Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | Land | By | Distance |
1188 | Frederikke Skau Hansen
Skjoldborgvejens skole, 9t
| K8-10 | Skjoldborgvejens skole, 9t | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skjoldborgvejens skole, 9t | 3 KM |
|
1012 | Freja Abildgaard Andersen
Vestre skole 9.b, Middelfart
| K8-10 | Vestre skole 9.b, Middelfart | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vestre skole 9.b, Middelfart | 3 KM |
|
1174 | Freja Ahle-Elkjær
Kirstinebjergskolen afd Indre Ringvej 5.b
| K8-10 | Kirstinebjergskolen afd Indre R. | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kirstinebjergskolen afd Indre R. | 3 KM |
|
2133 | Freja andersen
avgif-fodbold
| K0-7 | avgif-fodbold | DEN | Viuf | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
avgif-fodbold | 3 KM |
|
1040 | Freja Jacobsen Mølgaard
Båring Skole 2A
| K8-10 | Båring Skole 2A | DEN | Asperup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Båring Skole 2A | 3 KM |
|
2142 | Freja Jessen | K0-7 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
82 | Freja Marie Yde Jensen
Erritsø Fællesskole 7.f
| K11-14 | Erritsø Fællesskole 7.f | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Erritsø Fællesskole 7.f | 3 KM |
|
1075 | Freja Marloth Lyndorff | K8-10 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1164 | Freja Ømand
Fros orienteringsløb klub
| K8-10 | Fros orienteringsløb klub | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fros orienteringsløb klub | 3 KM |
|
1033 | Freya Madsen
Fredericia Realskole
| K8-10 | Fredericia Realskole | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fredericia Realskole | 3 KM |
|
1209 | Frida Beenfeldt | K8-10 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
61 | Frida Harndahl Andersen | K11-14 | | DEN | Nr. Aaby | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2040 | Frida Jørgensen
Strib skole mini fritter
| K0-7 | Strib skole mini fritter | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Strib skole mini fritter | 3 KM |
|
2087 | Frida Voigt
FREDERICIA LØBEKLUB
| K0-7 | FREDERICIA LØBEKLUB | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
FREDERICIA LØBEKLUB | 3 KM |
|
2017 | Frieda Bender Meyer | K0-7 | | DEN | Asperup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
141 | Gitte Lerche-Simonsen | - | | DEN | Børkop | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1004 | Gustav Brinch Kjer | M8-10 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1098 | Gustav Emil Yde Jensen
Erritsø Fællesskole 4.b
| M8-10 | Erritsø Fællesskole 4.b | DEN | | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Erritsø Fællesskole 4.b | 3 KM |
|
1096 | Gustav Engen
2. B Båring Skole
| M8-10 | 2. B Båring Skole | DEN | Asperup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
2. B Båring Skole | 3 KM |
|
2050 | Hanna Schønberg Hansen | K0-7 | | DEN | Asperup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2084 | Hjalte Mølstrøm
Hunderupskolen, 1.C
| M0-7 | Hunderupskolen, 1.C | DEN | Odense C | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hunderupskolen, 1.C | 3 KM |
|
1193 | Hjalte Wærnskjold-Thiesen
Sct. Knuds Skole 4. kl.
| M8-10 | Sct. Knuds Skole 4. kl. | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sct. Knuds Skole 4. kl. | 3 KM |
|
2066 | Ian Poulsen | M0-7 | | DEN | | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2120 | Ian Varst
Skjoldborgvejens Skole, 0 klasse
| M0-7 | Skjoldborgvejens Skole, 0 klass. | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skjoldborgvejens Skole, 0 klass. | 3 KM |
|
1152 | Iben Sønnichsen
Fredericia Triathlon Team
| K8-10 | Fredericia Triathlon Team | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fredericia Triathlon Team | 3 KM |
|
73 | Iben Z. K. Jochumsen
Sct. Knuds Skole 7kl.
| K11-14 | Sct. Knuds Skole 7kl. | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sct. Knuds Skole 7kl. | 3 KM |
|
89 | ida holme madsen | K11-14 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1107 | Ida Schjoldager | K8-10 | | DEN | Horsens | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1065 | Ida Spodsberg
Hyllehøjskolen, Middelfart, 2B
| K8-10 | Hyllehøjskolen, Middelfart, 2B | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hyllehøjskolen, Middelfart, 2B | 3 KM |
|
1182 | Ida Wismar Hansen
Børnehaven Valhalla
| K0-7 | Børnehaven Valhalla | DEN | Almind | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Børnehaven Valhalla | 3 KM |
|
74 | Isabella Linde | K11-14 | | DEN | Kolding | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2132 | Isabella Tolstrup
Fredericia Realskole
| K0-7 | Fredericia Realskole | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fredericia Realskole | 3 KM |
|
148 | jacob aaskoven | - | | DEN | Kolding | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
42 | Jacob Hansen
5. klasse sct. knuds skole
| M11-14 | 5. klasse sct. knuds skole | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
5. klasse sct. knuds skole | 3 KM |
|
1082 | Jacob Vogt Hansen
Vamdrup Skole 4.A
| M8-10 | Vamdrup Skole 4.A | DEN | Vamdrup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vamdrup Skole 4.A | 3 KM |
|
1119 | Jakob Astrup | M8-10 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1086 | Jakob Skorstengaard
5A Lillebæltskolen
| M8-10 | 5A Lillebæltskolen | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
5A Lillebæltskolen | 3 KM |
|
1067 | Jannick Frost
Sct. Knuds skole
| M8-10 | Sct. Knuds skole | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sct. Knuds skole | 3 KM |
|
1076 | Jasmin Bregnhøj | K8-10 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
153 | Jens Christian Arendt | - | | DEN | Ebberup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1074 | Jens Riber
5.C Strib Skole
| M8-10 | 5.C Strib Skole | DEN | Strib | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
5.C Strib Skole | 3 KM |
|
1214 | Jens-Peter Holm Vejrup | M8-10 | | DEN | Kolding | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1196 | jeppe juhl schmidt | M8-10 | | DEN | Vamdrup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1084 | Jeppe Klausen | M8-10 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1014 | Jeppe Nyggard Frandsen
2.B på Vestre Skole, Middelfart
| M8-10 | 2.B på Vestre Skole, Middelfart | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
2.B på Vestre Skole, Middelfart | 3 KM |
|
1142 | Jeppe Søgaard Rasmussen
Team Søgaard
| M8-10 | Team Søgaard | DEN | 7000 Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Søgaard | 3 KM |
|
1148 | Jes Z. K. Jochumsen | M8-10 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
154 | Jette Rasmussen
MG &BK - gymnastik
| - | MG &BK - gymnastik | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
MG &BK - gymnastik | 3 KM |
|
2034 | Johanne Kidmose | K0-7 | | DEN | Horsens | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
105 | Johanne Liv Jespersen | K11-14 | | DEN | Strib | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|