Startnr. | Deltager | Land | Heats | Distance |
---|---|---|---|---|
2255-1 | Jakob Hessellund | Heat 36 (13:20) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
2255-2 | Jakob Hessellund | Heat 36 (13:20) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
1477 | Jakob Jantzen | Heat 24 (11:55) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3232 | Jakob Knudsen | Heat 54 (15:15) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
177 | Jakob Kofoed-Hansen | Heat 3 (10:10) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
1595 | Jakob Leander | Heat 25 (12:00) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
2314-1 | Jakob M B1 | Heat 38 (13:30) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
1172 | Jakob Munch Bechgaard | Heat 19 (11:30) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1651 | Jakob Schøn | Heat 26 (12:05) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
2309-3 | Jakob Solberg Wohlgemuth | Heat 38 (13:30) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
3038 | Jakob Sulsbrück Møller | Heat 51 (15:00) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
2847 | Jakob With | Heat 48 (14:45) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
72 | Jakob Witt | Heat 1 (10:00) - Max svømmetid: 90 min. / Lan | 2.000 meter individuelt | |
643 | Jakob Wivel | Heat 10 (10:45) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
3925 | Jakup Johansen | Heat 67 - (16:15) - Max svømmetid: 40 min. | 2.000 meter individuelt | |
2268-4 | James McGowan | Heat 36 (13:20) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
1525 | James Walford | Heat 24 (11:55) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
970 | Jan Aagaard | Heat 15 (11:10) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
3926 | Jan Baagø Jørgensen | Heat 67 - (16:15) - Max svømmetid: 40 min. | 2.000 meter individuelt | |
1999 | Jan Baatrup | Heat 32 (12:35) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
3600 | Jan Bergendorf Petersson | Heat 60 (15:45) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
3696 | Jan Bergndorff | Heat 60 (15:45) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
2410 | Jan Carsten Illum Pedersen | Heat 41 (14:10) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
172 | Jan Cedergreen | Heat 3 (10:10) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
339 | Jan Clausen | Heat 5 (10:20) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
905 | Jan Enoch | Heat 14 (11:05) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
732 | Jan Eriksen | Heat 11 (10:50) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
4077 | Jan Fisker | Heat 11 (10:50) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
2305-2 | Jan Fisker | Heat 37 (13:25) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
2217 | Jan Holm | Heat 35 (12:50) - Max svømmetid: 35 min. | 2.000 meter individuelt | |
1531 | Jan Idorn | Heat 24 (11:55) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3922 | Jan Jørgensen | Heat 67 - (16:15) - Max svømmetid: 40 min. | 2.000 meter individuelt | |
959 | Jan Kokholm | Heat 15 (11:10) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
269 | jan krag jacobsen | Heat 4 (10:15) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
2315-4 | Jan Madsen | Heat 38 (13:30) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
1107 | Jan Muurmand | Heat 18 (11:25) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
2162 | Jan Nielsen | Heat 34 (12:45) - Max svømmetid: 40 min. | 2.000 meter individuelt | |
2579 | Jan Nilsson | Heat 44 (14:25) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
2704 | Jan Olsen | Heat 46 (14:35) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
3935 | Jan Petersen | Heat 67 - (16:15) - Max svømmetid: 40 min. | 2.000 meter individuelt | |
2544 | Jan Petersen | Heat 43 (14:20) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
2351-1 | Jan Råse | Heat 40 (13:40) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
3705 | Jan Råsø Rasmussen | Heat 63 (16:00) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
1768 | Jan Sterobo | Heat 28 (12:15) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
1255 | Jan Vester | Heat 20 (11:35) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1299 | Jan-Erik Revsbech | Heat 21 (11:40) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3012 | Jana Stüttgen | Heat 51 (15:00) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
2747 | Janaka Bopage | Heat 46 (14:35) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
112 | Jane Ablett | Heat 2 (10:05) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
2752 | Jane Bisgaard | Heat 47 (14:40) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt |