Startnr. | Deltager | Land | Heats | Distance |
---|---|---|---|---|
3142 | Annelies Hayes Andersen | Heat 53 (15:10) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
2676 | Anneline Carlsen | Heat 45 (14:30) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
1359 | Annelise Varming | Heat 22 (11:45) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1833 | Annemette Demant Møller | Heat 29 (12:20) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
1597 | Annemette Oksbjerg Pedersen | Heat 25 (12:00) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
2263-1 | Annette Bruun | Heat 36 (13:20) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
894 | Annette Duncan | Heat 14 (11:05) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
1744 | Annette Fur | Heat 28 (12:15) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
3348 | Annette Groth | Heat 56 (15:25) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
1379 | Annette Hansen | Heat 22 (11:45) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
190 | Annette Ibsen | Heat 3 (10:10) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
363 | Annette Jetting | Heat 6 (10:25) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
260 | Annette Juel Evart | Heat 4 (10:15) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
3394 | Annette Lausten | Heat 57 (15:30) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
1767 | Annette Lyngby | Heat 28 (12:15) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
1055 | Annette Møllgaard | - | 2.000 meter individuelt | |
1903 | Annette R. Jensen | Heat 11 (10:50) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
1157 | Annette Rübner-Petersen | Heat 18 (11:25) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
250 | Annette Samuelsen | Heat 4 (10:15) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
831 | Anni Bech | Heat 13 (11:00) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
3052 | Anni Buhr | Heat 51 (15:00) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
1092 | Anni Østergaard Nielsen | Heat 17 (11:20) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
933 | Anni Povlsen | Heat 15 (11:10) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
2521 | Annick Boel rousøe | Heat 43 (14:20) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
679 | Annick Mottet | Heat 11 (10:50) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
932 | Annie Kallerup | Heat 15 (11:10) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
2068 | Annika Lund | Heat 33 (12:40) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
3206 | Anniks Brimheim | Heat 54 (15:15) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
879 | Anthony Marshall | Heat 14 (11:05) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
3770 | Anton Andersen | Heat 64 (16:05) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
2261-1 | Anton Hanesen | Heat 36 (13:20) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
4066 | Anton Ipsen | Heat 70 - eliteheat herre/drenge (16:45) - Ma | 2.000 meter individuelt | |
2110 | Anton Kühl | Heat 33 (12:40) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
1249 | Anton Norup Sørensen | Heat 20 (11:35) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3236 | Anton Seehausen | Heat 54 (15:15) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
161 | Anton Stengaard Olsen | Heat 3 (10:10) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
690 | Antonia Parera Nicolau | Heat 11 (10:50) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
1325 | Antonio Tredanari | Heat 21 (11:40) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
2441 | Arcadio Martinez | Heat 42 (14:15) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
3330 | Ariane Aagreen | Heat 56 (15:25) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
3261 | Arne Jæger | Heat 55 (15:20) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1120 | Arne Jakobsen | - | 2.000 meter individuelt | |
859 | Arne Karsberg | Heat 13 (11:00) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
2070 | Arne pallesen | Heat 33 (12:40) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
3027 | Arne Salgård Bendtsen | Heat 51 (15:00) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
3732 | Asbjørn Zeller | Heat 63 (16:00) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
2356-4 | Asger Bols Jeppesen | Heat 40 (13:40) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
2356-2 | Asger Bols Jeppesen | Heat 40 (13:40) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
3237 | Asger Damgaard | Heat 54 (15:15) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
516 | Asger Knudsen | Heat 8 (10:35) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt |