Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Startgruppe | Distance |
207 | Lone Tobberup
Tøseholdet
| Tøseholdet | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Tøseholdet | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
249 | Lone Torp | | DEN | Startgruppe 8 - Kl. 19:10:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 8 - Kl. 19:10:30 | 5,0 KM |
|
194 | Lone Winther Christensen
Team Hel-Trans
| Team Hel-Trans | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Hel-Trans | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
50 | Lonnie Dall
Hygge Klubben
| Hygge Klubben | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Hygge Klubben | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
184 | Lonnie Højgaard | | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
68 | Lotte Birkholm | | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
179 | Lotte Geert Aas | | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
115 | Lotte Hoelgaard
Crossfit Aalborg
| Crossfit Aalborg | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Crossfit Aalborg | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
10 | Louise Jacobsen | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
101 | Louise Jensen | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
84 | Louise Mønsted Stubberup
Tema Ergo
| Tema Ergo | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Tema Ergo | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
173 | Louise Thorsen Pedersen | | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
146 | Luise Jensen | | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
132 | Lykke Lundgaard | | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
243 | Mai Andersen
1995
| 1995 | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
1995 | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
75 | Mai Cholewa | | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
110 | Maiken Christiansen | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
244 | Maiken Iversen
1995
| 1995 | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
1995 | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
90 | Maja Bastrup | | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
142 | Maja Petersen | | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
117 | Majbritt Frimer | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
236 | Majken Riber Machon | | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
60 | Majse Nørholm Hansen | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
156 | Malene Mørk Eriksen | | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
237 | Maria Bjørn Justesen
Forlæns & Baglæns
| Forlæns & Baglæns | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Forlæns & Baglæns | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
88 | Maria Elisabeth Berhnhardt Andersen | | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
155 | Maria Futtrup | | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
254 | Maria Jensen | | DEN | Startgruppe 8 - Kl. 19:10:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 8 - Kl. 19:10:30 | 5,0 KM |
|
15 | Maria Jørgensen | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
232 | Maria Kilsgaard Jensen | | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
31 | Maria Mikkelsen | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
190 | Maria Sørensen | | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
206 | Mariann Bach
Tøseholdet
| Tøseholdet | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Tøseholdet | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
4 | Mariann Madsen | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
59 | Mariann Sømoe | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
102 | Marianne Andreasen
Badass Princesses
| Badass Princesses | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Badass Princesses | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
154 | Marianne Christensen | | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
209 | Marianne Kjeldsen | | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
58 | Marianne Nedergaard | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
105 | Marianne Vestergaard Jakobsen
Badass princesses
| Badass princesses | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Badass princesses | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
188 | Martina Arberg | | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
235 | Mathilde Kotnis | | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
29 | Mette Bank | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
230 | Mette Dettmann Rasmussen | | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
107 | Mette Emilie Olesen | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
2 | Mette Marie Linnemann | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
250 | Mette Øland Riise
FitChallence Nord
| FitChallence Nord | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
FitChallence Nord | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
62 | Mette Rosenkilde | | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
79 | Mette schmidt Freiberg
The Last Man Standing
| The Last Man Standing | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
The Last Man Standing | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
180 | Mette Trudsløv Sørensen | | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|