Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | Land | Distance |
1424 | Mikkel Ebbesen | M20-29 | | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|
2050 | Bent Petersen | M60-69 | | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km løb |
|
4344 | Lukas Pedersen | M0-15 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
2571 | Sindy Schrøder | K40-49 | | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km løb |
|
2550 | Sanne Schrøder | K40-49 | | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km løb |
|
8102 | Ida Jacobsen | K20-29 | | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km Walk |
|
4387 | Martin Jul Schau
Abena
| M16-17 | Abena | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Abena | 5,6 km løb |
|
4195 | Jacob Jul Schau
Abena
| M0-15 | Abena | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Abena | 5,6 km løb |
|
5087 | Liv Danielsen Franck
Abena
| - | Abena | DEN | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Abena | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
2305 | Kim Schau
Abena
| M40-49 | Abena | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Abena | 10 km løb |
|
1312 | KIm Andreasen | M40-49 | | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|
4051 | Annette Frandsen
Aabenraa kommune
| K40-49 | Aabenraa kommune | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aabenraa kommune | 5,6 km løb |
|
4350 | Mads Kolbeck
Erling Andersen Snedker og Tømrerforretning A/S
| M20-29 | Erling Andersen Snedker og Tømr. | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Erling Andersen Snedker og Tømr. | 5,6 km løb |
|
4148 | Freddy Thomsen
Midtals løbeklub
| M50-59 | Midtals løbeklub | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Midtals løbeklub | 5,6 km løb |
|
7030-2 | Jonas Skau Christensen
Team Nottelmann
| M20-29 | Team Nottelmann | DEN | 1/2 marathon stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Nottelmann | 1/2 marathon stafet |
|
7030-1 | Brian Schaadt-Hansen
Team Nottelmann
| M50-59 | Team Nottelmann | DEN | 1/2 marathon stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Nottelmann | 1/2 marathon stafet |
|
1285 | Jørgen Berg | M20-29 | | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|
217 | Tinna Lilletvedt
SLK
| K40-49 | SLK | DEN | 1/1 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
SLK | 1/1 marathon |
|
1038 | Annelise R. Madsen
Aaig Aabenraa /Bjergladies/agpork-support
| K60-69 | Aaig Aabenraa /Bjergladies/agpo. | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aaig Aabenraa /Bjergladies/agpo. | 1/2 marathon |
|
1461 | Per Henrik Claudi Pedersen
Augustenborg løbeklub
| M50-59 | Augustenborg løbeklub | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Augustenborg løbeklub | 1/2 marathon |
|
8038 | Bo Christensen | M50-59 | | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km Walk |
|
8061 | Connie Nissen | K50-59 | | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km Walk |
|
2646 | Vagn Olesen
BOGløb
| M60-69 | BOGløb | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
BOGløb | 10 km løb |
|
8184 | Merete Henningsen | K50-59 | | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km Walk |
|
48 | Ella Lissner Kuhlman
Glamsbjerg Motion
| K50-59 | Glamsbjerg Motion | DEN | 1/1 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Glamsbjerg Motion | 1/1 marathon |
|
4386 | Martin Jessen | M30-39 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
4522 | Smilla Bao Rasmussen | K0-15 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
4385 | Martin Jakobsen
Aabenraa Kommune
| M30-39 | Aabenraa Kommune | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aabenraa Kommune | 5,6 km løb |
|
77 | Henrik Ilsøe
AAIG Aabenraa/AGPork-support
| - | AAIG Aabenraa/AGPork-support | DEN | 1/1 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
AAIG Aabenraa/AGPork-support | 1/1 marathon |
|
4448 | Noah Berg Gravengaard | M0-15 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
4423 | Morten Berg Gravengaard
Sydbank
| M40-49 | Sydbank | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sydbank | 5,6 km løb |
|
4282 | Kristina Stenger | K30-39 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
5014 | Asbjørn Cebrero hansen | - | | DEN | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
8208 | Pia Keller Kristensen | K50-59 | | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km Walk |
|
4463 | Pernille Bebe Wøjcik | K30-39 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
4553 | Tina Johnsen | K40-49 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
4306 | Lene Andresen | K40-49 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
6045 | Thilde Dalsager Christensen
Aabenraa Friskole
| - | Aabenraa Friskole | DEN | 1500m børneløb II (8-10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aabenraa Friskole | 1500m børneløb II (8-10 år) |
|
4077 | Brian HD Christensen | M40-49 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
4591 | William Dalsager Christensen
Aabenraa Friskole
| M0-15 | Aabenraa Friskole | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aabenraa Friskole | 5,6 km løb |
|
4328 | Lisbet Dalsager
Aabenraa Kommune
| K40-49 | Aabenraa Kommune | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aabenraa Kommune | 5,6 km løb |
|
4557 | Tina Wind Jensen
Augustenborg Løbeklub
| K50-59 | Augustenborg Løbeklub | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Augustenborg Løbeklub | 5,6 km løb |
|
2048 | Bent Hansen | M70+ | | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km løb |
|
1022 | Andreas Hartmann
Glamsbjerg Motion
| M40-49 | Glamsbjerg Motion | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Glamsbjerg Motion | 1/2 marathon |
|
8013 | Anne Groth | K20-29 | | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km Walk |
|
4318 | Line Groth | K20-29 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
4530 | Steffen Groth | M50-59 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
6026 | Jonas Paulsen
Sydbank
| - | Sydbank | DEN | 1500m børneløb II (8-10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sydbank | 1500m børneløb II (8-10 år) |
|
5084 | Lea Paulsen
Sydbank
| - | Sydbank | DEN | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sydbank | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
2266 | Jonna Krogh Hansen
Guderup Løbeklub
| K40-49 | Guderup Løbeklub | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Guderup Løbeklub | 10 km løb |
|