Startnr. | Deltager | Firma | Distance |
541-4 | Ken Ernshof
SPH1
| SPH1 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Firma | Distance |
SPH1 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
541-3 | Allan Bang Schøn Odde
SPH1
| SPH1 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Firma | Distance |
SPH1 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
541-2 | Marie Halberstadt Nørgaard
SPH1
| SPH1 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Firma | Distance |
SPH1 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
541-1 | Lene Hougaard Koch
SPH1
| SPH1 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Firma | Distance |
SPH1 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
747-3 | Magnus Færge
Drengene fra Midtbylægerne
| Drengene fra Midtbylægerne | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
Firma | Distance |
Drengene fra Midtbylægerne | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
747-2 | Hjalte Holdgaard
Drengene fra Midtbylægerne
| Drengene fra Midtbylægerne | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
Firma | Distance |
Drengene fra Midtbylægerne | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
747-1 | Jeppe Statager Due
Drengene fra Midtbylægerne
| Drengene fra Midtbylægerne | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
Firma | Distance |
Drengene fra Midtbylægerne | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
380-4 | Anne Løth
Midtbylægerne
| Midtbylægerne | Kvindehold |
|
Firma | Distance |
Midtbylægerne | Kvindehold |
|
380-3 | Anna Kirstine Klein
Midtbylægerne
| Midtbylægerne | Kvindehold |
|
Firma | Distance |
Midtbylægerne | Kvindehold |
|
380-2 | Lene Clausen
Midtbylægerne
| Midtbylægerne | Kvindehold |
|
Firma | Distance |
Midtbylægerne | Kvindehold |
|
380-1 | Kirsten Christensen
Midtbylægerne
| Midtbylægerne | Kvindehold |
|
Firma | Distance |
Midtbylægerne | Kvindehold |
|
113-4 | Birgitha June Poulsen
Blandede Eniig-Bolsjer
| Blandede Eniig-Bolsjer | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Blandede Eniig-Bolsjer | Eniig-Walk |
|
113-3 | Rikke Aurelius Falk Jensen
Blandede Eniig-Bolsjer
| Blandede Eniig-Bolsjer | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Blandede Eniig-Bolsjer | Eniig-Walk |
|
113-2 | Berit B. Jensen
Blandede Eniig-Bolsjer
| Blandede Eniig-Bolsjer | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Blandede Eniig-Bolsjer | Eniig-Walk |
|
113-1 | Hanne Linddal
Blandede Eniig-Bolsjer
| Blandede Eniig-Bolsjer | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Blandede Eniig-Bolsjer | Eniig-Walk |
|
652-4 | Heidi Rost Pletbjerg
Det falske Bent Kold Hold
| Det falske Bent Kold Hold | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Firma | Distance |
Det falske Bent Kold Hold | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
652-3 | Gitte Nordskov Balling
Det falske Bent Kold Hold
| Det falske Bent Kold Hold | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Firma | Distance |
Det falske Bent Kold Hold | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
652-2 | Henrik Højlund
Det falske Bent Kold Hold
| Det falske Bent Kold Hold | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Firma | Distance |
Det falske Bent Kold Hold | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
652-1 | Signe Holm Pedersen
Det falske Bent Kold Hold
| Det falske Bent Kold Hold | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Firma | Distance |
Det falske Bent Kold Hold | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
112-4 | Line Langhoff
The Creative Chicks
| The Creative Chicks | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
The Creative Chicks | Eniig-Walk |
|
112-3 | Jannie Hesselberg Andersen
The Creative Chicks
| The Creative Chicks | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
The Creative Chicks | Eniig-Walk |
|
112-2 | Anette Riisager
The Creative Chicks
| The Creative Chicks | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
The Creative Chicks | Eniig-Walk |
|
112-1 | Malene Hartz Munk Hagensen
The Creative Chicks
| The Creative Chicks | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
The Creative Chicks | Eniig-Walk |
|
463-4 | Marie Hedegaard
The Coyote
| The Coyote | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Firma | Distance |
The Coyote | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
463-3 | Jimmi Hedegaard
The Coyote
| The Coyote | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Firma | Distance |
The Coyote | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
463-2 | Karsten Winther
The Coyote
| The Coyote | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Firma | Distance |
The Coyote | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
463-1 | Brian Nielsen
The Coyote
| The Coyote | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Firma | Distance |
The Coyote | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
540-4 | Elisabeth Kjær Aarup
Road Runner
| Road Runner | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Firma | Distance |
Road Runner | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
540-3 | Jakob Hebsgaard Mogensen
Road Runner
| Road Runner | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Firma | Distance |
Road Runner | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
540-2 | Keld Nielsen
Road Runner
| Road Runner | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Firma | Distance |
Road Runner | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
540-1 | Lene Nørbech
Road Runner
| Road Runner | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Firma | Distance |
Road Runner | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
287-4 | Casper Spangsberg Schultz
Fibersprinterne
| Fibersprinterne | Herrehold |
|
Firma | Distance |
Fibersprinterne | Herrehold |
|
287-3 | Lasse Kristensen
Fibersprinterne
| Fibersprinterne | Herrehold |
|
Firma | Distance |
Fibersprinterne | Herrehold |
|
287-2 | Martin Henneberg Laursen
Fibersprinterne
| Fibersprinterne | Herrehold |
|
Firma | Distance |
Fibersprinterne | Herrehold |
|
287-1 | Anders Lønstrup
Fibersprinterne
| Fibersprinterne | Herrehold |
|
Firma | Distance |
Fibersprinterne | Herrehold |
|
286-4 | Nick Højvang Andersen
Leveranceprinterne
| Leveranceprinterne | Herrehold |
|
Firma | Distance |
Leveranceprinterne | Herrehold |
|
286-3 | Brian Sønderby
Leveranceprinterne
| Leveranceprinterne | Herrehold |
|
Firma | Distance |
Leveranceprinterne | Herrehold |
|
286-2 | Erik Mortensen
Leveranceprinterne
| Leveranceprinterne | Herrehold |
|
Firma | Distance |
Leveranceprinterne | Herrehold |
|
286-1 | Sebastian Fudge Jørgensen
Leveranceprinterne
| Leveranceprinterne | Herrehold |
|
Firma | Distance |
Leveranceprinterne | Herrehold |
|
111-4 | Lene Damsgaard Almind
Skildpadderne
| Skildpadderne | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Skildpadderne | Eniig-Walk |
|
111-3 | Tina Laursen
Skildpadderne
| Skildpadderne | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Skildpadderne | Eniig-Walk |
|
111-2 | Maibritt Fyhn Nielsen
Skildpadderne
| Skildpadderne | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Skildpadderne | Eniig-Walk |
|
111-1 | Dorthe Leth
Skildpadderne
| Skildpadderne | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Skildpadderne | Eniig-Walk |
|
285-4 | Klaus Birch Petersen
DIT Dreamteam
| DIT Dreamteam | Herrehold |
|
Firma | Distance |
DIT Dreamteam | Herrehold |
|
285-3 | Morten Sloth O'Donnel
DIT Dreamteam
| DIT Dreamteam | Herrehold |
|
Firma | Distance |
DIT Dreamteam | Herrehold |
|
285-2 | John Hvass Møller
DIT Dreamteam
| DIT Dreamteam | Herrehold |
|
Firma | Distance |
DIT Dreamteam | Herrehold |
|
285-1 | Claus Nedergaard Jacobsen
DIT Dreamteam
| DIT Dreamteam | Herrehold |
|
Firma | Distance |
DIT Dreamteam | Herrehold |
|
| Kim Hyllested
Eniig support on tour
| Eniig support on tour | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Firma | Distance |
Eniig support on tour | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
| Ditte Ravnborg Wisti-Madsen
Eniig support on tour
| Eniig support on tour | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Firma | Distance |
Eniig support on tour | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
| Rasmus Rasmussen
Eniig support on tour
| Eniig support on tour | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Firma | Distance |
Eniig support on tour | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|