Startnr. | Deltager | Kategori | Hold | Startgruppe | Distance |
265 | Morten Pedersen | M30-34 | | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
415 | Morten Petersen | M0-11 | | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
34 | Morten Thomsen | M45-49 | | Startgruppe 1 Kl. 11:00 (Forbeholdt dem der vil køre ræs) | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 Kl. 11:00 (Forbeholdt dem der vil køre ræs) | 100 KM |
|
450 | Morten Ulsted Sørensen | M45-49 | | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
53 | Morten Villadsen Ludwigs
Backroad Cycling
| M55-59 | Backroad Cycling | Startgruppe 1 Kl. 11:00 (Forbeholdt dem der vil køre ræs) | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Backroad Cycling | Startgruppe 1 Kl. 11:00 (Forbeholdt dem der vil køre ræs) | 100 KM |
|
20 | Morten Winther | M45-49 | | Startgruppe 1 Kl. 11:00 (Forbeholdt dem der vil køre ræs) | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 Kl. 11:00 (Forbeholdt dem der vil køre ræs) | 100 KM |
|
127 | Nels Hansen | M45-49 | | Startgruppe 2 Kl. 11:03 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 Kl. 11:03 | 100 KM |
|
36 | Nichlas Garde | M23-29 | | Startgruppe 1 Kl. 11:00 (Forbeholdt dem der vil køre ræs) | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 Kl. 11:00 (Forbeholdt dem der vil køre ræs) | 100 KM |
|
563 | Nick Merch | M45-49 | | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
278 | Nicolai Frølund Nørgaard Nielsen | M14-15 | | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
267 | Nicolai Tomis | M35-39 | | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
592 | Nicolaj Larsen | M45-49 | | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
280 | Niels Christensen | M45-49 | | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
491 | Niels Henrik Sølvbjerg | M60-64 | | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
436 | Niels K. Villumsen | M55-59 | | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
214 | Niels Klitgaard | M50-54 | | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
586 | Niels Krogh Kristensen | M40-44 | | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
69 | Niels Lund
SKBC
| M50-54 | SKBC | Startgruppe 1 Kl. 11:00 (Forbeholdt dem der vil køre ræs) | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
SKBC | Startgruppe 1 Kl. 11:00 (Forbeholdt dem der vil køre ræs) | 100 KM |
|
247 | Niels Riis | M55-59 | | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
553 | Niels Staun | M65-69 | | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
360 | Niels-Peter Nielsen | M23-29 | | Startgruppe 4 Kl. 11:09 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 Kl. 11:09 | 100 KM |
|
486 | Niklas Seeberg | M30-34 | | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
181 | Niklas Simonsen | M30-34 | | Startgruppe 2 Kl. 11:03 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 Kl. 11:03 | 100 KM |
|
477 | Nikolaj Bregendahl | M23-29 | | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
202 | Nikolaj Haugbølle Thomsen | M23-29 | | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
507 | Nikolaj Knudsen | M30-34 | | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
272 | Nikolaj Nyhuus Basballe | M35-39 | | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
460 | Nikolaj Roaldtsen | M12-13 | | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
390 | Nils Skanlux | M55-59 | | Startgruppe 4 Kl. 11:09 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 Kl. 11:09 | 50 KM |
|
552 | Olaf Tikiøb | M75-79 | | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
435 | Ole Bengtsen | M50-54 | | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
187 | Ole Bülow Pedersen | M60-64 | | Startgruppe 2 Kl. 11:03 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 Kl. 11:03 | 100 KM |
|
575 | Ole Fenger Lassen | M50-54 | | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
163 | Ole Hangaard
M2019
| M45-49 | M2019 | Startgruppe 2 Kl. 11:03 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
M2019 | Startgruppe 2 Kl. 11:03 | 100 KM |
|
578 | Ole karstoft Lund | M40-44 | | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
517 | Ole Møller Nielsen | M55-59 | | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
220 | Ole Rom Andersen | M55-59 | | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
295 | Ole Skjøtt Rasmussen
Verdo Cykelmotion
| M50-54 | Verdo Cykelmotion | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Verdo Cykelmotion | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
269 | Ole Thyregod Jensen | M50-54 | | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
74 | Ole Vindfeldt | M50-54 | | Startgruppe 1 Kl. 11:00 (Forbeholdt dem der vil køre ræs) | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 Kl. 11:00 (Forbeholdt dem der vil køre ræs) | 100 KM |
|
356 | Oliver Fallahpour Søholm | M14-15 | | Startgruppe 4 Kl. 11:09 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 Kl. 11:09 | 100 KM |
|
566 | P. Bennike | K30-34 | | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
380 | Palle Sørensen | M45-49 | | Startgruppe 4 Kl. 11:09 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 Kl. 11:09 | 100 KM |
|
153 | Palle Wimmer | M45-49 | | Startgruppe 2 Kl. 11:03 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 Kl. 11:03 | 100 KM |
|
339 | Pavia Sørensen | M40-44 | | Startgruppe 4 Kl. 11:09 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 Kl. 11:09 | 100 KM |
|
482 | Pedro Morgado | M35-39 | | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 Kl. 11:30 | 50 KM |
|
248 | Per Baun Helios | M55-59 | | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 Kl. 11:06 | 100 KM |
|
198 | Per Engholm Poulsen | M55-59 | | Startgruppe 2 Kl. 11:03 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 Kl. 11:03 | 100 KM |
|
585 | Per Hellerup | M60-64 | | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 Kl. 11:33 | 50 KM |
|
320 | Per Hjorth Tolboe | M60-64 | | Startgruppe 4 Kl. 11:09 | 100 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 Kl. 11:09 | 100 KM |
|