Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | Land | Distance |
194 | Rene Rasmussen
FREDERICIA LØBEKLUB
| M50-59 | FREDERICIA LØBEKLUB | DEN | 1/1 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
FREDERICIA LØBEKLUB | 1/1 marathon |
|
1369 | Magnus Rubink Jessen | M20-29 | | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|
1257 | Jesper Holm Nielsen | M20-29 | | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|
1357 | Lone Rasmussen
FREDERICIA LØBEKLUB
| K50-59 | FREDERICIA LØBEKLUB | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
FREDERICIA LØBEKLUB | 1/2 marathon |
|
1307 | Keld Sørensen | M50-59 | | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|
8160 | Lotte Frederiksen | K30-39 | | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km Walk |
|
4342 | Lukas Frederiksen | M0-15 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
4559 | Tobias Frederiksen | M0-15 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
2157 | Gerhard Gehrt
Bylderup & Omegns Gymnastikforening
| M60-69 | Bylderup & Omegns Gymnastikfore. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bylderup & Omegns Gymnastikfore. | 10 km løb |
|
1564 | torsten meyer
Aabenraa kommune
| M50-59 | Aabenraa kommune | GER | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aabenraa kommune | 1/2 marathon |
|
8198 | Oliver Mandrup | M0-15 | | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km Walk |
|
8163 | Lukas Mandrup | M0-15 | | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km Walk |
|
8006 | Alva Hybschmann | K0-15 | | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km Walk |
|
8250 | Viktor Hybschmann | M0-15 | | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km Walk |
|
8001 | Alberte Hybschmann | K0-15 | | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km Walk |
|
8135 | Katja Mandrup | K30-39 | | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km Walk |
|
8134 | Kasper Hybschmann-Nielsen
Aabenraa Kommune
| M30-39 | Aabenraa Kommune | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aabenraa Kommune | 5,6 km Walk |
|
8177 | Marianne Petersen
Aabenraa Kommune
| K30-39 | Aabenraa Kommune | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aabenraa Kommune | 5,6 km Walk |
|
8229 | Steffen Mandrup | M30-39 | | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km Walk |
|
2117 | Despina Christensen | K50-59 | | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km løb |
|
4462 | Patricia Lillebæk | K40-49 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
4484 | Rene Nielsen | M20-29 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
4210 | Jens Lillebæk | M50-59 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
1113 | Claus Petersen | M40-49 | | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|
4038 | Ann Andersen | K20-29 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
4163 | Gunhild Nyborg Pedersen
Stollig gartneri
| K50-59 | Stollig gartneri | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Stollig gartneri | 5,6 km løb |
|
4406 | Mette Nyborg Pedersen
Stollig gartneri
| K20-29 | Stollig gartneri | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Stollig gartneri | 5,6 km løb |
|
4019 | Anders Nyborg Pedersen
Stollig gartneri
| M0-15 | Stollig gartneri | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Stollig gartneri | 5,6 km løb |
|
2353 | Lene Callesen
Nordborg løbeklub
| K30-39 | Nordborg løbeklub | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Nordborg løbeklub | 10 km løb |
|
2618 | Tina Moos Rasmussen
Nordborg Løbeklub
| K30-39 | Nordborg Løbeklub | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Nordborg Løbeklub | 10 km løb |
|
7036-2 | Ulla Sparholt
Ullaogsøren
| K50-59 | Ullaogsøren | DEN | 1/2 marathon stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ullaogsøren | 1/2 marathon stafet |
|
7036-1 | Søren Walbech
Ullaogsøren
| M50-59 | Ullaogsøren | DEN | 1/2 marathon stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ullaogsøren | 1/2 marathon stafet |
|
29 | Charlotte Poulsen
Klub 100 Marathon
| K50-59 | Klub 100 Marathon | DEN | 1/1 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Klub 100 Marathon | 1/1 marathon |
|
169 | Ole Bang-Hansen
www.Ejendomsmæglerbonde.dk
| M40-49 | www.Ejendomsmæglerbonde.dk | DEN | 1/1 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
www.Ejendomsmæglerbonde.dk | 1/1 marathon |
|
5054 | Frederik Katborg | - | | DEN | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
5030 | Christian Katborg | - | | DEN | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
6021 | Ida Katborg | - | | DEN | 1500m børneløb II (8-10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1500m børneløb II (8-10 år) |
|
4533 | Stine Katborg
RunningWild Felsted
| K30-39 | RunningWild Felsted | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
RunningWild Felsted | 5,6 km løb |
|
4551 | Tim Jensen | M40-49 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
4405 | Mette Madsen | K50-59 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
36 | Claus Jeslund
Silkeborg Løbe Klub/DPIF
| M40-49 | Silkeborg Løbe Klub/DPIF | DEN | 1/1 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Silkeborg Løbe Klub/DPIF | 1/1 marathon |
|
1289 | Karin Wind
Augustenborg Løbeklub
| K50-59 | Augustenborg Løbeklub | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Augustenborg Løbeklub | 1/2 marathon |
|
1271 | John Wind
Augustenborg Løbeklub
| M50-59 | Augustenborg Løbeklub | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Augustenborg Løbeklub | 1/2 marathon |
|
2469 | Nicolai Bertelsen Jensen | M20-29 | | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km løb |
|
2081 | Casper Bertelsen Jensen | M20-29 | | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km løb |
|
8072 | Eskild Abramsen | M60-69 | | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km Walk |
|
2121 | Dorthe Gaarn Valentin
Ecco Running
| K50-59 | Ecco Running | GER | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ecco Running | 10 km løb |
|
4091 | Charlotte Schumacher | K40-49 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
162 | Nicky Krogsøe
Glamsbjerg motion/Klub 100 marathon
| M50-59 | Glamsbjerg motion/Klub 100 mara. | DEN | 1/1 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Glamsbjerg motion/Klub 100 mara. | 1/1 marathon |
|
1267 | Johan Kristiansen | M20-29 | | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|