Events
Virtuelle events
Events & tilmelding
Resultater
Træning
Træning
Hjælp & Info
Ofte stillede spørgsmål
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Handelsbetingelser
Persondata-politik
For arrangører
Log ind
Log ind
Indkøbskurv
Sprog
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
LHm Junior Race 2014
738 deltagere
Deltagere
Event
Deltagere
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
3 KM
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle
11-14 år
8-10 år
0-7 år
Søg
Alle lande
Danmark
Norge
Udvid søgning
Startnr.
Deltager
Kategori
Klub/Firma/Sponsor
Land
By
Distance
74
Simon Juul Nielsen
6.a Ejby skole
M11-14
6.a Ejby skole
DEN
Ejby
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
6.a Ejby skole
3 KM
34
Simon Sommer Boesen
Strib skole 5.C
M11-14
Strib skole 5.C
DEN
Middelfart
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Strib skole 5.C
3 KM
63
Simon Svendsen
Svendsen runners
M11-14
Svendsen runners
DEN
Vejen
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Svendsen runners
3 KM
1090
Simon van Vliet
Vestre Skole Middelfart - 3B
M8-10
Vestre Skole Middelfart - 3B
DEN
Middelfart
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Vestre Skole Middelfart - 3B
3 KM
38
Simon Wind Polk
M11-14
DEN
Middelfart
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
53
Simone Olga Andersen
Frederiksoddeskolen
K11-14
Frederiksoddeskolen
DEN
Fredericia
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Frederiksoddeskolen
3 KM
45
Sisse Winther
Fænøsund Friskole 5. klasse
K11-14
Fænøsund Friskole 5. klasse
DEN
Middelfart
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Fænøsund Friskole 5. klasse
3 KM
2014
Sixten Rasmussen
M0-7
DEN
Kolding
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
2056
Smilla Rosa Einfeldt Harbo
Kolding real skole
K0-7
Kolding real skole
DEN
Kolding
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Kolding real skole
3 KM
2040
Sofia Bendixen Olsen
K0-7
DEN
Middelfart
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
2075
Sofia Hessellund Ramsing
Fjordbakkeskolen, Skærbæk afd. 12D
K0-7
Fjordbakkeskolen, Skærbæk afd. .
DEN
Fredericia
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Fjordbakkeskolen, Skærbæk afd. .
3 KM
1199
Sofia Juul Nielsen
4.a Ejby skole
K8-10
4.a Ejby skole
DEN
Ejby
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
4.a Ejby skole
3 KM
1078
Sofia Trærup Raun
2b Bakkeskolen
K8-10
2b Bakkeskolen
DEN
Kolding
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
2b Bakkeskolen
3 KM
178
Sofie Bach
-
DEN
Nr. Åby
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
28
Sofie Bonde Hansen
K11-14
DEN
Middelfart
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
2130
Sofie Holst Jeberg
K0-7
DEN
Fredericia
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
1296
Sofie Juncker
K8-10
DEN
Fredericia
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
217
Sofie Krogsgaard Weigand
K11-14
DEN
Nørre Aaby
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
2190
Sophia Wichmand
K0-7
DEN
Kolding
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
1286
Sophie Møller Madsen
K8-10
DEN
Middelfart
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
142
Sophie Nielsen
K11-14
DEN
Middelfart
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
198
Søren Høll
-
DEN
Middelfart
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
1046
Søren Nymann
Lyshøjskolen 4A, Kolding
M8-10
Lyshøjskolen 4A, Kolding
DEN
Kolding
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Lyshøjskolen 4A, Kolding
3 KM
20
Søs Jensen
Rødekro Kurér
K11-14
Rødekro Kurér
DEN
Fredericia
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Rødekro Kurér
3 KM
191
Steen Jessen
-
DEN
Middelfart
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
136
Stig Bossen
aalykkeskolen 6b
M11-14
aalykkeskolen 6b
DEN
Kolding
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
aalykkeskolen 6b
3 KM
1
Stine Hansen
Erritsø Fællesskole afd. Krogsager 5 B
K11-14
Erritsø Fællesskole afd. Krogsa.
DEN
Fredericia
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Erritsø Fællesskole afd. Krogsa.
3 KM
2023
Storm Riis Andersen
M0-7
DEN
Fredericia
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
204
Susan Hyldgaard
Østre Skole
-
Østre Skole
DEN
Middelfart
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Østre Skole
3 KM
179
Susanne Weidenhammer Hansen
Lyshøjskolen
-
Lyshøjskolen
DEN
Kolding
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Lyshøjskolen
3 KM
2059
Sven Evald Rød
M0-7
DEN
Fredericia
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
121
Tenna Knigge
K11-14
DEN
Esbjerg V
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
2188
Thea Nørskov Sandborg Svensson
K0-7
DEN
Middelfart
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
93
Thea Veng Basse
Nørre Aaby Skole 5a
K11-14
Nørre Aaby Skole 5a
DEN
Nørre Aaby
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Nørre Aaby Skole 5a
3 KM
87
Theis Møller
Fjordbakke skolen
M11-14
Fjordbakke skolen
DEN
Taulov
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Fjordbakke skolen
3 KM
123
therese torp
K11-14
DEN
fredericia
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
1057
Thilde Schjang Larsen
0B, Strib Skole
K8-10
0B, Strib Skole
DEN
Middelfart
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
0B, Strib Skole
3 KM
1277
Thomas Kring
M8-10
DEN
Fredericia
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
185
Thomas Vedel Kristensen
-
DEN
Middelfart
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
188
Thomas Westermann
-
DEN
Middelfart
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
127
Thor Jensen
Rødekro Kurér
M11-14
Rødekro Kurér
DEN
Fredericia
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Rødekro Kurér
3 KM
1214
Thor Jørgensen
Frederiksoddeskolen afd. Ullerupdalsvej klasse B4-5
M8-10
Frederiksoddeskolen afd. Ulleru.
DEN
Fredericia
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Frederiksoddeskolen afd. Ulleru.
3 KM
1018
Thor Palm
M8-10
DEN
Fredericia
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
1255
Thor Veiler Jørgensen
Frederiksoddeskolen
M8-10
Frederiksoddeskolen
DEN
Fredericia
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Frederiksoddeskolen
3 KM
1278
Tilde Kring
K8-10
DEN
Fredericia
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
1297
Tilde Krogsgaard
K8-10
DEN
Nørre Aaby
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
3 KM
2028
Tilde Long
Fænøsund friskole 0.kl.
K0-7
Fænøsund friskole 0.kl.
DEN
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Fænøsund friskole 0.kl.
3 KM
2164
Tobias Boye Sørensen
Harlev løb og motion
M0-7
Harlev løb og motion
DEN
Harlev J
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Harlev løb og motion
3 KM
2177
Tobias Cochet Mathiesen
Skibet IF
M0-7
Skibet IF
DEN
Vejle
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Skibet IF
3 KM
1183
Tobias Frimurer
Samsøgades skole
M8-10
Samsøgades skole
DEN
Århus C
3 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Samsøgades skole
3 KM
Antal: 738
«
1
2
...
12
13
14
15
»