Startnr. | Deltager | Land | Heats | Distance |
---|---|---|---|---|
21 | Jeannet Brandt Jensen | Heat 1 (10:00) - Max svømmetid: 90 min. / Lan | 2.000 meter individuelt | |
1680 | Jeannette Soelberg | Heat 27 (12:10) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
1290 | Jennie Bjerregård Jensen | Heat 20 (11:35) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
652 | Jennifer Nielsen | Heat 10 (10:45) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
1720 | Jennifer Stopford | Heat 27 (12:10) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
3619 | Jens Åkerlund Kjærbye | Heat 60 (15:45) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
3947 | Jens Antonsen | Heat 67 - (16:15) - Max svømmetid: 40 min. | 2.000 meter individuelt | |
942 | Jens Bøje | Heat 15 (11:10) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
4058 | Jens Bomgaard | Heat 70 - eliteheat herre/drenge (16:45) - Ma | 2.000 meter individuelt | |
876 | Jens Brock | Heat 14 (11:05) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
2439 | Jens Dreyer | Heat 42 (14:15) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
2253-1 | Jens Ejner Kristensen | Heat 36 (13:20) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
811 | Jens Fjelstrup | Heat 13 (11:00) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
231 | Jens Geppel | Heat 4 (10:15) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
1575 | Jens Gylling Jørgensen | Heat 25 (12:00) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
1668 | Jens Hemmel | Heat 27 (12:10) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
1323 | Jens Hockerup Hansen | Heat 21 (11:40) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1795 | Jens Hoff-Lund | Heat 21 (11:40) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
2298-2 | Jens Hoff-Lund | Heat 37 (13:25) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
2293-2 | Jens Hoff-Lund | Heat 37 (13:25) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
1454 | Jens Højgaard | Heat 23 (11:50) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3197 | Jens Hugel | Heat 54 (15:15) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1377 | Jens Jakobsen | Heat 22 (11:45) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3225 | Jens Jermiin | Heat 54 (15:15) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1754 | Jens Jonas Skov Larsen | Heat 28 (12:15) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
1470 | Jens Kirk | Heat 23 (11:50) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3757 | Jens Klarskov | Heat 42 (14:15) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
2473 | Jens L. Petersen | Heat 42 (14:15) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
502 | Jens Lanng Nielsen | Heat 8 (10:35) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
2348-3 | Jens Marcussen | Heat 40 (13:40) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
1495 | Jens Pallesen | Heat 24 (11:55) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
2144 | Jens Peter VInd Hansen | Heat 34 (12:45) - Max svømmetid: 40 min. | 2.000 meter individuelt | |
830 | Jens Reiermann.dk | Heat 13 (11:00) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
2252-4 | Jens Sølling | Heat 36 (13:20) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
2276-1 | Jens Toft | Heat 36 (13:20) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
1735 | Jens Wolf Jespersen | Heat 28 (12:15) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
107 | Jens-Michael Bertelsen | Heat 2 (10:05) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
664 | Jeppe Brødegaard Christoffersen | Heat 10 (10:45) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
1398 | Jeppe Lenstrup | Heat 22 (11:45) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
880 | Jeppe Lytkke Jørgensen | Heat 14 (11:05) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
2037 | Jeppe Sikker Jensen | Heat 32 (12:35) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
3622 | Jeppe Ulrich | Heat 60 (15:45) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
3910 | Jeppe Ulrich | Heat 67 - (16:15) - Max svømmetid: 40 min. | 2.000 meter individuelt | |
1653 | Jeppe Wraae Nielsen | Heat 26 (12:05) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
2179 | Jes Gammelgaard | Heat 34 (12:45) - Max svømmetid: 40 min. | 2.000 meter individuelt | |
517 | Jesper Aarosiin Hansen | Heat 8 (10:35) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
3101 | Jesper Bodeholt | Heat 52 (15:05) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3888 | Jesper Borgaard | Heat 28 (12:15) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
2409 | Jesper Buch | Heat 41 (14:10) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
3064 | Jesper Buhl | Heat 51 (15:00) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt |