Startnr. | Deltagare | Klubb/Företag | Land | Startgrupp | Klass |
18 | Anette Uldal Hejlesen
Vos to
| Vos to | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Vos to | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
181 | Anitta Jensen | | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
172 | Anja Mathiasen | | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
143 | Anja Vendelbjerg Pedersen
Cross Nibe
| Cross Nibe | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Cross Nibe | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
104 | Ann Batsberg
Badass Princesses
| Badass Princesses | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Badass Princesses | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
97 | Ann Falk | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
98 | Ann Lindkvist | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
255 | Ann Skindbjerg | | DEN | Startgruppe 10 - Kl. 19:13:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 10 - Kl. 19:13:30 | 5,0 KM |
|
65 | Ann-Kristine Niss | | DEN | Startgruppe 10 - Kl. 19:13:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 10 - Kl. 19:13:30 | 5,0 KM |
|
223 | Ann-Louise Henriksen | | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
3 | Anne Carlsen
Svømmeklub Nord- Spring i baljen
| Svømmeklub Nord- Spring i balje. | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Svømmeklub Nord- Spring i balje. | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
189 | Anne Dahl Gunnersen | | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
25 | Anne Kathrine Justesen | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
69 | Anne Kathrine kragh | | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
34 | Anne Klausen | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
8 | Anne Mette Houmann
Team Fælledvej
| Team Fælledvej | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Team Fælledvej | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
54 | Anne Sofie Elb | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
228 | Annekie Sørensen | | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
66 | Annelise Eliassen | | DEN | Startgruppe 10 - Kl. 19:13:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 10 - Kl. 19:13:30 | 5,0 KM |
|
78 | Annemette Jakobsen | | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
242 | Annette Madsen
Kalundborg IF
| Kalundborg IF | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Kalundborg IF | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
168 | Anni Fonseca
Tandlægehuset i Frejlev
| Tandlægehuset i Frejlev | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Tandlægehuset i Frejlev | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
55 | Åse Møl | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
199 | Bente Kjærgaard
Cross FWAars Ladies
| Cross FWAars Ladies | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Cross FWAars Ladies | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
119 | Betina Muhlig
Den rullende frisør
| Den rullende frisør | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Den rullende frisør | Startgruppe 7 - Kl. 19:09:00 | 5,0 KM |
|
217 | Betina Vetter
RgF CrossGym
| RgF CrossGym | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
RgF CrossGym | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
213 | Betina Vitten Kjærgaard | | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
43 | Bettina Sørensen-Vrængmose | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
165 | Bianca Hansen | | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
70 | Birgit-Johanne Bertram Skifter Andersen | | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
42 | Birgitte Sandvad | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
44 | Birte Gregersen
Hygge Klubben
| Hygge Klubben | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Hygge Klubben | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
145 | Bitten Vendelbjerg Nielsen | | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
61 | Bodil Schjøtt | | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
191 | Camilla Breuner | | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
24 | Camilla Carlsen | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
21 | Camilla Jensen | | DEN | Startgruppe 8 - Kl. 19:10:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 8 - Kl. 19:10:30 | 5,0 KM |
|
152 | Camilla Mølbach Nissen | | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
6 | Camilla Øland | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
71 | Camilla Rose Hansen | | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
72 | Camilla Stange | | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
183 | Camilla Vanggaard | | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
113 | Carina Nørgaard | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:04:30 | 5,0 KM |
|
153 | Carolina Bryne Lura | | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
45 | Catrine Maints
Hygge Klubben
| Hygge Klubben | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Hygge Klubben | Startgruppe 2 - Kl. 19:01:30 | 5,0 KM |
|
257 | Catrine Sørensen
Spentrup IF
| Spentrup IF | DEN | Startgruppe 10 - Kl. 19:13:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Spentrup IF | Startgruppe 10 - Kl. 19:13:30 | 5,0 KM |
|
64 | Celina Olsen | | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 3 - Kl. 19:03:00 | 5,0 KM |
|
131 | Chanette Isager
The rebels
| The rebels | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
The rebels | Startgruppe 5 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
195 | Charlotte Basballe | | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
208 | Charlotte Møller | | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe 6 - Kl. 19:07:30 | 5,0 KM |
|