Startnr. | Deltager | Land | Heats | Distance |
---|---|---|---|---|
2357-1 | Anne Grete Thrane | - | 4x500 meter stafet | |
749 | Anne Gullak Nielsen | Heat 12 (10:55) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
1217 | Anne Hauge Thostrup | Heat 19 (11:30) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1304 | Anne Heidemann | Heat 21 (11:40) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1665 | Anne Hellerøe | Heat 26 (12:05) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
4103 | Anne Holm | Heat 69 - eliteheat damer/piger (16:30) - Max | 2.000 meter individuelt | |
1472 | Anne Hvass | Heat 23 (11:50) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3161 | Anne Ikkala | Heat 53 (15:10) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
343 | Anne Kørbits | Heat 5 (10:20) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
622 | Anne Kristine Raun Senderovitz | Heat 10 (10:45) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
2357-4 | Anne La Cour | - | 4x500 meter stafet | |
3397 | Anne la Cour Sigvardsen | Heat 57 (15:30) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
2035 | Anne Limschou | Heat 32 (12:35) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
2344-4 | Anne Lind Toustrup | Heat 40 (13:40) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
1884 | Anne Louise Schmidt | Heat 30 (12:25) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
1338 | Anne Løvendahl Bach | Heat 21 (11:40) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
2294-3 | Anne Lykke Kristensen | Heat 37 (13:25) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
740 | Anne Malle Risgaard | Heat 12 (10:55) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
800 | Anne Marie Dahl Vestergaard | Heat 12 (10:55) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
735 | Anne Marie Dahler | Heat 11 (10:50) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
799 | Anne Marie Jensen | Heat 12 (10:55) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
3700 | Anne Marie Nobel | Heat 63 (16:00) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
130 | Anne Marie Rønberg | Heat 2 (10:05) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
2267-3 | Anne Mette Alberg | Heat 36 (13:20) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
542 | Anne Mette Andersen | Heat 32 (12:35) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
2527 | Anne Mette Odgaard Rasmussen | Heat 43 (14:20) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
123 | Anne Mogensen | Heat 2 (10:05) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
443 | Anne Okkels Birk | Heat 7 (10:30) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
3629 | Anne Østberg | Heat 60 (15:45) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
2608 | Anne Pedersen | Heat 44 (14:25) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
2690 | Anne Roslyng | Heat 46 (14:35) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
3540 | Anne Røssel | Heat 59 (15:40) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
988 | Anne Schlewitt | Heat 16 (11:15) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
245 | Anne Skovvang | Heat 4 (10:15) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
812 | Anne Sofie Allermann | Heat 13 (11:00) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
597 | Anne Søndergaard | Heat 9 (10:40) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
572 | Anne Touborg | Heat 9 (10:40) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
199 | Anne Vilstrup | Heat 3 (10:10) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
703 | Anne Vonger Kaas | Heat 11 (10:50) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
3552 | Anne Wismann | Heat 59 (15:40) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
3117 | Anne Wold | Heat 52 (15:05) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
2277-2 | Anne-Louise Kjeldsen Støttrup | Heat 36 (13:20) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
205 | Anne-Marie Feilberg | Heat 3 (10:10) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
808 | Anne-Marie Hansen | Heat 13 (11:00) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
3004 | Anne-Marie Langhans | Heat 51 (15:00) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
225 | anne-mette høier | Heat 4 (10:15) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
2293-3 | Anne-Mette L. Pedersen | Heat 37 (13:25) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
2019 | Anne-Mette L. Pedersen | Heat 32 (12:35) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
4100 | Anne-Sofie Beierholm Ipsen | Heat 53 (15:10) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
148 | Anne-Sofie Pii | Heat 2 (10:05) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt |