
The Newcomers and Jakob | Herrehold |
|
9-3 | Michael Søgård
The Newcomers and Jakob
| The Newcomers and Jakob | Bankdata | Herrehold |
|
Hold | Distance |
The Newcomers and Jakob | Herrehold |
|
9-2 | Brian Klarborg Flaskager
The Newcomers and Jakob
| The Newcomers and Jakob | Bankdata | Herrehold |
|
Hold | Distance |
The Newcomers and Jakob | Herrehold |
|